חיבור נגן נייד לרכב - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור נגן נייד לרכב

^DaRk-MiNd^

Recommended Posts

יש לי דיסקמן והשאלה שלי היא האם ישנם מין אביזרים אשר דרכם ניתן לשמוע את המוזיקה שמתנגנת בדיסקמן דרך האוטו ? באוטו שלנו יש סתם רדיו-קסטה בלי LINE IN.

אני חושב שראיתי פעם מישהו מחבר דרך הדיבורית (אבל אני לא בטוח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש קסטה מתאמת, שבקצה אחת יוצא ממנה חוט שמתחבר ליציאת Line-Out/Headphones, אשר אותה אתה מכניס לתא הקסטה ואתה שומע את מה שהנגן הנייד שלך מפיק.

בדרך כלל עם מכשירי רדיו-טייפ אלקטרוניים לרכב יש בעיה, אבל אם מדובר ברדיו מכני מלא אז זה אמור לעבוד אחלה.

*מכני זה שאתה דוחף כפתור פנימה והקסטה קופצת החוצה.

אלקטרוני זה שבלחיצת כפתור מערכת חשמלית מסיעה את הקסטה החוצה. בדרך כלל הם דוחים את החוט שנראה כמו עצם זר ופשוט לא מקבלים את הקסטה המתאמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המלצה חשובה אם אתה כבר קונה את הקלטת הזאת אז תשקיע בדגמים היקרים יותר

70 שח ומעלה. הדגמים הזולים נהרסים מהר עושים הרבה רעש בהפעלה ופוגמים מאוד באיכות המוזיקה

בולשיט

אל תז**ן בשכל

עובדה לחבר מסויים בפורום שלא אנקוב בשמו יש מתאם "זול" והכל עובד אחלה

אם הוא ירצה הוא יעיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בולשיט

אל תז**ן בשכל

אם הוא ירצה הוא יעיד

אני לא אמרתי שהם לא עובדים הם פשוט פוגמים באיכות של המוזיקה ויש להם נטיה להתקלקל מהר.

ובכלל ניסית להשתמש פעם במתאם שעולה יותר מ30 שקל בסופר השכונתי

לפני שאתה אומר למשהו שהוא מזיין בשכל תבדוק את העובדות...., לי שי אחד כזה והיה לי לפני גם את הזולים האלה של

silver line ואני יכול להגיד לך שיש הרבה מאוד הבדל באיכות המוצרים ובתמורה לכסף מבחינת איכות ההעברה של המוזיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בולשיט

אל תז**ן בשכל

אם הוא ירצה הוא יעיד

אני לא אמרתי שהם לא עובדים הם פשוט פוגמים באיכות של המוזיקה ויש להם נטיה להתקלקל מהר.

ובכלל ניסית להשתמש פעם במתאם שעולה יותר מ30 שקל בסופר השכונתי

לפני שאתה אומר למשהו שהוא מזיין בשכל תבדוק את העובדות...., לי שי אחד כזה והיה לי לפני גם את הזולים האלה של

silver line ואני יכול להגיד לך שיש הרבה מאוד הבדל באיכות המוצרים ובתמורה לכסף מבחינת איכות ההעברה של המוזיקה.

אז שוב אני אומר לך לזה שיש לו את הממיר ונסעתי איתו כבר יותר מפעם אחת הכל עובד 10 איכותי ויפה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קאלאנדור , פסיכומטרי עשית כבר ? זה שלחבר שלך עובד 10 כבר הרבה זמן זה לא אומר שזה לא בעייתי בהכרח ;) , לי יש חבר אחד עם הסילברליין ש"התרופף" לו החוט אחרי חודשיים וחבר אחר שהסילברליין שלו עושה רעש נורא בטייפ שלי, אבל לא חושב שכל דבר ביותר מ 70 ש"ח פותר את הבעיות.

אני עכשיו גם מחפש ערכת קסטה כזאת (אחריי שאתקן את הרמקולים) ואשמח לשמוע המלצות - אבל עם דגמים וחברות, לא "עולה מעל 70 ש"ח" או משהו כזה...

יש לי בינתיים נסיון רק עם הסילברליין ורגשות מעורבים לגביו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קאלאנדור , פסיכומטרי עשית כבר ? זה שלחבר שלך עובד 10 כבר הרבה זמן זה לא אומר שזה לא בעייתי בהכרח ;) , לי יש חבר אחד עם הסילברליין ש"התרופף" לו החוט אחרי חודשיים וחבר אחר שהסילברליין שלו עושה רעש נורא בטייפ שלי, אבל לא חושב שכל דבר ביותר מ 70 ש"ח פותר את הבעיות.

אני עכשיו גם מחפש ערכת קסטה כזאת (אחריי שאתקן את הרמקולים) ואשמח לשמוע המלצות - אבל עם דגמים וחברות, לא "עולה מעל 70 ש"ח" או משהו כזה...

יש לי בינתיים נסיון רק עם הסילברליין ורגשות מעורבים לגביו.

עשיתי גם עשיתי

נכון שלא אצל כל אחד יעבוד 10 אבל עפי אותה טענה גם לא כל אחד מהמתאמים היקרים יעבוד 10 זה רק ענין של מזל ואחזקה נכונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון שלא אצל כל אחד יעבוד 10 אבל עפי אותה טענה גם לא כל אחד מהמתאמים היקרים יעבוד 10 זה רק ענין של מזל ואחזקה נכונה

נכון מאוד - וזה בדיוק מה שאמרתי : ".....אבל לא חושב שכל דבר ביותר מ 70 ש"ח פותר את הבעיות." :)

וקשה לי להאמין שצריך לצפות להבדלים משמעותיים בסאונד (וברור שאנחנו מדברים כאן על אותו מגבר) כי גם ככה הראש של הטייפ לא סופר עדין ודינמי לגבי ויהווה צוואר בקבוק לאיכות בכל מקרה , מה שאותי מטריד זה הרעש שעושה הקסטת מתאם בתוך הטייפ , ולמי שלא הבין אני יסביר - לפעמים (אצל חלק מהטייפים ועם חלק מהקסטות מתאמות האלו) כשהמתאם הזה עובד בתוך הטייפ הוא עושה רעש נוראי (של הגלגלים שזזים בתוך הקסטה) זה גם חזק וגם רעש ממש מעצבן (כמו רעש של מאוורר רועש ולא משומן אבל מתי שהוא כבר גוסס ועושה רעשים מעצבנים), זה מה שדובר עליו כאן , האיכות זה בכלל לא הפקטור אלא איזה דגם מפיק את המינימום רעש הזה (ששוב לא קורה בכל הטייפים) וכמה זמן הקסטה תחזיק בלי לההרס ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...