המגבר נשרף . מחפש המלצות לאחד חדש\יד שניה . - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המגבר נשרף . מחפש המלצות לאחד חדש\יד שניה .

Bug2000

Recommended Posts

בוקר טוב לכולם :xyxthumbs:

לפני שבועיים זה קרה, נשרף לי המגבר Pioneer sa9500 (אהבתי אותו מאוד).

לאחר שנסעתי ל"כוכב הרדיו" בתל-אביב שסירבו שם לתקן את המכשיר בטענה שהקבל שנשרף לא ניתן להשגה . (63V 18000uf).

החלטתי כנראה שאין יותר מידי ברירה אלא ללכת על מגבר חדש .

כאן אתם נכנסים לתמונה, אני מבקש המלצות לדגמים ספציפיים של מגברי סטריו שאוכל ללכת לשמוע. בגדול הדרישות שלי מהמגבר :

מגבר סטראו לשמיעת .

שיוכל להוזיז את הרמקולים שלי (89DB L110 75W RMS), הם צריכים מגבר חזק שידחוף כמו שצריך.

שלא יפול מאיכות השמע של המגבר הקודם.

רצוי שיהיה עם שלט רחוק (ממש לא חובה).

עד 2000 ש"ח כמובן אשמח לשמוע גם בפחות :) , אפשר גם יד שניה .

תודה מראש .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רציני?! שרפת את המגבר?! אני בא אלייך ושובר לך את המפרקת.

בכל מקרה, קבלים כאלה אפשר להשיג בלי יותר מדיי בעיות.

http://www.mouser.com/search/refine.aspx?Ntt=18000uf

כמו שאתה רואה, יש אותם כמו חרא, רק תבחר מה מתאים לך. יש שם לא מעט שיתאימו לך. אתה אומר שהוא 63וולט, אז קח אחד של 75וולט לדוגמא, עולה איזה 25 דולר. אם תבקש מהם הם ישלחו לך גם עם USPS (לוקח עד שבועיים בדר"כ, רק לצערנו אין מעקב באינטרנט) יעלה לך סך הכל 40-50 דולר כולל משלוח במקרה הכי גרוע. אם תעדיף, תוכל לשלוח גם ב-Fedex שעולה 38$ ומגיע תוך יומיים בערך.

להחליף את הקבל זה לא בעיה ותוכל לעשות את זה לבד. מקסימום, אם תרצה, תיתן את המגבר לרדיו הכוכב והם יחליפו לך בשביל כמה גרושים. חבל מאוד יהיה לזרוק לפח כזה מגבר מצוין בשביל כזו שטות.

ד"א, יכול להיות שיש אותם גם בארץ. תתקשר להר-ציון (03-6888056) מחר בבוקר. הייתי שם לפני כמה ימים וראיתי שיש לו לא מעט קבלים יחסית גדולים. אולי יהיה לו גם משהו שיתאים לך.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח ידעתי שתתעצבן :smile1:

שמע אחי אתה לא יודע כמה כואב לי עליו (באמת הייתי מבואס איזה שבוע בגלל זה)... פשוט הגיל של המגבר הזה עשה את שלו ... אין מה לעשות. (באמת ששמרתי עליו ותיפלתי בו )

השאלה היא האם הקבל הזה לא יעשה איזה שינוי במגבר?? האם זה ישפיע על איכות הסאונד ?? אני מעדיף לקנות איזה מגבר של NAD במקום להוציא 200 שח ולא לקבל את מה שהיה ... וכמובן אני לא אזרוק את המגבר (כי באמת חבל עליו) אלא אשמור עליו בבית, אף פעם אי אפשר לדעת אולי אצטרך אותו פעם.

אגב יש שתי קבלים כאלה במגבר (הם ממש גדולים) האם זה ישפיע שהם יהיו שונים זה מזה??

קיצר מה אתה אומר להכנס בכל זאת לקטע של התיקון שלו או עדיף כבר להשתדרג ?

תודה .

עריכה : כמה של הקבל -

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי, תתקן. זה שיש שניים אומר שכדאי שיהיו זהים, אבל זה לא חובה. אתה שומע סטריאו אז אם יהיה הבדל קטן ממש בצליל זה לא יהרוג אותך. קבל יכול לשנות את הצליל, תלוי איפה הוא ממוקם במעגל. במקרה הזה מדובר על קבלים נורמאליים Vishay הם קבלים לא רעים בכלל, אז אם תשתמש בקבל שלהם בשביל זה, לא יהיו לך בעיות. מי יודע, אולי זה אפילו ישפר לך את הצליל :)

מגבר שיהיה עם הכח והסאונד של המגבר שלך, אני כבר לא מדבר על כמות הפונקציות (שלמרות הכל שומרות על גישה אודיופילית על ידי אפשרות הגישור שלהן) זה לא משהו זול. יכול להיות שתמצא ב-2000 שקל משהו טוב יותר, יכול להיות שלא. מה שאני כן יודע זה שסביר להניח שההפרש שיהיה בין המגבר לא יהיה שווה 2000 שקל.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע באמת שאין לי בעיה גם לקנות שתי קבלים חדשים ולהתקין אותם (אני יכול לעשות את זה לבד לא בעיה) העיקר שזה יעזור... אתה מבין ...

טוב אחי תודה באמת על העזרה והעצה אני אבחן את העיניין :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי, תחליף את הקבלים. 2 קבלים עם משלוח ייצא לך משהו כמו 350-400 שקלים שזה לא הכי קצת. אבל מה לעשות שזה קבלים מאוד גדולים ולכן המחיר בהתאם. ככה גם יהיה לך קבל זרוק בבית למקרה הצורך (מה שנמצא כרגע במגבר כמובן), למרות שסביר להניח שלא תצטרך אותו לעולם, וגם אם תחליט אז תוכל למכור את המגבר.

זה פשוט חבל להשבית כזה מגבר בשביל קבל אחד. ד"א, אל תשכח להתקשר מחר בבוקר לאלקטרוניקה הר-ציון (הם נמצאים בדרום תל-אביב איפה שכל החנויות אלקטרוניקה :)) ולשאול אותם. יש מצב טוב שיהיה להם משהו שיתאים לך וסביר להניח שזה לא יעלה יותר מדיי.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...