PS3| לשחק באינטרנט בישראל? - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

PS3| לשחק באינטרנט בישראל?

HitmanW

Recommended Posts

שמעו פתאום קפצה לי השאלה הזאת לראש... אני חושב אולי במקום לקנות מחשב חדש ב6 אלף אולי להשקיע בPS3 אבל עוד לא החלטתי.

קיצר השאלה היא האם לשחק באינטרנט במשחקים שתומכים, כמו נגיד MOTORSTORM, האם אפשר להתחבר לאינטרנט בישראל ולשחק נגד אחרים במשחקים?

מצטער אם כבר יש על זה נושא, לא מצאתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נוק אאוט , אין הגבלה , האיזורים הם לפי הUSER שאתה משתמש , לדוגמא בדמו של GT שמתי לב שכשאני משתמש במשתמש שלי (ישראל) נרשם השיא בטבלה אחת , וכשאני משתמש ביוזר של זוגתי (ארה"ב עם כתובת אמיתית כמובן) זה משתמש בטבלה של ארה"ב.

כנ"ל במוטורסטורם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע על מה גודמוני מדבר (מצד שני אני עם בינלאומי ועם ראוטר ולא צריך לחייג מהPS3)

מה שכן אני אתן לך טיפ קטן - הPS3 (לפחות ממה שאני ראיתי) לא זז עם WPA-PSK TKIP (הצפנה מסוימת של WIRELESS)

בכ"א , אחרי שעברנו את הפרטים הטכנים הקטנוניים האלו , שיחקתי , לרוב היה בסדר גמור עם לאגים די נמוכים.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, תודה על התגובות :)

ולא יודע לגבי ההצפנה הזאת... לי יש ראוטר (לדעתי חייב ראוטר כשכבר יש לך 3 מחשבים בבית חח).

אז הצפנה הזאת זה משהו שאני מסדר שלא יהיה אותה או שזה תלוי בראוטר\ספק או משהו כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה הנה מצאתי את זה באפשרויות הWIRELESS>>SECURITY של הראוטר.

ההצפנה הזאת מכובה כברירת מחדל.

למה בכלל עשו את ההצפנה הזאת? זה עושה שיהיה איזשהו קוד שרק בעזרתו ניתן להתחבר לרשת האלחוטית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשו הצפנה כזו כי זו אחת ההצפנות היותר חזקות שאתה יכול לעשות על WIRELESS ובניגוד לWEP אי אפשר לפרוץ אותה ב5 דקות (זמן אמיתי).

וכן , זה נותן קוד בLOGIN (ומשום מה הPS3 לא תמיד מצליח לעשות איתה LOG IN והחיבור משמעותי איטי מבלי קידוד / WEP או עם AES.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מממ , זאת שאלת המיליון דולר.

אישית אני די פרנואיד ויש לי מערכת בריאה למדי בבית לאבטחה.

מינימום אישית בבית:

WEP

החבאת SSID (אי אפשר למצא ברשתות בחיפוש אלא רק להכנס לפי שם ידוע)

ועדיף גם סינון לפי כתובות MAC

אבל זה אולי רק אני.

הכי חשוב ומוריד את רוב המתעלקים - החבאת SSID ו/או WEP.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...