איתחולים ומסכים כחולים בצפיה בוידאו או משחקים - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איתחולים ומסכים כחולים בצפיה בוידאו או משחקים

open source

Recommended Posts

שלום

הכנסתי נושא זה לפורום וינדוס ולא למשחקים למרות שהבעיה היא במשחק, נראה לי כי הבעיה היא קשורה לדרייברים של כרטיס מסך (העבירו לפורום משחקים אם יש צורך)

Win XP SP2 + updates + 9c

אני עושה איחוי קבוע, יש לי אנטי וירוס כמובן ותוכנה נגד ריגול

AthlonXP 2000

ATI 9600 PRO

1 GB ram

כמובן התקנתי הכי חדשים לכרטיס מסך שלי (7.7)

ומה שקרה זה שבזמן של צפיה בוידאו <פתחתי סרט במדיה פלאייר בפורמט WMV> או בזמן ששיחקתי פיפה 2007 אז המחשב איתחל עצמו מחדש

בצפיה בוידאו זה היה כל מספר שעות, אך אם אני משחק בפיפה זה קורה כל מספר דקות

ביטלתי את האפשרות של איתחול אוטומט בזמן כישלון מערכת, ומה שקרה שקיבלתי מסך כחול "ללא שום מידע" פשוט כחול בלי שום כיתוב והמחשב נתקע

אז הסרתי את הדרייברים של כרטיס המסך, מאז אין שום בעיה בצפיה בוידאו, במשך מספר שעות המחשב עבד כמו שצריך כאשר שיחקתי בפיפה ואז שוב הוא נתקע, מאז הוא חזר להיתקע כל מספר דקות

פירמטתי את המחשב ולא התקנתי של כרטיס מסך, התקנתי פיפה ושוב הוא תקע את המחשב אך הוידאו לא תוקע את המחשב

הסרתי את פיפה והתקנתי UEFA Champions League 2006-2007 וגם כאשר אני משחק בו במחשב נתקע כל מספר דקות

דבר ששמתי לב איליו זה כאשר התקנתי את פיפה ואת UEFA Champions League 2006-2007 אז קיבלתי הודעה שהישום Ereg קרס, יכול להיות יש קשר לזה

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחר איתחול מידי בדקתי טמפרטורה והיא היתה תקינה, סביבות 50

וירוס לא מאמין כי האנטי וירוס היה עולה עליו, בנוסף אלה היו שני משחקים, שניהם תאכלס פיפה אבל שני משחקים

בנוסף לגבי הסרטונים שראיתי זה לא היה משיתוף קבצים אלה מאתר מבוקר

בדיקת אבצע הלילה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...