אלוהים אדירים! מיקרוסופט השתגעו סופית? - עמוד 2 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אלוהים אדירים! מיקרוסופט השתגעו סופית?

HaEsrimVeArba

Recommended Posts

אבל מיקרוסופט לא עשתה בשבילך את השיקול של קנית חומרה. היא גם לא המליצה לך לקנות איזושהיא חומרה מסוג כלשהו. כל הסיפור הזה של וATI מזכיר לי קצת את התקן החדש של הWIFI - 802.11N - אף אחד לא תומך בכלום כמו שצריך. ורק להזכירך - ל-DX8 יצא גם DX8.1. עובדת משיקולי תכנה, לא חומרה. ותפקידה להביא את הביצועים הטובים ביותר, על אחת כמה וכמה עם מערכת ההפעלה שלה מקרטעת במכירות. היית מעדיף שלא יעשו את זה? אתה מצפה שבמטה קסם הם "יכניסו" את שיפורי הביצועים של 10.1 ב-10? הרי אתה יודע שזה קידוד חמרה (בצד הכרטיס). אם כבר, שאלה גדולה (ענקית): אם נבידיה ואיטיאי השמוקים יודעם שהכל מצ'וקמק אצלם מבחינת תאימות חמרה, למה לא לעשות את ה-DX ניתן לעדכון פלש? הם הנבלות האמיתיים. מבחינתם, תקנה כל יומיים כרטיס חדש. קודם 8800, אחכ 9800, אחכ כרטיס שתומך ב-DX10.1 וכד'.

לי הייתה תחושה שזה הולך להיות ככה ובגלל זה קניתי לפני חודשיים את ה-1950PRO. הייתה לי תחושה שלא שווה להשקיע אגורה בבלגן הזה של כרטיסי המסך.

ואולי, באמת, כמו שהרבה פה אומרים, כדאי לקנות קונסולה. הרי במחיר של ה8800 שיצא, וה-9800 שייצא, אתה יכול לקנות או PS3, או XBOX360 +כמה משחקים. והרי לא מתיישנות כ"כ מהר.

בקיצור - תנחומיי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל מיקרוסופט לא עשתה בשבילך את השיקול של קנית חומרה. היא גם לא המליצה לך לקנות איזושהיא חומרה מסוג כלשהו. כל הסיפור הזה של NVIDIA וATI מזכיר לי קצת את התקן החדש של הWIFI - 802.11N - אף אחד לא תומך בכלום כמו שצריך. ורק להזכירך - ל-DX8 יצא גם DX8.1. מיקרוסופט עובדת משיקולי תכנה, לא חומרה. ותפקידה להביא את הביצועים הטובים ביותר, על אחת כמה וכמה עם מערכת ההפעלה שלה מקרטעת במכירות. היית מעדיף שלא יעשו את זה? אתה מצפה שבמטה קסם הם "יכניסו" את שיפורי הביצועים של 10.1 ב-10? הרי אתה יודע שזה קידוד חמרה (בצד הכרטיס). אם כבר, שאלה גדולה (ענקית): אם נבידיה ואיטיאי השמוקים יודעם שהכל מצ'וקמק אצלם מבחינת תאימות חמרה, למה לא לעשות את ה-DX ניתן לעדכון פלש? הם הנבלות האמיתיים. מבחינתם, תקנה כל יומיים כרטיס חדש. קודם 8800, אחכ 9800, אחכ כרטיס שתומך ב-DX10.1 וכד'.

לי הייתה תחושה שזה הולך להיות ככה ובגלל זה קניתי לפני חודשיים את ה-1950PRO. הייתה לי תחושה שלא שווה להשקיע אגורה בבלגן הזה של כרטיסי המסך.

ואולי, באמת, כמו שהרבה פה אומרים, כדאי לקנות קונסולה. הרי במחיר של ה8800 שיצא, וה-9800 שייצא, אתה יכול לקנות או PS3, או XBOX360 +כמה משחקים. והרי קונסולות לא מתיישנות כ"כ מהר.

בקיצור - תנחומיי.

אני האמת נמנע מלקנות HIGH END וכרטיס מסך שעובר את ה1000 ש"ח, זה חוק טבע אצלי אני לא מעוניין לשלם המון כסף בגלל שבא לי לשחק, אני מעדיף להתפשר על גרפיקה ורזולוצייה ולא לזרוק סתם כסף ועוד שיקרה דבר כזה, אבל שום עד שיצא משחקי DX10.1 ייקח המון אבל המון זמן.

הנה FAQ שנלקח מEVGA:

Q: What is 10.1?

A: 10.1 is an update to the recently released 10 for Windows Vista. Being a superset to DX10 (Meaning it includes everything featured in DX10) DX10.1 improves on and adds new features to DX10. IF you would like to see the specifics on DX10.1, feel free to read on about them Here.

Q: Will my current 10 card support DirectX 10.1?

A: Unfortunately, No. DirectX 10.1 introduces new features that current DX10 cards are incapable of supporting.

Q: Does this mean that my DirectX 10 card won't be able to play DirectX 10.1 games?

A: No, just like with DX9 and DX10, DX10.1 games will be able to "fall back" to DX10 if you're using unsupported hardware, just like how current DX10 games fall back to DX9 if you're running a 7000 or earlier series card.

Q: When is DirectX 10.1 expected to be released?

A: DirectX 10.1 is supposedly going to be released with Windows Vista Service Pack 1 (SP1) which is currently being tested internally at Microsoft and by select testers (And by the general public, thanks to a recent leak), however this has yet to be officially confirmed. Vista's SP1 is, however, expected to be released late 2007 to early 2008.

Q: This sucks! I just bought an 8000 series card and I was expecting it to be future proof! Now what?

A: Wo, hold on there little Jimmy; just like with DirectX 10, DirectX 10.1 games won't be hitting the market for years to come. Your shiney new 8000 series card isn't even near obsolete yet, heck, barely any DX10 games are out on the market yet. You'll have plenty of time to enjoy DX10 before you even have to worry about DX10.1. By the time DX10.1 games are on the market, you'll most likely have a nice new shiney DX10.1 card anyways.

Q: When can we expect to see hardware that supports DirectX 10.1?

A: Although nothing has been confirmed yet, Nvidia's upcoming 9000 series of cards and ATI's R600 series are expected to be DirectX 10.1 capable. No release dates for either series have been confirmed yet, however recent news has stated that we may see 9800 cards in stores as early as November. (Hopefully would be kind enough to shed some light on this situation)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שהם הוציאו גירסא חדשה לDX, לא אומר שהמפתחים ישתמשו בזה. וגם אם כן- אתם עדיין תוכלו לשחק במשחק, מכיוון שיש תאימות אחורה. כשאתם קונים מחשב, אתם לוקחים את הסיכון שהוא יהייה ישן ביום שאחרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הסדרות החדשות של ו ATI לא יתמכו DX 10.1 זה צריך לפגוע קשה במכירות שלהם.

לפי מה שאני יודע הם יתמכו, אבל גם אם לא זה ממש לא יפגע בATI וNVIDIA שהרי הם אמורים לקבוע את הסטדרנט הם מספקים תכרטיס מסך, וצעד זה יכול לאלץ את MS לקחת צעד אחורה או פשוט אף אחד לא ישתמש בDX10.1 ופשוט יקפצו מדרגה לDX הבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהתחלה ממש התעצבנתי על$M. והם באמת חארות.

אבל אחרי כמה זמן הבנתי שאין מה להתרגש.

א. כרטיסי ה DX10 יהיו חזקים לא משנה אם זה DX9 או DX10.1 או DX10

ב. רק עכשיו יוצאים מחשקים שתומכים ב DX10 ולדעתי יעבור לפחות שנה וחצי עד למשחקים תומכים ב DX10.1 (אם בכלל).

ג. בכל מקרה המשחקים שיתמכו ב DX10.1 יתמכו גם ב DX10. ולכן המחשק יפעל הרבה יותר טוב בכרטיסים שתומכים DX10 מאשר כרטיסים שלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאני יודע הם יתמכו, אבל גם אם לא זה ממש לא יפגע בATI וNVIDIA שהרי הם אמורים לקבוע את הסטדרנט הם מספקים תכרטיס מסך, וצעד זה יכול לאלץ את MS לקחת צעד אחורה או פשוט אף אחד לא ישתמש בDX10.1 ופשוט יקפצו מדרגה לDX הבא.

אבל הרבה יחכו לדור הבא שתומך DX 10.1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...