וואלק אני כבר מבולבל כפרה - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

וואלק אני כבר מבולבל כפרה

n1ka

Recommended Posts

אם אני קונה מסך 19 אינץ LCD או רחב או רגיל האם הגרסא 8800GTS 640MB שווה את הקניה ? והאם יהיה הבדל בין הגרסא הרגילה של ה 320 ?

מה עוד ש אולי ה 640 לא שווה כבר את הכסף כי לא תומכת ב DX10 מה הולך פה איזה עלוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יובל אל תהיה מבולבל, למסך עד 20 אינצ' תקנה 8800GTS 320 ותהנה ממנו לפחות שנה פלוס על הגדרות מקסימליות.

(בתנאי שהמפרט מחשב שלך מספיק טוב שלא יהיה צוואר בקבוק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני קונה מסך 19 אינץ LCD או רחב או רגיל האם הגרסא 8800GTS 640MB שווה את הקניה ? והאם יהיה הבדל בין הגרסא הרגילה של ה 320 ?

מה עוד ש אולי ה 640 לא שווה כבר את הכסף כי לא תומכת ב DX10 מה הולך פה איזה עלוב

דניס, איפה אתה?! דניס תעשה משהו, הכותרת בכלל לא הולמת.

ויסטה אכן תומכת ב-DX10.

ותעשה מה ש-(G) אמר, כי אם אתה קונה את המסך LCD שציינת אז מספיק לך 8800GTS 320MB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסך LCD 19 תומך עד מקסימום 1024&1280

ומסך רחב 19 אינץ תומך ברזולוציה יותר גבוהה לא איך זה עובדכי אני לא הכי מבין במסכים ככה שאם למשל אני קונה מחסך 19 רחב אולי עדיף 640 ?

ולמשל CRYSIS אולי אפילו ברזולוציה של 1024^1280 ה640M יעבוד יותר טוב כי הטקסטורות יותר גדולות לא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסך LCD 19 תומך עד מקסימום 1024&1280

ומסך רחב 19 אינץ תומך ברזולוציה יותר גבוהה לא איך זה עובדכי אני לא הכי מבין במסכים ככה שאם למשל אני קונה מחסך 19 רחב אולי עדיף 640 ?

ולמשל CRYSIS אולי אפילו ברזולוציה של 1024^1280 ה640M יעבוד יותר טוב כי הטקסטורות יותר גדולות לא ?

אין כזה דבר "הטקסטורות יותר גדולות" הטקסטורות גדולות בדיוק כמו הרזולוציה שלך

לכן עד מסך 20אינצ' מספיק לך 320MB

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אח שלו...הכרטיס הזה יעשה לך את עבודה בסבבה...אתה תיראה את התמונה במה זה פיצוץ...ממש פצצות לגבות...התמונה במסך תיהיה חלקה חבל על הזמן...

שייווווווו...ממש בן בן זונ* של איכות..

:xyxthumbs: :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אח שלו...הכרטיס הזה יעשה לך את עבודה בסבבה...אתה תיראה את התמונה במה זה פיצוץ...ממש פצצות לגבות...התמונה במסך תיהיה חלקה חבל על הזמן...

שייווווווו...ממש בן בן זונ* של איכות..

:xyxthumbs: :xyxthumbs:

????!!!!! :bash:

ואנשים מה רע בכותרת ? ואם כבר משהו לא בסדר איתה מה הביג דיל מה ישמע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...