Windows XP 32bit Service Pack 3 Beta Your Impression!!! - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows XP 32bit Service Pack 3 Beta Your Impression!!!

Sex$Booster2007

Recommended Posts

אתה לא צריך להרגיש כל כך מיוחד. החבילה הופצה לרשת ב 8/8/07, ובטח ובטח שלא לעשרה אנשים. נראה לי שעבדו עליך...

בכל מקרה הפוסט שלך חסר תועלת. לפחות תכתוב התרשמות ראשונית מהעדכון, האם הוא שווה משהו או שהוא סתם דופק את המערכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המממ אוקיי כנראה הקהל גדל או שהוא עבד עליי, אני אקח תאפשרות שעבדו עליי טוב לא נורא אם כבר אני רוצה להפוך את הדיון לשיפורים\ בעיות שזה מוסיף, אני אתקין את זה בימים הקרובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל לא אמרו שיהיה SP3 לXP

בכלל דיברו על הורדת התמיכה בסוף 2007

הורדת התמיכה תתבצע בסוף ינואר 2008 או אפילו אחרי, זה ממה שאני יודע כי MS ציפו שVISTA תיתן לXP בראש מה שלא קרה בעליל, ולכן הXP ישרוד יותר ממה שהם רוצים שזה די מצחיק חברה שבגלל המונפול שלה מתחרה כנגד עצמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב התקנתי

התקנה זריזה בלי יותר מידי הודעות

אני מריץ את זה על VIRTUALBOX לכן אני לא יכול לתת חוות דעת על ביצועים

לא ראיתי דברים חדשים בלוח בקרה הדבר היחיד שראיתי שונה זה שבמקומות מסויימים יש קיצורי דרך לחלונות בקרה (בעצם קיצורי דרך נוחים בשביל הגדרות... בהחלט משהו שהיה צריך בSP2)

קבלו תיקון!!

אני שם לב שהווינדוס לוקח הרבה פחות אחרי התקנת SP3 אני ממש יכול לעבוד כמו שצריך עם שני המערכות באותו הזמן עכשיו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול בבקשה להסביר לי קצת איך עניין ה"מערכת הפעלה ויראוטלית" עובד?

אתה מוריד תוכנה

יוצר מערכת הפעלה עם גודל מסויים פיזי על הכונן הקשיח וכמות קבועה

ואז אתה יכול להתקין עליו איזו שאתה רוצה ואתה יכול לעשות מה שאתה רוצה עליה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. מאיפה אפשר להוריד אותה?

2. היא באמת מציגה שיפור ששווה הורדה או שנחכה להוצאה האחרונה?

1.אתרי טורנטים למיניהם (חוקי)

2.לפי מה שאני מריץ באמולציה אני רואה שזה לוקח פחות אבל אי אפשר לאמר שזה מה שיהיה במצב נורמלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...