הבוס שלכם, שכח מהמקדמה שהביא לכם לפני חודש, ומביא לכם אותה שוב, ההיתם מחזירים? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הבוס שלכם, שכח מהמקדמה שהביא לכם לפני חודש, ומביא לכם אותה שוב, ההיתם מחזירים?

ExploiT

הבוס שלכם, שכח מהמקדמה שהביא לכם לפני חודש, ומביא לכם אותה שוב, ההיתם מחזירים?  

1701 הצבעות

1. 1. הבוס שלכם, שכח מהמקדמה שהביא לכם לפני חודש, ומביא לכם אותה שוב, ההיתם מחזירים?

Recommended Posts

סיפור קצר, הבוס שלי היה צריך לתת לי על כול יוני 1900 סה''כ, לפני שבועים הוא הביא לי אלפיה אחת, היום השותף השני הביא לי תמשכרות, כולה 1900, כנראה השני לא ידע אותו על המקדמה, קיצר איך ההיתם נוהגים?

1) מחזירים כמו צדיקים

2) מעלימים עין, שוחכים גם מהמקדמה וצוחקים כול הדרך על הבנק?

ד''א אני החזרתי, כול החברים שלי משם, הסתלבטו עלי שיכולתי לקחת עוד אלפייה בשקט, שיחסית זה הרבה כסף למי שמרוויח 18 שקל בשעה :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

האמת, תלוי איפה אתה עובד ואיך הבוס שלך. אם הוא מניאק, וכל הזמן מחפש לחסוך ולדפוק את העובדים הייתי לוקח, אבל אם הבוס הוא בסדר ואכפת לו מהעובדים הייתי מחזיר בלי לחשוב פעמיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחזק ומציע לך להחליף חברים.

איזה הגזמה חחחחחחחח להחליף חברים . הם היו איתו בגן חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח. עשית בחוכמה שהחזרת ככה תעבוד תמיד בעבודה הזאת ח ח סתם סתם. עשית רושם טוב לבוסים. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי מחזיר לא משנה אם הבן אדם מנייאק או לא אולי בגלל שאני בן אדם שלא אוהב צרות ומעדיף לשמור על יחסים טובים עם אנשים, במיוחד אם זה בוס שמאוד איכפת לו ממני ואם זה בוס ששונא אותי אז זה יעשה רק טוב ליחסים בינינו אם אני יחזיר לו את הכסף ולא ידפוק אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת, תלוי איפה אתה עובד ואיך הבוס שלך. אם הוא מניאק, וכל הזמן מחפש לחסוך ולדפוק את העובדים הייתי לוקח, אבל אם הבוס הוא בסדר ואכפת לו מהעובדים הייתי מחזיר בלי לחשוב פעמיים.

בוס מניאק מלכתחילה לא היה נותן לך מקדמה.

אני הצבעתי שהייתי מחזיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...