לא נכנס לS.T.A.L.K.E.R. ! - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא נכנס לS.T.A.L.K.E.R. !

id3232

Recommended Posts

דקה אני מבין גרמנית אני אפרש לך מילה במילה:

"הורדת עותק לא חוקי, לכן אתה תשלם בחיים שלך על זה, במשחק הזה בחיים לא יפעל לך על המחשב וכעת אני מגיש נגדך תביעה, אתה הולך לתבוע עמוק בבוץ של עצמך, תחליף חיים וצא החוצה מהקרינה שפה, יש לי תקלה ואני לא יכול לעלות יותר אני מצטער תנסה להתקין אותי מחדש ופנק אותי באיזשהו PATCH, נתראה בZONE"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דקה אני מבין גרמנית אני אפרש לך מילה במילה:

"הורדת עותק לא חוקי, לכן אתה תשלם בחיים שלך על זה, במשחק הזה בחיים לא יפעל לך על המחשב וכעת אני מגיש נגדך תביעה, אתה הולך לתבוע עמוק בבוץ של עצמך, תחליף חיים וצא החוצה מהקרינה שפה, יש לי תקלה ואני לא יכול לעלות יותר אני מצטער תנסה להתקין אותי מחדש ופנק אותי באיזשהו PATCH, נתראה בZONE"

ואיזה ה2GB מתבטא? O_O

ניסית להדליק מחדש את המחשב, פותח הדיון? :S

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיי לרדת עליו

אתם לא מצחיקים

אני בכלל לא צוחק פה..

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...