איך הדיסקים של verbatim - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך הדיסקים של verbatim

shimon956

Recommended Posts

זה לא משנה , הנקודה היא שהוורבטים שמיוצרים ע"י מיצובישי (בעצם כמעט כל הוורבטים מיצורים על ידה) הם דיסקים מעולים שיושבים בסקלות היותר איכותיות של הדיסקים לצריבה והATIP כמובן מעיד על מיצובישי כיצרנית (בהחלט ברמה גבוה - ואת זה אי אפשר לדעת בוודאות מ ATIP אלא מנסיון ובדיקה) עם שיטות יחודיות לה הנקראות METAL AZO ו AZO.

ATIP-Code: 97m34s23f

Hersteller: Mitsubishi Chemical Corporation

Dye-Type: Metal Azo

Write-Strategy: 3 - Long Strategy Type

Datenkapazität: 702.83 MB

Audiokapazität: 79.59

LBA laut ATIP: 359848

כל המידע שתרצה פה...

אם אתה דואג לצבעים - אל תדאג יש גם רגילים , הצבעוניים זה לאנשים קיצ'ים ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא זוכר שבקשתי לדעת אם הן RW או לא ??? אלא ATIP

ואני לא זוכר שבאתי בטענה שהן RW סתם כך. אני שאלתי אם אתה רוצה את אותו סוג מידע, רק בCD-RW ול בCD-R.

זה בכל אופן מיותר. אתה קשה הבנה. לא משנה. לילה טוב לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה ice2k. ה-ATIP זה הדבר הכי חשוב פה. CD-R/CD-RW זה לא ממש משנה. למרות שטוב לדעת שיש להם CD-RW איכותי.

ד"א. אם כבר דברנו על CD-RW יש לי שאלה קטנה, משום מה כשאני מכניס את שני הדסקים של ה-CD-RW שלי לצורב (או לסידרום) הם לא מזהים אותם יותר והם אפילו תוקעים את המחשב. CD-RW אחד מהם ישן וקבלתי אותו עם ה- הראשון שלי והשני קבלתי עם ה-YAMAHAA שלי. כל אחת מהמדיות נקראת בהתאמה בהתאם ליצרן הצורב.

ממש מוזר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי CD-RW של Yamaha המאפשר שכתוב ב12x. קיבלתי את המדיה עם הCRW2100E בזמנו. יש לי אחד 10x של BASF. עוד 10x של LiteOn (קיבלתי עם הLTR-48246S). ו.. עוד כעשרה (אשר בניהן- SilverLine, TDK, Verbatim, Maxell) מדיות RW ב4x.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...