קניית אוזניות עם מיקרופון - עמוד 3 . - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית אוזניות עם מיקרופון - עמוד 3 .

Cilay

Recommended Posts

יש לך אפשרות ברסיבר של ה Z5500 לכוון את תצורת השמיעה שאתה רוצה... למשל סטיראו\סטיראו כפול 2 (כלומר את שומע את זה ב4 רמקולים+סאב ) וסרט \מוזיקה שמשנים את האפקט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה הבנתי , תודה ... אגב לפי איזה נתונים אפשר להשוות בין רמקולים ? אני רוצה לפני שאני קונה להשוות בין ה TSS-1 שלי ל Z5500 ...

זאת המערכת שיש לי היום רק בצבע לבן ...

http://www.anandtech.com/printarticle.aspx?i=1466

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפתח דיון משלך ? בכל קמרה תודה על העזרה אנשים , החלטתי כרגע לא לקנות אותם ולסחוב עם מה שיש לי כדי לחסוך כסף למערכת חזקה יותר ...

אני כרגע אלך על עם מקרופון ף יש למישהו מלצה ? מארה"ב ... רק חשוב לי מאוד שהמיקרופון יהיה איכותי ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי בחדר אני לא יכול להגביר את הווליום עד הסוף ועדיין שומעים טוב... בתחילת השבוע גם התקנתי LCD-TV 32 , ביחד עם HD .... ;D לא צריך לבקר יותר בקולנוע !!!

אתמול שמתי את 300 על 3/4 מהווליום באחד הקרבות שם... אחי הקטן נכנס לחדר כדי להגיד לי להנמיך ופשוט לא שמעתי אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני אלך על זה , אני מקווה שאני לא אתחרט על זה ושלא יהיה לי חלש מדי ולא איכותי , למה אני "פריק" של איכות מבחינת כל דבר שיש לי ...

בנוסף , אני צריך סט אוזניות עם מיקרופון(ברמה טבוה) עד 100 דולר יש המלצה ? חשבתי ללכת אולי על ה STEELPAD או ה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...