קניית אוזניות עם מיקרופון - עמוד 3 . - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית אוזניות עם מיקרופון - עמוד 3 .

Cilay

Recommended Posts

בת דודה שלי מגיע באמצע אוגוסט מארה"ב , עכשיו כמה שאלות ...

יש לי היום LCD HITACHI 32 LD9000 , מחשב בעל כרטיס קול מובנה ... והחדר עצמו הוא 10 מטר .

היום שי ברשותי מערכת 5.1 שנקנתה לפני כ6 שנים YAMAHA TSS-1 , האמת שאני די מרוצה אבל אני רוצה לשדרג לרמקולים טובים ואיכותיים יותר בעיקר בשביל ומוסיקה .

1. אני רוצה לחבר את הטלויזיה ואת המחשב לרמקולים , זה אפשרי ?

2. אני ירגיש הבדל רציני ? יש מקום כלשהו לשמוע אותם ?

3. זה נחשב חלק מחשב ? כי אם כן אני לא אצטרך לשלם מס ...

עריכה : יש טובים יותר באיזור ה300 דולר ? חשוב לי גם שיהיו יפים) , אולי מערכת 7.1 עדיפה ?

תודה יום טוב , אריק .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממ , היום שי לי מערכת די טובה , חשבתי אולי לחסוף ולקנות מערכת + רסיבר , אני בדרך כלל קונה את הדברים הכי איכותים , כמה כסף אני אצטרך בשביל זה ? 4000 שקל יספיק למערכת איכותית ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מניסיון המערכת הזו יכולה להרעיד את כל הבית... בחדר אי אפשר לשים אותה על פול-ווליום למרות שהיא עדיין שמורת על האיכות גם ברמות הגבוהות ביותר

יש לך שלושה סוגי חיבורים אופטי\דיגיטלי\אנלוגי אתה יכול לחבר את המחשב בדיגיטלי ואת הטלוויזיה באנלוגי ואז לשנות דרך הרסיבר שלה או השלט בקלות

7.1 לא מומלצת כי הפורמט הזה לא ממש תפס ואין הרבה תכנים ב 7.1

מניסיון על LCD32 וZ5500 ... תשיג איזה סרט HD ותהנה מהאיכות של הסראונד וה HD :xyxthumbs: , לא צריך יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמ הסתכלתי ראיתי שיש http://www.soundblaster.com/products/product.asp?category=1&subcategory=16&product=14711

איפה אפשרי להשיג את זה ?

המקום היחידי שמצאתי בזאפ זה פה

http://www.imtech.co.il/Product.asp?Pid=im30SB025100000&Cat2Cat1ID=87&Cat2ID=423&aff=Zap〈=HE

האם אפשר לסמוך עליהם ?

או שעדיף למכור את ה Xtreme Music ולקנות את הפאטאליטי ?

בבקשה עזרה, ואני יצטרך גם את החוט אופטי, ראיתי שיש מלא סוגים וחברות והחברות הגבוהות מתמיירות להיות יותר איכותיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אניא ביא את המערכת , איזה כרטיס קול אני אצטרך ? בסדר גודל של כמה כסף ואיזה ...?

עכישו תראו הרי יש שתיים אחוריים שתיים קדמיים וסנטר , הטלויזיה והמחשב שלי הם בשתי צדדים הפוכים יעני נגיד אני מול המחשב אז הקדמיים כשאני יושב מול המחשב הם האחוריים כשנאי מסתכל על הטלויזיה וההפך , יש פיתרון לדבר כזה?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...