מדריך לפרופריל 21. מי היה מאמין? - עמוד 12 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מדריך לפרופריל 21. מי היה מאמין?

Mazumotte

Recommended Posts

בעבודה לא ייזרקו אותך לכלא על זה שלא באת, ייפטרו אותך, שזה חופש הרבה יותר גדול ממה שמקבלים בצבא.

בהצלחה עם המשכנתא. אדם שצריך לשלם מדי חודש אלפי שקלים לבנק ומפוטר מעבודתו - חרב עליו כל עולמו. ויש המון אנשים שזה קורה להם. במצב כזה, כל אחד ואחד מהם היה מעדיף לשבת בכלא 6 (שם הוא מקבל ארוחות חמות וקורת גג).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 202
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בהצלחה עם המשכנתא. אדם שצריך לשלם מדי חודש אלפי שקלים לבנק ומפוטר מעבודתו - חרב עליו כל עולמו. ויש המון אנשים שזה קורה להם. במצב כזה, כל אחד ואחד מהם היה מעדיף לשבת בכלא 6 (שם הוא מקבל ארוחות חמות וקורת גג).

מי ישמע מזה כלא צבאי, זה לא הכלבוש הטורקי, פחות או יותר, סתלבט, כול היום יושנים ולא עושים כלום, לעומת זאת כמו שמיני אמר, נראה אותך, שיש לך אישה בבית, ילדים בבית, משכנתא על הדירה ועל עוד כמה דברים, אתה לא מליין אבל גם לא בחובות, אבל אתה סומך על מקור הפרנסה שלך שייקים אותך ויממן את כול אלה, בעזרת הכנסה קבועה, ופתאום, מפטרים\אתה מתפטר, הבית שלך בכסנת עיקול, והילדים והאישה איפה יחייו ברחוב?, יעקלו לך את הבית בגלל חוב מטומטם שאחירתה ב3-4 תשלומים, כול העולם יחרב עליך, תאמין לי עוד לא נברא הבן אדם שמעדיף את הסיוטציה הזאת על כלא צבאי שנראה כמו קלאב הוטל 5 כוכבים לעומת זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, אני לא מבין למה אתה מנסה להוביל את הדיון הזה.

אם אתה טוען שבאזרחות יותר קשה מאשר בצבא, אז דבר ראשון, זה לא נכון.

דבר שני, זה גם לא משנה, כי באזרחות בסופו של דבר אתה אדון לעצמך ואף

אחד לא אחראי על המעשים שלך ואתה צריך לדאוג לעצמך.

בצבא המצב הוא שונה לחלוטין ואין להתווכח על זה בכלל.

בנוסף טענת גם שאין לך בעיה עם זה שאנשים מתאבדים במערכת הצבאית ואתה טוען

שזאת בעיה שלהם, כאילו הם ביקשו להגיע לשם, לא, זאת חובתם להגיע.

בנוסף, בנאדם שיצא על 21 נפשי, אין לגעת בו, הוא לא משתמט אלא משוחרר חוקי למהדרין

מסיבות רפואיות.

מי ישמע מזה כלא צבאי, זה לא הכלבוש הטורקי, פחות או יותר, סתלבט, כול היום יושנים ולא עושים כלום, לעומת זאת כמו שמיני אמר, נראה אותך, שיש לך אישה בבית, ילדים בבית, משכנתא על הדירה ועל עוד כמה דברים, אתה לא מליין אבל גם לא בחובות, אבל אתה סומך על מקור הפרנסה שלך שייקים אותך ויממן את כול אלה, בעזרת הכנסה קבועה, ופתאום, מפטרים\אתה מתפטר, הבית שלך בכסנת עיקול, והילדים והאישה איפה יחייו ברחוב?, יעקלו לך את הבית בגלל חוב מטומטם שאחירתה ב3-4 תשלומים, כול העולם יחרב עליך, תאמין לי עוד לא נברא הבן אדם שמעדיף את הסיוטציה הזאת על כלא צבאי שנראה כמו קלאב הוטל 5 כוכבים לעומת זה.

עוד פעם אתה מקשקש?

אתה בכלל לא התגייסת! מה אתה מדבר על כלא צבאי, כאילו אתה מדריך

כלואים או משהו כזה. :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם ניסיתי להכניס קצת חכמה באנשים האלה במיוחד בעומרי והוא יוכל לספר לך כמה <רק שמבחינתו אני סתם דיברתי כי הוא לא הבין את כל עניין החובה לשרת ואת כל העניין של מדינה יהודית וכאלה...>

חבל על הכוחות שלך...

האנשים האלה הם סוציומטים שכל העולם שלהם הוא אגוצנטרי...

מתי התנגדתי לשירות חובה (או כמו שאתה אמרת "לא הבנתי את העניין") ?

מתי אמרתי משהו נגד מדינה יהודית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קשור אישה וילדים ? על מה אתם מדברים בכלל ? משכנתא ?

אנחנו מדברים על בחורים בני 18 שמבצעים נסיונות התאבדות בגלל המסגרת הצבאית שמזיקה להם נפשית , ואין להם אפשרות להתפטר , והם חשופים לנשק שם.

אם הם היו יוצאים מהצבא לא היה להם ישר אישה וילדים , הם היו כמה שנים באזרחות עובדים ומסתדרים בחיים , הולכים לטייל.

וככה גם המצב הנפשי שלהם היה משתנה והם היו נהיים יותר חזקים , והם היו מתחתנים רק בגיל 27 או משהו כזה

מתי שאנשים מתחתנים היום , וגם אם היו מפטרים אותם מהעבודה הם לא היו מתאבדים מה השטויות האלה.

בבקשה תקראו מחקרים ,

"

הן נועדו להציל חיים, אך חלק מהאוכלוסיה משתמש בהן כדי לסיים את החיים: 69 אחוז מנסיונות ההתאבדות בישראל נעשים באמצעות תרופות, אולם רק 3 אחוז מצליחים בפעם הראשונה. השיטה ש"עובדת" תמיד: חם. כך עולה ממחקר ראשון מסוגו שנערך באוניברסיטת בר אילן "

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3411487,00.html

באזרחות לאותם אנשים לא היתה שום גישה לנשק , וככה שגם אם היו מנסים עם תרופות רוב הסיכויים זה כשלון ,

לבן אדם הרבה יותר קל לקחת אקדח ולדפוק כדור בראש , מאשר ללכת לקפוץ מאיזה בניין או לשתות רעל או לא יודע מה ,

ותאמינו לי שכל החיילים הדיכאוניים שיוצאים על 21 , לא הולכים ומתאבדים באזרחות , להפך הם הולכים לעבוד ולאט לאט משקמים את הטראומות שלהם

ועובדים והכל נהיה איתם בסדר , אולי 1 מתוך 10 אלף שיוצאים על 21 הוא באמת חולה נפש בלי קשר לצבא והוא יכול להתאבד באמת.

ומה קשור זה שבאזרחות פי 8 יותר מתאבדים ?? באזרחות יש לך מלא זקנים קשיקים בלי כסף שמתאבדים , יש לך את כל הנערות הבולימיות , כל מיני בני נוער ,

את כל האנשי עסקים שפתאום מאבדים את כל הכסף שלהם , את כל בתי החולי נפש , את כל עניי ..ועוד כאלה וכאלה

הא כן , וגם אולי פי 30 אוכלוסייה מאשר חיילים בשירות סדיר.

יש מזל גדול שזה רק פי 8 שמתאבדים..אם היתה באזרחות חשיפה לנשק כמו בצבא , זה היה אולי פי 30.

ותדעו לכם שבתור אחד שישב בכלא 4 , אז אל תבלבלו את המוח. אני הייתי שם וראיתי בדיוק מה הולך שם , יש שם מלא חיילים שהיו עריקים מלא זמן

או חיילים שנתפסו על שימוש בסמים ויש להם עונשי מאסר ארוכים מעל חצי שנה , ומלא מהחיילים האלה נמצאים בכלא בדיכאון קליני קשה ,

ויודעים איך עוזרים לחייל בכלא שהוא אומר שהוא רוצה להתאבד ? במקום לתת לו טיפול נפשי , או אפילו לשחרר אותו לטיפול בבית חולים לחולי נפש

או לא יודע מה , מה שהם עושים זה לאיים על החייל שמדובר בפגיעה ברכוש צה"ל ושהם יוסיפו לו עוד ימי מאסר , ואז הם לוקחים אותו ומכניסים אותו לתא בידוד מבטון בגודל של 3 מטר על 3 מטר , וקושרים לו את הידיים והרגליים באזיקים שלא ינסה לפגוע בעצמו , לוקחים לו את הנעליים המדים , את השרוכים של הנעל , אפילו את השמיכות לוקחים לו , וזורקים אותו על מזרון ירוק ירוק הרבה יותר דק מהמזרון הרגיל , על משטח בטון כזה ונותנים לו לשכב ככה יום שלם , רק חצי שעה ביום הפסקה לטיול במסדרון של האגף בידוד.

בתא עם ריח של שתן וחרא ושירותים , ואפילו אם הוא רוצה להוריד את המים בשירותים הוא לא יכול..הוא צריך לבקש מסוהר או ממישהו שעובר שם

שילחץ על הכפתור מחוץ לתא שמוריד את המים..

ומה אתם חושבים שמביאים אנשי מקצוע שיפקחו עליו שלא ינסה להתאבד ? או מפקדים שישבו על ידו ויראו מה קורה איתו ?

מה שהם עושים , הם מביאים לנו לחיילים הרגילים שיושבים בפלוגה א בכלא ( פלוגה שבה מרצה מאסר כל מי שיש לו לשבת מתחת ל28 ימי מאסר )

הם מביאים לנו לעשות שמירות באגף בידוד בתורניות , אתה יושב 4 שעות בשמירה יושב בתוך התא בידוד עם איזה חייל עם אזיקים על הידיים

וצריך להשגיח שהוא לא ינסה להתאבד ..בתא בלי אוויר כמעט עם ריח של שירותים ,

ואני ראיתי שם אחד שאיך ששחררו לו את האזיקים כדי שהוא יבוא לעשות את החצי שעה הפסקה טיול במסדרון..הוא ישר קם כזה וניסה לדפוק לעצמו את הראש בקיר :nixweiss: :nixweiss: ואז במקום לעזור לו בא איזה מפקד בבון ומשך אותו באלימות החוצה להפסקה שלו.

זה מה שעושים לאנשים צעירים במדינה הזאת :'(

ומה שהכי אירוני..זה שבגלל שכלא 4 מפוצץ באסירים..אז העבירו אותי לרצות שבוע מהמאסר שלי בכלא עופר..הכלא הזה של הערבים

להיות שם מסופח לרס"ר אני ועוד כמה אסירים מכלא 4 היינו מסופחים שם לעבודות רס"ר...ויודעים מה הכי אירוני ?

שבכלא 4 מביאים לאכול אוכל של חיות : תפוחי אדמה..חתיכות ירקות מסריחות וכל מיני לחם יבש ותפוחים כל היום..פעם בשבוע שניצל או עוף

ובכלא עופר של מחבלים ..מה שאתם רואים זה שהשוטרים של מג"ב והמשטרה הצבאית..מפחדים מהאסירים שם..ולא רוצים להכנס איתם לעימותים..

ופשוט מעדיפים לתת להם מה שהם רוצים..כדי ליצור שקט תעשייתי , אז מה שקורה זה שבכלא 4 יהודים אוכלים חרא ושאריות של הצבא..

ובכלא עופר מחבלים אוכלים פירות מכל הסוגים..ירקות..מקבלים שם מיצים מכל הסוגים ..פריגת , קולה , בשרים כל היום ואוכל אפילו יותר טוב מהקטרינג בקריה.

וגם כל הזמן יש להם שם ביקורים שהמשפחות שלהם באות ומביאות להם אוכל מעזה ושוקולדים וכל מיני חרא ,

וכל פעם שיש לאיזה סוהר או שוטר להתקרב או לעשות משהו לאיזה אסיר ערבי..כולם שם מתחילים לצעוק ולעשות בלגן ולהפחיד את השוטרים

ככה שאפילו שוטרי מג"ב מפחדים להנכס לתאים שלהם..וככה הם עושים שם כל מה שהם רוצים , איזה אסיר שם התפרע וקילל שוטר וזרק עליו אבן

ואז הכניסו אותו לתא בידוד , אז ישר כל הכלא הפך שם להמולה משהו פחד מוות אלפי ערבים שם התחילו לצעוק ולהחזיק בתאים שלהם בברזלים ולעשות המולה

ותוך 2 דקות הוציאו את הבן אדם מהבידוד..

ובכלא 4 נותנים לצעירים בני 18 לשבת לדפוק את הראש בקיר עם אזיקים בידיים וברגליים , רק בגלל שהם לא רוצים להיות חיילים :nixweiss: :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפנימו - להכריח אנשים לעשות משהו בניגוד למה שהם רוצים ובכוח, אצל רוב האנשים, לא יוצא מהם שום דבר חיובי.

אפילו כשבן אדם עושה משהו מרצון חלקי, זה לא דומה בכלל לאיך שזה ייראה כשהוא עושה את זה מכל הלב (גם בהרגשה של הבן אדם עצמו).

הפיתרון אינו להכריח אנשים שלא למצוא דרכים להתחמק משירות.

הרי מה מפריע לכם, בסך הכל? שהם חיים במדינה הזאת, הם שווי זכויות (פחות או יותר), הם משלמים מס בדיוק כמוכם (אם הם עובדים) - אבל אתם שרפתם את 3 השנים הכי טובות בחיים שלכם בשביל המדינה, והם זרקו זין ולא עשו את זה - ומה שהכי מעצבן הוא, שזה השתלם להם (לחלקם, לפחות).

הפיתרון הוא לא בכוח. הפיתרון הוא במוח. התניית אזרחות בשירות משמעותי ומועיל, רק היא תביא לצדק מסויים.

אפשר גם לגבות מסים גבוהים יותר מ"לא-אזרחים" וכך עוד יותר לעודד את השירות. כמובן, מי שמתאים לשירות, מתאים גם לשירות צבאי (עד כדי סיווג ביטחוני) - ומי שמתאים לשירות צבאי, אין לו ברירה אלא לשרת בצה"ל (או להיות תושב במקום אזרח).

במקרה שכזה, לצה"ל תהיה הפריבילגיה הכמעט בלתי נתפסת של להעיף אנשים שעושים צרות. תחשבו על זה, אנשים שמשרתים בצבא רק בשביל אזרחות, יהיה למפקדיהם בצה"ל הכוח לאיים עליהם בלהעיף אותם מהצבא, ובכך לשלול מהם את האזרחות. כמובן, לא לכל קצין מושתן צריכה להיות היכולת הזאת, אבל האפשרות בהחלט תרחף מעל הראש של מי שרק מחפש לעשות בעיות כדי שלא יתעסקו איתו (התוצרים של התנהגות כזאת, בין היתר, הם משק"י ממטרות ועציצים בדמות חיילים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי! עוד חמור...

מי גידל אותך תגיד לי?

קודם אתה אומר שכשהולכים עם בנאדם ברע, בד"כ לא יוצא מזה משהו טוב.

מיד לאחר מכן אתה מציע לעשות לבנאדם משהו ברע.

אם בנאדם לא יכול לשרת בצבא כי יש לו נניח חצי גב שבור

מפריצות דיסק והוא בקושי יכול ללכת ולהרים יותר מקילו בשבילו

זה סיוט, גם הוא צריך ללכת לשרת? גם מעליו צריכה לרחף

סכנה של שלילת אזרחות?

אילו שטויות אתה מדבר אלוקים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch:

:lol: :lol: :lol:

מי שמשרת תנו לו אזרחות

מי שלא משרת תנו לו אזרחות כתומה :lol:

אולי אפילו עם טלאי צהוב שיקחו ממנו עוד מיסים

איך אתה מתלהב מהאזרחות הזאת ? אפשר לחשוב מה היא מביאה לך בכלל ?

אזרחות של מדינה מושחתת שגובה מיסים גבוהים ? ולא נותנת לאנשים לחיות בה או לקנות דירה או בכבוד ?

תאמין לי שכמעט כל אחד במדינה הזו , היה מעדיף להוולד עם אזרחות אירופית או אמריקאית

אני אומר שתעשו הגליה..תגלו לארצות הברית וקנדה את כל מי שלא עשה ..

חחח במקום כוכב נולד..חמור נולד :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...