GEARS OF WAR למחשב - בהזמנה מוקדמת - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GEARS OF WAR למחשב - בהזמנה מוקדמת

HitmanW

Recommended Posts

http://mediagame.co.il/details.asp?id=2531

אני אישית שמח שהוא יוצא למחשב האישי. לדעתי בעקיפין מהלך כזה של MS להוציא משחקים שיצאו לXBOX360 גם לPC בהחלט יוריד את מכירת הקונסולה בעתיד עם ההתפתחות ההולכת ולא עוצרת של המחשב הביתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HALO כבר הוכיח שזה לא משנה, שוק המשחקים לקונולות נבדל לחלוטין משוק המשחקים לPC.

נטח שוק וכוח קניה שונה לגמרי, זה לא משנה אם המשחק יוצא גם לPC כל עוד יש בלעדיות לקונסולה זה לא משפיע לרעה על המכירות שלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אמרת זה לא הופך את זה לנכון.

שוק הגיימרים מתחלק לחתיכות מאוד הרמטיות. בין שוק משחקי הקונסולות למשחקי PC אין שום קשר כמעט, להיפך שחרור כותרים לPC שיצאו לקונסולות נוטה להקפיץ את המכירות של הקונסולות ולא להיפך. השחרור של HALO בסמוך ליציאת HALO2 הקפיץ את קניית הXBOX הראשון בעשרות אחוזים, אנשים קנו את הXBOX בשביל לשחק במשחק יחיד.

נתח השוק של הcasual gamers מתחלק ללא שום התערבבות בין קונסולת לPC סוג וכמות המשחקים לא משפיעה על הקניה שלהם, הם נצמדים לפלטפורמה אחת כל פעם וזהו, אין להם צורך או רצון בלהתחיל לבדוק כל תנודה בשוק ולבחור מה הכי מתאים להם.

hard gamers משחקים בכל מקרה על פלטפורמות מרובות וקונים משחקים על בסיס הfun factor שלהם מכל פלטפורמה ועל בסיס תאריך שחרור.

בהתחשב שhard נחשבים למי שקונה 4 משחקים אם יותר בחדש זמן חיי המדף של כל משחק אצלהם הוא יחסית נמוך.

בהתחשב שמדובר בנתח שוק שאת רוב שעות המשחק שלו הוא מבלה נגד שחקנים אחרים אחד הדברים הכי חשובים להם זה בסיס השחקנים של אותו משחק.

בהתחשב שכל המשחקים שMS משחררת מה360 לPC תומכים בLive Anywhere הדבר הזה מגדיל את בסיס השחקנים הטוטאלי של כל כותר בהרבה.

לכותרים עתידיים כאשר יהיה delay אפילו קצר כמו של חודש בין השחרור לקונסולות לPC לכותר שיתמוך בLive הדבר הזה נותן יתרון ל360.

בסיס שחקנים רחב יותר ותאריך שחרור מוקדם יותר יחסית לPC, זה לא משנה אם זה חודש או שנה, כיוון שכאשר אתה מחליף משחקים כמו נעליים אתה רוצה לקנות את זה כאשר זה חם לשחק ולעבר לבא.

ולזה אין שום קשר למכירות של בינתיים רוב המשחקים שיצאו מה-360 לPC הם G4W ולא G4V.

MS יודעים מה הם עושים, הם רוצים להרחיב כמה שיותר את בסיס השחקנים של הLIVE, בעיקר לכותרים עתיידיים כמו GTA4 שיתמוך במולטי ולמשחקי הספורט של EA לחורף אביב 2008.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יכול לדעת בדיוק בכלל כמה קונים פוטנצילים לא קנו קונסולה בגלל איבוד בילעדיות למחשב

אני לדוגמה קניתי PS2 בגלל הרבה בילעדים שלא יצאו למחשב ולא חשבתי אפילו לקנות XBOX

כי רוב המשחקים שרציתי כן הגיעו למחשב כמו המלחמת הכוכבים RPG לדוגמה

אם משחקי היו יוצאים למחשב לא הייתי ממליץ אליה בכלל

ככה שלערכתי הנזק גדול יותר מהתועלת

נכון אין לי מידע מבוסס וגם לך אין אבל זה הערכה שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור ולעניין אם המשחק יהיה פורט עלוב כמו VEGAS או LOST PLANET או DIRT או כל פורט אחר עלוב נפש, המשחק הכי טוב בעולם יהפוך לבושה על המחשב, כמה שGEARS OF WAR זה משחק חיה על הקונסולה מספיק בורות נשמות\אדם והצללים יתהפכו לרעתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקברן פרש תיתגבר על זה כבר

אין דמות כזאת יותר למרות שהוא היה מגניב פעם

הוא לא בדיוק פרש, אם הוא היה פורש לא היינו זוכים לראות 15-0 ברסטלמניה ולא היינו זוכים לראותו בשנים האחרונות, בכל אופן אין קשר להודעה הקודמת על המשחק שאמרתי לקברן, אני מבין שהמון ממכם לא מבינים תהומור השחור אז אני ארד מזה לפרק זמן מסוים אבל בכל זאת, מה הקשר של GEARS OF WAR לUNDERTAKER?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יכול לדעת בדיוק בכלל כמה קונים פוטנצילים לא קנו קונסולה בגלל איבוד בילעדיות למחשב

אני לדוגמה קניתי PS2 בגלל הרבה בילעדים שלא יצאו למחשב ולא חשבתי אפילו לקנות XBOX

כי רוב המשחקים שרציתי כן הגיעו למחשב כמו המלחמת הכוכבים RPG לדוגמה

אם משחקי היו יוצאים למחשב לא הייתי ממליץ אליה בכלל

ככה שלערכתי הנזק גדול יותר מהתועלת

נכון אין לי מידע מבוסס וגם לך אין אבל זה הערכה שלי

בטח שאתה יכול, החברה האלה עושות סקרי שוק ויש להן קבוצות מדגם בדיוק כמו שיש לטלביזיה או לכל דבר אחר.

אתה חושב ששחרור של HALO1\2 חודשים ספורים למחשב לפני יציאת ההמשכים שלהם זה דבר מקרי?

MS וכל שאר החברות מחשבות את זה עד הסוף, בסופו של דבר זה רק איזון.

אתה לא קונה בכלל משחקים אז אתה לא מעניין אותם בכל מקרה, אנשים שמוציאים 200 דולר בחודש על משחקים כן. ולאנשים כאלה אכפת מדברים אחרים הרבה יותר מאשר בלעדיות נטו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בודק רק לצד אחד ולא לצד השני

חוץ מזה הרבה משחקים יוצאים ביחד כמו DIRT\ביוסוק\אובוויליון וכו

וגם אם אתה לא לוקח פירטים בחשבון למה לאנשים שכן קונים יקנו 2 מכשירים אם הם יכולים לקבל הכל במכשיר אחד?

אז יופי יש כאלו שכן יקנו השאלה כמה לאומת אלו שלא יקנו

כרגע המכירות של ה360 חלשות וגם המכירות של הXBOX היו חלשות

ולך תידע מה הסיבות לזה אולי הקירבה למחשב זה חלק מהסיבות ואולי לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי אין דבר כזה 2 במכשיר אחד, למשחקים עולה הרבה יותר מאשר קונסולה וPC ומחשב לגלישה ולא מכסה את כל השוק במילא. ורוב הcasual gamers בעולם מחזיקים בקונסולה למשחקים.

אלה שמבזבזים 200 דולר על משחקים בחודש משחקים על פלטפורמות מרובות בכל מקרה. תצא כבר מהקופסא שכל העולם שאכפת לו ממשחקים קמצן כמוך.

החברות האלה עושות סקרי שוק רבים ועמוקים, משתמשים במסדי נתונים של מידע גאוגראפי וגיאוסוצומאטי(GIS) עד לרמת היום שבו ישוחרר המשחק ולאיזה חנויות הוא יגיע קודם. אין לך מושג עד כמה השווק של כל מוצר כיום הם מתקדם ועד כמה השוק נבחן לפרטים הכי שוליים בשביל השקתו.

אף חברה לא סתם אומרת טוב בואו נזרוק את המוצר הזה עכשיו לשוק, עושה בחוכמה GOW2 הוכרז לא מזמן אני בספר אם GOW1 יצא לחנויות בגרסאת הPC יותר מחודשיים לפני יציאת GOW2 ל-360. חנויות בד"כ שמות משחקים בpre-order חצי שנה לפחות מתאריך יציאתם במיוחד כותרים כאלה.

עשיתי pre order לחבילת ההרחבה של WOW אחד עשרה חודשים לפני תאריך יציאתה, ואפשר היה לעשות את זה עוד הרבה לפני כן. הזמנות מוקדמות לHALO2 לPC התחילו לצוץ לפני שנה כמעט גם כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל360 יש יחס קוני משחקים של 6+ משחקים על כל 360 שנמכר כרגע

ה360 יותר משנה וחצי בשוק ומשחקים עולים 60$ למשחק חדש

ככה שרוב השוק לא קונה ב200$ ואפילו לא משחק בחודש -תעשה תחשבון ותבין לבד

בחול יש גם שוק גדול למשומשים והשכרות מה שבארץ קיים על אש קטנה

ככה שתן לי תתנאים בחול וגם אני יקנה \ישכיר הרבה משחקים ואפילו יותר מרוב השוק כי אני יכול לאכול 2 משחקים בחודש

בחורף שאני עובד פחות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואנה יש לך קליטה סלקטיבית כמו לילד בן 3.

יש מסםיק נתחי שוק, אם עדיין לא הבנת שהחברות עושות יותר מחקרים ממה שאתה בכלל מוסגל לתפוס אז זב"ש.

לפני כחודש הייתי בפרזנטציה של Systematics החברה שמייצגת את רוב החברות המובילות בתחום המידע הגיאוגראפי(GIS בארץ) אותנו עניינו תוכנות קרטוגרפיות אבל זה לא העניין. הם הדגימו מערכת של FOX(כן חברת הבגדים) עם מסד נתונים גאוגראפי-גיאוסוציאומטי המכיל בין השאר את כל החנויות של הרשת בארץ כאשר המידע שנאסף עליהן הכיל בין השאר, כמות האנשים שמבקרים בחנות בשעה, בכל אחד מימי השבוע, גילאים עם חיתוך של שעה יום כמות הקונים בכל שעה בכל יום בשבוע גילאי הקונים הסכום שהם מוציאים מה המוצרים שהם קונים הכל. מסד הנתונים שלהם הכיל למעלה מ4.5 מיליון תאים בטבלה.

הם הדגימו מערכת שבונה תוכנית השקה של ליין חדש, מתי לשחרר באיזה חנויות קודם איזה איזן מלאי צריך לעשות ועוד מיליון דברים על בסיס שאילתות.

הדבר הזה נכתב בקוד XML הסקריפט עצמו הכיל למעלה מ6000 שורות קוד, בכתיבתו השתתפו כולם הכל מפיסולוגים ויועצי שיווק עד לכלכלנים ומתמטיקאים.

תאמין לי שעם חברה כמו פוקס עושה את זה בשביל למכור עוד גי'נס שיתפורר בכביסה הראשונות חברות ענק עושות הרבה יותר.

ברגע שאתה מעביר וויזה בארצות הברית זה נרשם באלפי מסדי נתונים, בכל צעד שאתה עושה יש מישהו לידך שירשם ויקטלג אותו, בסופו של דבר מספיק מידע מאפשר לך לחזות כל דבר כמעט בדיוק מאוד רב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר -אני אומר לך שיש נעלם שאתה לא יכול לגלות

הנעלם הזה לא משלם בכלל על משחקי 360 רק וקונסולות אחרות

וזה הנעלם שלא קנה 360 בגלל אובדן בילעדיות למחשב

אתה יכול לבדוק כמה קוני 360 יש כמה קוני מחשב יש וכמה משחקים נמכרו לכל קונסולה

אתה יכול להעריך כמה אנשים שקנו פורט מסוים הלכו וקנו 360 אחרי זה

אתה לא יכול לבדוק באחוזים סבירים כמה אנשים לא קנו 360 כי GOW ומשחקים אחרים יוצאים גם למחשב

רק תבדוק תגובות בגימספוט לדוגמה שGOW הוכרז למחשב ותיראה שיש הרבה בעלי 360 מאוכזבים

והרבה אנשים כמוני שלא יקנו 360 גם שהמחיר יהיה בתחתית בגלל שהרבה מהמשחקים הטובים נוחתים במחשב

מה אתה רוצה להוכיח ?

שיש אנשים שכן קונים קונסולה בעקבות פורט?

בטח שיש

הפרסום גם עוזר

אבל בו נגיד שהפורט של 1GOW יצא במקביל לGOW2 ל360

אתה אולי תיראה עליה במכירות באותה תקופה

אבל זה יכול להיות גם מהפרסום\גם מהמשחק עצמו\ואתה לא תיראה אנשים שהחליטו הרבה לפני לא לקנות

בחישובים שלך אתה רואה מה שקורה ולא מה שתאורטית יכל היה לקרות

אולי המכירות היו הרבה יותר טובות אם המשחק לא היה יוצא למחשב ואולי לא

זה פשוט נעלם שלא מופיע בכרטיס וויזה והוא לא מדיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...