עצה-מיתלבט קשות!!!! בין הaurora 3d 570 לnzxt zero - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עצה-מיתלבט קשות!!!! בין הaurora 3d 570 לnzxt zero

Roy.T

Recommended Posts

ממש סליחה.......ניצן

הזדים בילבלו אותי....

בכל אופן אני מכבד את דעתך ואת תבונתך (הלוואי שהיה לי אותה בגילך ;))

אבל יש (רק לפי דעתי) היסחפות קטנה בקשר למארז בעיקר שלרוב הממליצים אין אותו ומיתבססים על דעתם של אחרים ושל דניס

(עם כל הכבוד)...

יש לו נתונים מרשימים אבל לא מצאתי שהם טובים מהאורורה או הזירו (הזירו פחות) אם לא חפרתי מספיק תקנו את טעותי...

בכל אופן אולי האורורה זה באמת בחירה טובה מהזירו

תראה אולי אני לא איש מקצוע אבל אני קורא ביקורות והם מקצועיות והאירוקה מאוורר יותר מהסטקר שהוא אחד המארזים הכי מאווררים שקיימים.

אני ממליץ על האירוקה אבל אם לא הוא אז האורורה.

ואני חושב שגילי לא צריך להיות קשור כי זה לא פרמטר שעל פיו צריך לשפוט את הדעות שלי תקן אותי אם אני טועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא בפרמטר של של ניסיון אני משוכנע שיש לך הרבה יותר ממני למרות גילך הצעיר.....

אבל פרמטר של היתלהבות זה משהו אחר. :jump:

בכל אופן גרמתה לי לחשוב, ואני יבדוק תעיניין לעומק (אתה מאוד משכנע)

תיבדוק קריירה במכירות.........לילה טוב :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא בפרמטר של של ניסיון אני משוכנע שיש לך הרבה יותר ממני למרות גילך הצעיר.....

אבל פרמטר של היתלהבות זה משהו אחר. :jump:

בכל אופן גרמתה לי לחשוב, ואני יבדוק תעיניין לעומק (אתה מאוד משכנע)

תיבדוק קריירה במכירות.........לילה טוב :xyxthumbs:

אני מקווה שאני יצליח יותר בחיים מאיש מכירות (לא שיש לי בעיה עם כאלה אבל אני רוצה תפקיד יותר מכובד).

תחשוב על האירוקה!!

לילה טוב.

אני רואה את החלומות שלך את מטייל בתוך האורורה ואז עובר לאירוקה ומעבד את הדרך בגלל הגודל שלו :P ואז עובר לזירו ועף מהרוח בצד ;D

לילה טוב :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חולה נפש :silly:

ד.א.... איש מכירות טוב יכול לעשות ימבכסף וזה יותר חשוב באיזה תפקיד אתה נימצא זכור את מילותיי. אבל יעברו עוד הרבה מים מתחת לגשר..

בכל אופן אני מאמין שתצליח בכל מה שתעשה ואל תיתיאש...

ודי חאלס אני הולך לישון.

לילה.......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...