איזה חנות לקונסולות אמינה? - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה חנות לקונסולות אמינה?

Shane McMahon

Recommended Posts

שלום.

מישהו קנה פעם בחנות Media Game ? היא חנות אמינה?

והחנות של CHIPZOL אמינה ?

יש למישהו שם של חנות במרכז(עדיף רמת גן/גבעתיים/ת"א) ואם יש טלפון,שהיא אמינה ?(ושהמחירים לא בשמיים,כמו בכל החנויות..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע איך הסניף בת"א , אבל פריק (לפחות בהרצליה) היא החנות הכי אמינה שאני מכיר ואני סומך עליה (ועל אילן - בעל החנות) בעיניים עצומות.

ליביו

זאת החנות שנמצאת בסינמה סיטי?

בדקתי באתר שלהם.

זה לא שם.

בכל זאת זה רחוק לי.

מישהו יכול להמליץ לי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החנות בסינמה סיטי היא מושי והיא שייכת למכר , ולדעתי היא יקרה בצורה מוגזמת.

בקשר ל"רחוק לי" , זה סה"כ מרחק 10-15 דקות נסיעה בשביל שהאחריות שלך תיהיה שווה כמו שצריך בלי כאבי ראש.

אישית ? שווה , בהחלט מ"להמר".

באיזה קונסולה מדובר?

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פריק לא מוכרים קונסולות שהן לא של סוני (לפחות החנות שבתל אביב או באתר) הם בסדר אבל המחירים שלהם בהתאם לבלעדיות. אני אוהב את החנות שלהם בקניון ויצמן כי יש שם גם משחקי תפקידים ומשחקי לוח וגם אשתי לרוב מוצאת שם משהו מעניין.

לפי מה שהבנתי מדיה גיים מנסים להיות תחרותיים מבחינת מחירים . לא קניתי מהם אף פעם ומתי שחשבתי לקנות שם שלטים של הWII (היתה להם טעות במחיר שהם מכרו אותם 200 שקל במקום 300) .שאלתי אותם בקשר לזמינות(email ) והם אמרו לי שאין להם וצריך להזמין ולא יודעים מתי זה יגיע ויכול לקחת חודש . קניתי בסוף מאיבי ועלה לי כ110 דולר לשלט ושני נונצ'קים . רציתי להשלים את הסט לאיזה מסיבת שהיתה שבועיים אחרי . השלטים הגיעו בזמן רק חבל שכמעט אף אחד לא בא בסוף. רק שבוע שעבר יצא לנו להשתמש בשלושה שלטים בפעם ראשונה בגלל שאשתי לא רצתה לשחק אז לא השתמשנו ברביעי.

ישי די הרבה חנויות אבל בקשר לאמינות אני לא יכול להגיד לך רק שמות של חנויות:

greendragon.co.il

enjoystick

vgs.co.il

arcadia.co.il

bug.co.il

חוץ מזה גם מוכרים בtoysRus את שלושתם (אני חושב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...