יש איזה משהו שאני צריך לדעת לפני שאני מחבר את ה LCD32 R81 למחשב ? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש איזה משהו שאני צריך לדעת לפני שאני מחבר את ה LCD32 R81 למחשב ?

Sting

Recommended Posts

לא צריך לעשות הגדרות מיוחדות. רק שים לב שאתה מגדיר את הטלוויזיה כתצוגה ראשית ולא את המסך של המחשב (אני לא יודע איך זה ב-ATI).

בעמוד 29, למטה, של המדריך של הסמסונג (בעברית) יש אופציית קולנוע ביתי מה-, תעבור על השלבים שם זה יחדד קצת את הצבעים והתצוגה בחיבור למחשב.

תהנה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Ok אז הטלוויזיה הגיעה אלי סוף סוף, מסתבר שהמתקין לא מכיר כרטיסים של ATi כך שהוא רק בדק שזה עובד וזהו פחות או יותר

לאחר ששיחקתי עם ההגדרות הגעתי כעת למצב הזה שרואים בו יותר טוב ולא רק בסך הכל

תצוגה ראשית: מסך המחשב על רזולוציה של טבעית של 1280X1024

תצוגה משנית: הטלוויזיה על רזולוציה של 1360X768

כאשר שאני מרים חלון מסויים לתקרת מסך המחשב אז הוא צץ בטלויזיה מלמטה

לאחר שבדקתי את החוברת מסתבר שהיא באנגלית (לא מצאתי בעברית ) ומשום מה ההסברים שם לא תואמים את מה שאני רואה על הטלוויזיה מבחינת סדר פעולות ותפריטים

האם זו היא ההגדרה האופטימלית ?

כיצד אני יחדד קצת את הצבעים והתצוגה בחיבור למחשב כפי שמוסבר במדריך בעברית ?

ד"א שמתי לב לכך שלמחשב פתאום יותר קשה להריץ סרטי 720P , זה הגיוני ? האם זה בגלל שטח התצוגה היותר גדול או בגלל שכעת מחוברים לו שני מסכים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה להעביר את הסמסונג לתצוגה ראשית ותראה אם עדיין החלונות צצים מלמטה.

בקשר לחידוד הצבעים: כאשר הטלוויזיה מציגה את המחשב תחלץ בשלט על MENU, תרד לציור של הגלגל שיניים, תעבור לאופציה של HOME THEATRE PC

ותסמן ON.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך הגדרת ש...

בלי לשנות כל פעם את ההגדרות במסך מחשב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באיזה חיבור חיברת את המחשב? צריך להשתמש ב-VGA כדי שהאופציה של ה- תעבוד.

DVI->HDMI

אז אני לא צריך לשנות שם ? אמורים לראות כבר מספיק טוב ?

איך הגדרת ש...

בלי לשנות כל פעם את ההגדרות במסך מחשב?

בהגדרות של הכרטיס מסך (ATI) עשיתי שתי תצוגות ולכל תצוגה הגדרתי את הרזולוציה שאני צריך

אבל למה משום מה פתאום כל קבצי ה HD נהיו הרבה יותר כבדים !@?!? בגלל שעכשיו יש להם שני מסכים או בגלל שעכשיו זה שטח תצוגה יותר גדול ב 32' ?

למרות שבעיקרון זה פחות פיקסלים ???

אני משתגע מזה ! מישהו יכול להגיד לי איך זה אצלו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עובד ככה כבר חצי יום ודווקא זה לא כזה רע... כמובן שהמסך לא חד כמו מסך מחשב אבל רואים ממש טוב יחסית לטלוויזיה

אני עדיין משחק עם הצבעים והתאורה כדי להגיע להגדרות אופטימליות הבעיה היא שמה שטוב למשחקים לא טוב לסרטים או לתמונות... כך שצריך לעבוד על זה ולמצוא את האיזון.

הרצתי כמה סרטי 720P של 4 וחצי ג'יגה ויותר ורואים מעולה ! גם ומשחקים רואים ממש יפה... הנקודה החלשה היא הכתב בווינדוס ובאתרים מסויימים אבל זה עדיין קריא בקלות ושמעתי כבר על כל מיני טריקים ושיטות לשפר אותו

אם למישהו יש עוד טיפים אז בבקשה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...