איזה רמקולים יותר איכותיים? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה רמקולים יותר איכותיים?

Vatos-Locos

Recommended Posts

CREATIVE T6060

LOGITECH X540

ATP3 X2

אני דיי בטוח שה-ATP3 שיש לי עכשיו, אבל אני רוצה דעה יותר מקצועית.

יש לי עכשיו "כאילו סראונד" עם 2 סטים של ATP3 אחד מקדימה ואחד מאחורה.

הבעיה היא שבגלל העיצוב הבלתי ניתן לתליה שלהם והחוסר במקום בקיר האחורי בגובה נורמלי לתליה, אז אין לי איך למקם את ה"אחוריים" של ה-ATP3 ויוצא שהם באמצע החדר על שולחן, זה נותן בסופו של דבר צליל היקפי ממש לקוי ואם אני יושב על המיטה (שצמודה לקיר האחורי) יוצא שכל הסאונד בא מקדימה.

בגלל זה רציתי לקנות סט רמקולים שניתן לתליה על הקיר בחלק העליון כמו 2 הסטים הראשונים שרשמתי קודם.

אבל כמובן שאני לא אשלם כסף בשביל לקבל ירידה בביצועים, ואם באמת ה-ATP3 בצורה מורגשת יותר איכותי מהם אז אני ארד מהרעיון, סך הכל סרטים וסדרות זה חלק דיי גדול מהשימוש, אבל החלק העיקרי בסופו של דבר זה . (משחקים בכלל לא).

מה דעתכם?

נ.ב - פאבל אני שונא אותך יא או'אי מקולל.

נ.ב.ב - בגלל שיש לי 2 סטים של ATP3 אז יש לי 2 סאב וופרים, צריך להתחשב גם בזה במעבר לסט עם סאב בודד.

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יכול לשנוא אותך עד מחר, אתה כזה מתוק, קושקושוני, כפרוני, נושנושוני, שערות סבתא כאלה מסוכר ורוד, תפוח בדבש, חלב עם האני-בנצ', קוביית שוקולד שנרקבה על הרצפה מפוצצת בנמלים, קוצ'יקוצ'יקו, מואהה כפרעליך הייתי עושה לך ילד אם לא היתה לך את בעיית השיעור יתר בפטמות.

בכל מקרה,

הבעיה זה מיקום בגובה סביר בקיר האחורי, יש לי מקום רק למעלה למעלה ול-ATP3 זה לא ממש בריא בגלל "פריסת הרמקולים" המוזרה שלהם (עם הרמקול התחתון וכל זה...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי שתי המערכות הראשונות, אחת טריפה השנייה נבלה... אם כי הX540 אמורה להיות טובה יותר... עקרונית הקריאייטיב לוקים במיד והלוג'יטק לוקים בהי עם מיד מרוח (לפחות ככה זה ב530...)

הפירוט של שתי המערכות (שוב, ממה שאני יודע וזה יכול להיות לא מדוייק...) םחות טוב משל הATP3

מבחינת איכות נטו, לפי דעתי הATP3 לוקחים, אבל בשביל סראונד, כמו שאתה יודע זה לא פיתרון... אלא אם תיישם את ההצעה של פאבל...

לגבי הסאבים, אני מניח שעכשו אתה שמת את שנייהם על עוצמה נמוכה יחסית, אז לא אמורה להיות בעייה שתשים סאב אחד על עוצמה גבוהה.

ו get a room!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב נו מה אני יכול להגיד, ברור שאני מקשיב לפאבל האוא'י המטונף הזה...

קניתי 2 מדפונים קטנים קומפקטיים, מחר אני אנסה למקם אותם אולי עוד אפשר להציל את העניין עם ה-ATP3, ממש קשה לי לוותר עליהם...

תודה (:

אם מחר לא ילך אני אעדכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המדפים מעץ?

תדאג שיהייה משהו רך (רפידת גומי או משהו) בין חלקי המתכת (כולל ברגים...) כדי שלא יהייה לך זימזום מהם.

אם מדובר במדפי עץ (מלא.. לא הנסורת בציפוי פלסטיק) אז רק תדאג שהכול מחוזק כמו שצריך ולא צריך את הרפידות....

משהו קטן שאני עשיתי ;D

(מצטער על החרא איכות...)

fin2.jpg

e1.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעץ מלא רואים את הסיבים ואין לו ציפויים וכו'.... הוא גם רך יחסית (נגיד, אתה יכול לעשות בו חור עם עיפרון בלי לקבל סדקים ושברים... בשאר סוגי ה"עץ" תראה התחלה של סדקים או שפשוט לא תוכל לעשות את החור...)

אגב, אני לא יודע אם שמת לב, המדפים האלה גבוהים מידי ( :s07:) וכמו שאתה יודע, זה ממש לא בריא לסאונד של הATP3, ולכן אני השתמשתי בהם בערך שבוע :P (אם כי האור הכחול די מועיל בסרטים וכאלה... לא אוהב חושך מוחלט...)

בהצלחה :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יכול לשנוא אותך עד מחר, אתה כזה מתוק, קושקושוני, כפרוני, נושנושוני, שערות סבתא כאלה מסוכר ורוד, תפוח בדבש, חלב עם האני-בנצ', קוביית שוקולד שנרקבה על הרצפה מפוצצת בנמלים, קוצ'יקוצ'יקו, מואהה כפרעליך הייתי עושה לך ילד אם לא היתה לך את בעיית השיעור יתר בפטמות.

לחתימה! :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IG, אז זה כן עץ מלא (:

ומהקטע של הגובה בדיוק חששתי שתכננתי לתלות מדפים בפעם הראשונה, כי הרמקול התחתון של ה-ATP3 זה להשלמת או משהו כזה ולא הכי נחמד לשמוע בעיקר ממנו, אבל נראה לי שאת המדפונים הקטנים שקניתי יהיה אפשר לתקוע בגובה נורמלי בלי שיפריע לכלום.

DOM,

;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...