PerfectionHD - סרט Blue-ray מלא ( 32.4GB), מה היא הדרך הכי טובה לנגן אותו ? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

PerfectionHD - סרט Blue-ray מלא ( 32.4GB), מה היא הדרך הכי טובה לנגן אותו ?

Sting

Recommended Posts

Ok אז אחד הסרטים האגדיים הגיעו אליי באיכות הכי טובה שיכולה להיות

300 FullHD 1080P & PCM 5.1 (Surround 4.6mbps) blue-ray 32.4GB

:smile1:

הבעיה היא שאני מריץ אותו אז ישנם לאגים קטנים... לא הדבר הכי גרוע שנתקלתי בו, היו לי כבר מקרים הרבה יותר גרועים עם סרטי 1080P ב x264 .

השאלה היא מה אני צריך לעשות כדי להריץ את הסרט הזה חלק?

כל האמצעים כשרים חוץ משדרוג חומרה, אבל פירמוט\נגנים\קודאקים שונים וכל מה שכלול בזה.

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

EvilSt!ng

באיזה מסך אתה רואה את זה?

כרגע אני רואה את זה על ViewSonic 17 אבל החל ממחר אני יראה את זה על סמסונג R81 32 , רציתי לקנות את ה 24 של אבל בעקבות כל הבלגן בקנייה גרסת ה HC ועוד כל מיני יתרונות וחסרונות של מסך HD מלא הלכתי לבסוף על ה R81 ... אני משאר שבעתיד שתהיה גרסת HC במחיר טוב אני יקנה

לא הבנתי מה כ"כ אגדי בסרט 300 כולם מתלהבים ממנו ><

אני לא מחבב כמו טרויה ו300 זה עוד אחד מהסוג...

ובקיצור תנסה להחליף קודקים, איזה יש לך עכשיו?

300 הוא אחד הסרטים היותר שנויים במחלוקת שיש... חלק ממש לא אוהבים אותו וחלק ההפך כמוני, אפילו נתקלתי בבנות שאהבו אותו למרות שאני לא הייתי רוצה אחת כזו :smile1:... בסה"כ הוא קיבל ציון נורא גבוה ב IMDB למרות אלה שלא אהבו אותו

בקשר לקודאקים אני כרגע עם K-Lite Codec Pack וכל האודיו עובר ב SPDIF ישירות ל Z5500

תשמע לי יש את הגרסה 300.2006.1080p.BluRay.x264-hV

וכשאני ב 2600 יש DELAY בין הסאונד לתמונה...

רק שאני עולה ל2.9 זה מסתדר.

כנראה קשה לנגן 1080P,תנסה לקרוא פה http://www.hometheater.co.il/modules.php?name=News&file=article&sid=973

אני מכיר את המדריך הזה , השאלה היא, האם מישהו ניסה אותו ויכול להעיד שהוא אכן עובד ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרך היחידה שתוכל לראות את הסרט הזה חלק על המפרט שלך היא אך ורק בשעות הלילה המאוחרות - כשהראש שלך חולם חזק .... ;)

המעבד לא מספיק חזק לסרטי BR בביטרייט מלא וקטעים מסוימים הוא פשוט לא יצליח לנגן טוב, אין שום דבר שתוכל לעשות מבחינת תוכנה.

כל מה שצריך מבחינת תוכנה זה להעיף את כל הקודקים והשטויות ולהשאר רק עם הFFDSHOW האחרון, HALLI SPLITER וכמובן AVC בשביל הH264 שהוא הכי מהיר, אבל עדיין המעבד לא מספיק (למעשה גם מאוד חזקים לא מצליחים להגיע ל100% מהפרטים בקטעים מסוימים עם ביטרייט מאוד גבוה והמון חישובים).

בכל מקרה הגירסה הזו היא OVERKILL למסך של 32 אינטש ומטה וביחוד כשאין לך חומרה לנגן אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקח לי המון זמן להגיע לזה :P ... והפרי ליצ' הוא אחד הדברים הכי טובים שיש באתר הזה, אני תמיד מחכה שזה יהיה כדי להוריד עשרות גי'גות של סרטי HD

הבעיה היא רק שאין לי מספיק ארד-דיסקים לכל הסרטים האלה שאני רוצה להוריד

כן, המחירים של הטלוויזיות 1080P באמת שערורייתיים

אכן, במיוחד בארץ שרק לפני מספר חודשים התחילו להכניס טלוויזיות של 1080P בכלל. אבל זה לא רק זה, אם אתה רוצה לראות כבלים\yes אז אתה תראה יותר גרוע ממסך רגיל או מסך HD-redy בכלל האיכות מאוד נמוכה של השידורים בארץ , עדיין לא ניתן להשיג את כל הסרטים שיוצאים ב HD או FullHD מהאינטרנט וחלקם הגדול עדיין באיכות נמוכה יחסית (700mb) כך שאתה נשאר עם קומץ איכותיים שניתן להשיג ב HD מלא שעליהם אתה תאלץ לשלם מחיר גבוה מאוד

כך שבסך הכל יש עדיין יותר חסרונות ל FullHD מיתרונות, אם היה לי את האפשרות לזרוק כסף על שתי האפשרויות ולהנות משתי העולמות אז הייתי עושה זאת אבל אין ואני נאלץ להתמודד עם אילוציים כלכלים ושכל ישר.

נ.ב דווקא יש לי מספיק כסף לקנות fullHd אבל יש דברים חשובים יותר כרגע בסדרי העדיפויות כמו לימודים וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...