ps2 כמה שאלות - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ps2 כמה שאלות

--Adidas

Recommended Posts

אני מעוניין לקנות ps2 יד 2 ,עכשיו כניראה אני צריך למצוא עם צ'יפ בגלל שאין לי כסף לקנות גם משחקים ועוד מקוריים . ויש לי כמה שאלות :

1.כמה צריך להעלות לי Ps2 עם 2 שלטים, צ'יפ .

2.איזה גירסא לחפש למה יש כמה גירסאות ל ps2.

3.יש לי רגילה 29" של grundig הכי רגילה שיש לא lcd לא פלזמה . זה עדיין יהיה לי כייף לשחק עם כזאת ואני יראה איכות טובה .

4.מאיפה אני יכולה להביא משחקים לא מקוריים ? אם יש למישהו קישור או משהו שיביא לי עם אסור לפרסם בפורום אז אם הוא יכול שישלח לי לפרטי אני ישמח מאוד להתחיל לאסוף קצת משחקים .

5.וחשבתי גם לקנות לי איזה הגה טוב אם יש משחקים טובים שאפשר לשחק עם הגה כי זה דיי מגניב אז אם יש המלצה על הגה אני ישמח .(כרגע אין תקציב להגה בגלל שאני לא כל כך מבין בזה אז אני לא רוצה להגביל ולקבל חרא אבל כמה שיותר זול יותר טוב )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל , לדעתי אין דבר כזה אין כסף למשחקים מקוריים , רוב הפלטיניום שהם המשחקים הטובים של הPS2 עולים בין 100-150 ש"ח , קנה PS2 משומש וביתרת הכסף קנה משחקים מקוריים!

לענינינו לשאלות שלך

1) חדש? תעשה סיבוב בזאפ סביבות ה1500 כנראה

2) העיקר שיהיה PAL , כל השאר (דקה / שמנה) לא כאלה חשובים , 2 הגירסאות אמינות וללא בעיות

3) הקונסולה מיועדת לטלוויזיה רגילה

4) אמרתי לך את דעתי , משחקי פלטינום ממש זולים יחסית , ויש המון טובים , אם אתה רוצה המלצות , תשאל.

5) שכח מזה , הגה טוב מתחיל ב900 ש"ח ונגמר ב1800 ש"ח.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכרתי את ה PS2 שלי עם צ'יפ ושלט לפני כשנה ב 500 ש"ח..

לא יודע כמה אמור לעלות האמת.. אני חושב שעד 700 ש"ח למכשיר עם צ'יפ זה מחיר סביר.. מעל לזה כבר לא נראה לי שווה לקנות..

אני העפתי אותו מהחדר כי :

א' = הוא כיער לי את הארונית

ב' = לא שחקתי בו כשנה מרוב שהוא שיעמם אותי והגעיל אותי בגרפיקה..

וכן, המכשיר מתאים יופי לטלויזיה רגילה ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ג'קו , שיעמם והגעיל אותך בגרפיקה?

איזה סוג משחקים אתה אוהב?

כי לPS2 יש ספריית משחקים כ"כ עצומה , שמשעמם קצת קשה להגיד עליו , ובהחלט יש לו גרפיקה לא רעה בכלל (GOW , GT , GTA:SA, וזה קצה החוד)

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע להצביע על משהו.. הוא פשוט סתם ישב לו פה בצד שנה בזמן שחרשתי על משחקים טובים שהיו לי ב GAME-CUBE וב PC..

אז פשוט הגעתי למסקנה שהגיע יומו ומכרתי אותו..

שלא תבין אותי לא נכון, חרשתי עליו ונהנתי ממנו המון. אין תלונות. סיימתי עליו עשרות משחקים טובים.. כמו MGS-2 , R&C-3 , , KILLZONE ,NFS ועוד עשרות.. אבל פשוט הגיע יומו מבחינתי..

והאמת שהיום אני עוד יותר לא מבין את מי שקונה אותו.. כאילו מה הקטע ??! זה מכשיר ענטיקה ! זה כמו שאני אקנה עכשיו N64 .. המכשיר שוחרר בשנת 2000 !

(מה שאומר שתוכנן בערך משנת 98 פלוס מינוס) לא הגיע הזמן לשחרר את הבחור לפנסיה ??!

אבל, אני מופתע כל יום מחדש שעוד ועוד לקוחות מרוצים רוכשים אותו.. מוזר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני לא מצליח להבין את חוט המחשבה שלך שאומר: "ישן = לא טוב"...

בוא אני אגיד לך משהו, היה לי מחשב מאז שאני כיתה א' מאז שיצא פנטיום1 שזה אומר שיש לי מחשב כבר 10 שנים.

קניתי PS2 לפני שנתיים, ותאמין לי נהנתי איתו יותר בשנתיים מאשר שנהנתי עם המחשב תוך 10 שנים.

זה המשחקים, הפשטות, אתה מביא חברים ומפוצצים אחד ת'שני בTEKKEN, PES, SOUL CALIBUR ועוד ועוד.

פשוט אין לי מילים לתאר את כמות ההנאה שקיבלתי מהקונסולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

4.מאיפה אני יכולה להביא משחקים לא מקוריים ? אם יש למישהו קישור או משהו שיביא לי עם אסור לפרסם בפורום אז אם הוא יכול שישלח לי לפרטי אני ישמח מאוד להתחיל לאסוף קצת משחקים .

תקרא בבקשה את חוקי הפורום, חל איסור לדבר על תוכן לא חוקי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני לא מצליח להבין את חוט המחשבה שלך שאומר: "ישן = לא טוב"...

בוא אני אגיד לך משהו, היה לי מחשב מאז שאני כיתה א' מאז שיצא פנטיום1 שזה אומר שיש לי מחשב כבר 10 שנים.

קניתי PS2 לפני שנתיים, ותאמין לי נהנתי איתו יותר בשנתיים מאשר שנהנתי עם המחשב תוך 10 שנים.

זה המשחקים, הפשטות, אתה מביא חברים ומפוצצים אחד ת'שני בTEKKEN, PES, SOUL CALIBUR ועוד ועוד.

פשוט אין לי מילים לתאר את כמות ההנאה שקיבלתי מהקונסולה.

אבל בפירוש רשמתי שנהנתי ממנו בזמנו והמון..

ומה לעשות שהרף דרישות להנאה שלי (ושל מיליונים אחרים בעולם) הולך ועולה עם השנים ודברים שסיפקו אותנו פעם כבר לא ממש מרשימים היום.

אני לא יכול לרדת לגרפיקה של ה PS2 חזרה אחרי שנים של משחקים מעולים בהגדרות MAX על PC כמו HL2 , FAR-CRY , FEAR , COD , COH , NFS , SPLINTER CELL , DIRT ועוד מאות..

אם גרפיקה לא היתה מהווה פקטור למשחקים הייתי עדיין משחק ב N64 / SUPER- שיושבים לי מתחת למיטה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי זאת בדיוק הבעיה. החברות שמייצרות משחקים מתמקדות בזמן האחרון יותר בגראפיקה ופחות במקוריות ועלילה מעולה.

עד היום המשחק היחיד שעשה את השילוב הזה של עלילה+גרפיקה+מקוריות+טונות של הנאה לדעתי הוא GOD OF WAR. בחיים לא אשכח את המשחק הזה ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...