6600Q+NFORCE? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

6600Q+NFORCE?

Avi Levin

Recommended Posts

אהלן, היום ביטלתי את הקנייה של המחשב והחלטתי לקחת את המפרט לידיי, (מי שבפורום LCD יודע על מה אני מדבר), הנה הסבר למי שלא יודע:

ביום שלישי הייתי בחנות מחשבים במטרה לקנות מחשב חדש, באתי עם מפרט מעולה, אבל עקב כך שזה היה 8 בבוקר ויום לפניי היה יום ארוך, המוח לא היה צלול אז המוכר התחיל לשנות לי את המפרט כרצונו ואני הסכמתי עם כל דבר רק שייתנו לי ללכת הביתה לישון.

קיצר, אתמול ישבתי ופתחתי שוב את המפרט, ולמראה עיניי המזדעזעות ראיתי את הדבר הבא:

-מסך 22" מחברה לא מוכרת עם פאנל חרא ופרטים גרועים

-ספק כוח ג'נרי 600W

-מארז מעפן מחברה שאין אותה אפילו בגוגל

-לוח אם של אינטל מהסדרה הזולה שאפילו לא תומך במעבד שהזמנתי

-זיכרון מחברה לא מוכרת

-הארד דיסק דגם פחות טוב ממה שהזמנתי

(וכל זה כמובן ב"הנחה" של +700 ש"ח, ז"א הוסיפו לי 700 ש"ח למחיר הסופי)

קיצר, היום הלכתי אליהם ונתנתי להם בראש:

כשבאתי אליהם לחנות לראות את המחשב, המארז היה דווקא סבבה, אבל עדיין כל הסיפור הזה הפריע לי, הדלקתי את המחשב מהמעבדה, ו..הופ:

Your CPU is not supported by this motherboard.

כשהמוכר הבטיח לי שהלוח אם תומך...

קיצר, המוכר אכל את עצמו ולא ידע לאן להדחף...התחלתי להסביר לו שאתמול המוח שלי לא היה צלול ואני רוצה להזמין מחדש, הוא ניסה לדחוף לי עוד דברים, אבל אמרתי לא!

באתי להזמין את מה שאני רוצה, ואם אתה לא יכול לספק לי את מה שבאתי לקנות, תודה רבה ולהתראות.

הוא נלחץ כי הוא מאבד לקוח והחליט ללכת בדרך שלי, בדרך היה לי עוד שיחה עם עוד עובד של החנות שהסברתי לו בעיקרון את אותו הדבר, כשהראתי לו את המפרט שלי הכולל את המחירים (מה שאני בעצם רוצה לקנות, לא מה שהוא בנה לי), הוא אמר - "אהה, זה בטח לא כולל מע"מ", ואז הוא הסתכל לצד של הדף וכמעט לא חירבן במכנס מרוב ביאוס...(היה כתוב שם כולל מע"מ)

הוא התחיל להמציא לי תירוצים, אמר לי שהחנות הזאת היא מהאינטרנט וזה, אמרתי לו - מה זה משנה? אני מזמין מהאינטרנט, אני מקבל מה שהזמנתי במחיר שכתוב שם, הם לא יכולים לרמות אותי.

בסוף הוא חטף כזה ייבוש שהוא הבטיח לי את הלוח אם של Gigabyte עם ה-nForce שזה הצ'יפסט הכי מהיר כיום (וגם הכי יקר), במחיר של 300 ש"ח פחות!!!

וגם לגביי הספק - SOPRANO בסוף לקחתי Earthwatts של ANTEC, יותר טוב מה-Enermax Liberty אני מניח (;

עכשיו מה אני הולך להזמין:

-מסך של LG באיכות הכי גבוהה עם פאנל מעולה ומפרט טוב

-לוח אם מהסדרה הכי גבוהה

-הארד דיסק מהדגם מה שביקשתי

-ספק כוח של 80PLUS (Earthwatts)

-מארז Trinty NZXT

אגב, לא רק שהלוח לא הספיק, המעבד היה מתחמם ל-60 במנוחה!!!!

קרדיט ענק SOPRANO שבלעדיו הייתי היום עם לוח אם של INTEL (וגם כי הוא אשכנזי וביקש קרדיט)

בקיצור, הוצאתי ממנו את כל המיץ.

עכשיו, כנראה שגרמתי לו להרגיש רע, והוא הציע לי את הלוח אם הבא:

http://www.gibornet.co.il/?page=shop/flypage&product_id=1321&category_id=61e02763c9912b92964d2c7098b9455e&

במקום מה שאני לוקח (P-35-DS3), השאלה היא האם שווה לי לקחת אותו? הוא מוכר לי בדיוק את הלוח הזה בלי שום עקיצות או תכסיסים במחיר זול יחסית (1000 ש"ח), האם שווה לי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שאני אלך על בעתיד, ביינתיים אני אסתפק ב-8500GT, אחר"כ כשייצאו ה-98GTX\GTS אני כנראה אקנה 2 עבור ;D

זה לוח אם מעולה אבל יש את הP35-DQ6 של אותה חברה, שהוא יותר טוב במשהו כמו 1200, שזו גם לא הנחה, ורק שתדע, שאי אפשר לעשות עם 8500GT ו9800GTS, חייבים כרטיסים זהים, אני הייתי ממליץ לך ללכת עם הP5K או הP35-DS4 ואפילו DQ6.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לוח אם מעולה אבל יש את הP35-DQ6 של אותה חברה, שהוא יותר טוב במשהו כמו 1200, שזו גם לא הנחה, ורק שתדע, שאי אפשר לעשות עם 8500GT ו9800GTS, חייבים כרטיסים זהים, אני הייתי ממליץ לך ללכת עם הP5K או הP35-DS4 ואפילו DQ6.

לא קראת את מה שאמרתי, אמרתי שאני אקנה 2x98GTX וביינתיים אני אתפשר על 8500GT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...