מעוניין ב-Xbox360-יש המלצות איפה לקנות? מחירים? - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין ב-Xbox360-יש המלצות איפה לקנות? מחירים?

TombcatZ 2

Recommended Posts

אהלן,

לאחרונה סידרנו בבית את ה"מערכת מולטימדיה האולטימטיבית" בסלון... טלויזיה LCD 42INCH 1080I HD של ומערכת סראונד 7.1 של PEERLESS.

עכשיו, תמיד רציתי את ה-XBOX360, אבל עכשיו לא לקנות קונסולת הדור הבא זה פשוט בזבוז עם כזה ציוד ששוכב בסלון ורק זועק למשהו אינטראקטיבי [AKA- "שחק בי, שחק בי!!!"].

לכן, רציתי לדעת איפה אתם ממליצים לקנות XBOX360 [חו"ל\ארץ? חנויות פרטיות\רשתות\משווקים?] ומה כל הציוד הנלווה המומלץ לקונסולה.

עוד נקודה שהייתי רוצה לגעת בה זה תחום הצ'יפים, אם קיימים כאלה בכלל [מתוך הנחה שמותר לדבר על זה בפורום, אם לא, אז תתעלמו מהשורה הזו].

בתודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקומך כרגע לא הייתי קונה את הקונסולה XBOX360 בגלל הבעיה המאוד מפורסמת שלה - "נורות המוות האדומות".

עפ"י , עובדה שכל הקונסולות שיצאו עד עכשיו יצאו עם הפגם המובנה שגורם לבעיה.

בעתיד הלא כל כך רחוק (כפי שהבנתי) אמורה לצאת הקונסולה המתוקנת ללא הבעיה הנ"ל ואז לדעתי תוכל לחשוב לקנות אותה.

אני אישית הייתי קונה אותה רק אם היה לי איש קשר בארה"ב שיוכל לממש את האחריות כי פה בארץ אין יבוא רשמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי את גירסת הפרימיום , + שלט אלחוטי נוסף ואני מרוצה מאוד מלונדון כי המחיר ממש נמוך יצא לי 2200ש"ח ובקשר לבעיה הזאת עם הנורות קראתי עדיין לא ניתקלתי אבל יש אחריות אז זה לא אמור להפריע , אם יש לך איש קשר באירופה (אנגליה ) כדאי לך לקנות יד שניה דרך UK מחירים ממש טובים , מה שאתה עושה זה שולח לכתובת שלו ושהוא ישלח אליך לארץ אפילו שהמשלוח קצת יקר זה משמעותית יותר זול מהארץ במאות שקלים

לגבי עניין הצי'פים רד מזה לא כדי כי זה מסיר אחריות ויכולים להעיף אותך מה LIVE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לדעת מה זה בדיוק "נורות המוות האדומות"?

כנס לפה-

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=278423.0

בעקרון מעריכים שעד היום בערך 30% מה360 מתו

וה360 פחות משנתיים בשוק כניראה בחורף תיצא גירסה בלי הבעיה אז עדיף לחכות

לפי השמועות היא גם תיהיה יותר שקטה ותכלול גם בפרימיום ולך תידע אולי יוסיפו כרטיס רשת כמו בPS3\WII

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיף לך לקנות PS3 עם כזו טלוויזיה. הוא תומך יותר בHD (לפי מה שהבנתי... או שכרגע אמרתי שטות?)

כן אמרת שטות , רק בסרטים תראה את ההבדל במשחקים זה אותו דבר ולXBOX360 יש את HD DRIVE שאפשר לקנות בנפרד לצפיה בתכנים של HD .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רקרוצה לתקן את Victory , תכנים בHD אפשר לצפות עם הבוקס גם בלי התוספת של הHD , ניגון HD ספציפית אפשר רק עם הכונן החיצוני (שלטעמי פיתרון לא יפה במיוחד , אבל בהחלט עזר להוזיל את הקונסולה ולהחדיר אותה שנה לפני לשוק).

וXILVER , שניהם תומכים בHD מלא , הפתרונות לזה קצת שונים (חוץ מהELITE).

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...