עזרה בקניית LCD 32 ב - 6K לצפייה בסרטים . - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בקניית LCD 32 ב - 6K לצפייה בסרטים .

Bug2000

Recommended Posts

הדרישה :

מסך 32 לצפייה בעיקר בסרטי DVD\DIVX .

האפשרויות שהבנתי שמומלצות זה ה

Toshiba C3000.1

2. R81

השאלה :

מה מהם נחשב טוב יותר ? הלכנו ליראות את ה A3000 (לא היה C3000) והתרשמנו ממנו לטובה... את הסמסונג עוד לא ראינו.

ראיתי באינטרנט שיש המון המון תתי דגמים כאלה (C3000P מה זה?) ... מבקש פירוט לגבי העיניין והאם יש ממה להזהר ... או שיצא איזה דגם חדש שאני לא יודע עליו ???

תודה מראש .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע לי יש את S81 ואני מרוצה מאוד

היא נמצאת אצלי בחדר מחוברת למחשב משמשת בעיקר למשחקים וסרטים ואני נהנה ומרוצה עד הגג

ההבדל היחיד בין הS ל R81 זה עוד כניסת יHDMI ניגודיות של 1 ל8000 במקום ל7000 בS81 ואיזו תצוגת לדים שלא מעניינת אותי

אז תעשה את השיקול שלך מה אתה מעדיף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזמנתי ביום חמישי שתי טלוויזיות של R81

37 אינץ' בשביל ההורים שלי ו 32 בשבילי, עשיתי סקר מאוד מקיף וקראתי הרבה ביקורות ובאמת ה R81 היא אחת הטלוויזיות הכי טובות בשוק ביחס למחיר (אני השגתי את ה 32 ב 4700 עם אחריות מקורית של סמ-ליין) אני אמור לקבל אותה מחר אז תחכה קצת אם אתה רוצה חוות דעת קטנה אבל לפי אנשים ששאלתי אותם

וחלקם באמת מבינים (ולא כל מוכר בחנות מבין מהחיים שלו משהו... ) וכולם המליצו לי על ה R81 גם ביחס לטושיבה

ד"א ה A300 זה לשוק הסיני ה C3000 זו הגרסה היותר איכותית לשוק האירופאי... תבדוק קצת ב hometheater.co.i ופרטים מלאים יותר

מה שטוב גם ב R81 זה שהיא מותאמת במיוחד לחיבור למחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיצר חבר'ה תודה רבה לכולם אתם עשר!

קודם כל היום עשינו סיבוב נוסף בחנויות... שוב לא מצאנו C3000 בתצוגה...

לא משנה אבל, ראינו את ה שדווקא הפתיעה בתצוגה של YES, אבל אחרי חיבור לDVD פשוט הסמסונג S81 בלט לעין בחדות התמונה (התמונה פשוט יוצאת מהטלויזיה, מדהים...) פשוט ישר עברנו לטלויזיה הזאת וראינו שהצבעים והחדות והכל הרבה יותר טובים בסמסונג מכל שאר הטלוזיות....

קיצר תודה רבה אני מזמין את ה R81 :)(הוא פשוט אוכל את כולם בDVD).

ושוב תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...