אני מחפש טוויק ל BF2 .. - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני מחפש טוויק ל BF2 ..

omerha

Recommended Posts

הבעיה היא שהמשחק הולך ל VIRTUAL MEMORY במקום ל RAM

שבדקתי באצע משחק הוא לקח 330MB של ו- 900MB של VIRTUAL MEMORY

זה גרם לי ללאגים מסריחים.

יש איזה טוויק לסדר את זה ?

תודה.

אני אישית לא יודע, ואני מתאר לעצמי שרוב הקהילה הישראלית שמשחקת (או שחקה) באטלפילד 2 לא יודעת. מהסיבה הפשוטה שרובם ילדים קטנים ומסריחים בני 12.

הייתי שואל בחו"ל איפשהו... Totalbf2.com, Gamespot.com - וגם באתרי חומרה, Hardwarezone.com ו Guru3D.com.

אם מישהו פה יודע איך לעשות את זה... בבקשה חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון זה לא רק בבטל פילד, אלא גם במשחקים אחרים, אבל בזמן המשחק הרוב הוא על הזיכרון הראשי - רק כשממזערים זה עובר ל-VM.

אבל אני מצאתי דרך לבטל את זה: פשוט ביטלתי את ה-PAGE FILE ואז היה שיפור ענק (גם הטעינה של CNC3 בהתחלה נעשתה מהירה פי 3 בערך).

רק שבגלל שיש לי ג'יגה לפעמים המשחק עף לי באמצע כי אין מספיק, אז שמתי PAGE FILE של 300 מגה, וזה עדיין זז טוב.

אם למישהו יש 1.5 ג'יגה לפחות, לפי דעתי עדיף לבטל אותו (אלא אם כן אתם עובדים עם מיליון תוכנות פתוחות בו זמנית).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח התראד, לא משנה מה תעשה עדיין יהיו לך "לאגים" בגלל כמות הזיכרון, לכל מי שיש 1GB יש לו את הבעיה הזאתי, במיוחד אם הוא משחק עם גרפיקה גבוהה, לי יש 2GB ויש שיפור ענק בין 1GB ל-2GB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח התראד' date=' לא משנה מה תעשה עדיין יהיו לך "לאגים" בגלל כמות הזיכרון, לכל מי שיש 1GB יש לו את הבעיה הזאתי, במיוחד אם הוא משחק עם גרפיקה גבוהה, לי יש 2GB ויש שיפור ענק בין 1GB ל-2GB.

[/quote']

מחזק. ההבדל בין 2G ל 1 גדול במיוחד ב BF2 לפי מה שקראתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...