אי מיול על ויסטה - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אי מיול על ויסטה

demultiplexer

Recommended Posts

מישהו מכיר אי מיול שזז כמו שצריך בויסטה ?

התקנתי את הגירסא החדשה והיא לא זזה בשיט.

הייתה לי בXP הגירסא היחסית ישנה של turbo emule שעברה מצויין אבל אני לא מוצא מאיפה להוריד אותה.

מישהו יודע מאיפה ניתן להוריד אותה ? או גיסרא אחרת שעובדת נורמלי בויסטה ? או לגרום לגרסא החדשה לזוז ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע אם זה מוזר. חיפוש בגוגל הניב לא מעט תוצאות על אנשים שדיווחו על בעיות.

פתרון אחד שהוצע היה לשנות את מיקומי התיקיות אליהן אימיול ניגשת, אבל זה לא פתר אצלי כלום

כל הזמן יש low id..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל low id לא קשור בכלל לויסטה, אלא לפתיחת פורטים.

כשהתקנתי גם לי היה low id, פתחתי פורטים בנתב, כמובן גם הגדרתי אותם באימיול והוא עובד אצלי מעולה.

אני עובד עם הגירסה המקורית 0.48a, בממוצע הוא עומד אצלי על 90K ומעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי הבעיה עם בפתיחת CONNECTION, לא מצאתי עדיין פאצ' שפותח אותם בויסטה...

כמו הXP בטח הויסטה מוגבל ל10 CONNECTIONS החוצה ככה שהמהירות לא תהיה גבוהה כל עוד לא יתחו אותם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפורטים בהם אני משתמש זה אותם פורטים כמו בגירסא שהייתה לי על אקס פי, הם פתוחים בנתב, וגם בחיבור ישיר ללא נתב זה קורה.

אני מאמין שזה גם בגלל האבטחה של , כמו שאז היה פאצ' שפורץ את מגבלת החיבורים בויסטה, כזה נאלץ לחפש לויסטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפורטים בהם אני משתמש זה אותם פורטים כמו בגירסא שהייתה לי על אקס פי, הם פתוחים בנתב, וגם בחיבור ישיר ללא נתב זה קורה.

אני מאמין שזה גם בגלל האבטחה של , כמו שאז היה פאצ' שפורץ את מגבלת החיבורים בויסטה, כזה נאלץ לחפש לויסטה.

על זה בדיוק דיברתי....השאלה אם קיים פאצ' כזה לויסטה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטרף לבקשה!

חוץ מזה - אני משתמש בגירסה של ליונטוורק 5.3 והוא עובד יפה מאוד ומוריד מהר

אבל הבעייה היא שהוא לא מסוגל לבצע שמירות של קובץ ה met או משהו בסגנון

מישהו מכיר פיתרון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למישהו יש לינק לאימיול שעובד נורמלי ???? לי היה אימיול 0.47 משהו והוא היה סוף הייתי מוריד150 -200 בשוטף אבל כרגיל אבד לי הקובץ התקנה ויש לי איזה אימיול דפוק בלחץ על 50

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...