המלצה על כרטיס מסך באיזור ה8600GT - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה על כרטיס מסך באיזור ה8600GT

Sifo Jen

Recommended Posts

היי!

כרגע יש לי 7800GT, אני רוצה להחליף אותו בכרטיס אחר, פשוט יותר דוגמאת 8600GT, הבעיה היא שלא מצאתי עד עכשיוו 8600GT עם שמאוד יחסר לי וגם לא מצאתי נתונים על צריכת חשמל של הגרסא הפשוטה ביותר שלו (מצאתי רק של גירסאות בOC).

אשמח לקבל קישור לבדיקת צריכת חשמל שנעשת על הכרטיס אם מישהוא מכיר.

וקישור לחנות שמוכרת גירסא שלו עם .

תודה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין בסדרה 8 לנוידיה לפחות לא ראיתי וחיפשתי את זה....

לדעתי לא כדאי לך להחליף כרטיס, אני במקומך נשאר עם ה7800GT... כרטיס מעולה נותן ביצועים סבירים (מניסיון).

הוא צורך יותר מידי חשמל בשבל כמעט 0 שימוש בו, המשחק היחידי שאני עוד משחק זה CNC פעם בחודש...

יש לATI משהוא להציע באותה רמת ביצועים ומחיר עם VIVO?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה המלצה אז תשנה את הכותרת בהתאם (כתוב בחוקי הפורום מה צריך להיות רשום בכותרת במקרה זה).

להחליף כרטיס מסך בגלל צריכת חשמל זה טפשי כי זה לא מבזבז לך כל כך הרבה כסף גם ככה.

בשביל ה - AERO של לא צריך כרטיס DX10 ומספיק DX9.

אם אתה רוצה אז עדיף כבר שתקנה כרטיס זול במקום כרטיס מסך חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מחליף בגלל, פשוט צריך לקנות כרטיס מסך למחשב אחר, אז חשבתי שאני אקנה יותר פשוט ואשים בשני את ה7800GT, פשוט בגלל שהספק שלי כרגע נחנק תחת מעמס של שישה הרדיסקים ושני כונני די וי די.

אם כבר אני קונה חדש אני מעדיף שיהיה DX10 לכל צרה שתבוא עם ויסטה ואולי משחקים שכן אני ארצה לשחק.

בכל מקרה נתקעתי בHD2600XT שאני כן יכול למצוא עם , או לפחות את גרסאת הPRO, הבעיה היא שבכל הבנצ'ים שראתי אפילו ה8500GT מנצח אותו, למרות שהבנצ'ים לא עיקביים, ראיתי למשל בTOMSHARDWARE בנצ' הפוך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...