זקוק להמלצה בקניית cd-rom - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק להמלצה בקניית cd-rom

RON

Recommended Posts

BenQX52 במחיר של 150 ש"ח יכול להיות אידיאלי, אגב אם כבר לקנות CD-ROM, למה שלא תקנה DVD?

אין הפרש גדול בין מחירי ה-CD ובין ה-, והם גם יכולים לנגן מצויין(וגם בתור צ'ופר... :jump:).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא ה52x של נמצה וסוכם ככונן התקליטורים הטוב ביותר באחת מן השוואות הכוננים הגדולות שקראתי. הוא השקט והמהיר ביותר.

אם יש לך עוד 100שקלים, אני אמליץ כמו שהמליצו לרכוש כוננן DVD/CD-ROM במקום הCD-ROM הרגיל, מה שיאפשר, מן הסתם, די.וי.די..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה יש לפרט? ביקשתי שתפרט לגבי האמינות שלו, ולא לגבי הביצועים שלו.

אתה אומר שיש לחברה ולמוצר רמת אמינות גבוהה, אז תפרט בבקשה לגבי זה. או בשביל שתבין- איך אתה התנסית באמינות של כונן התקליטורים שלך, ובכלל עם BenQ? או שתענה על השאלה- מה גרם לך לומר שיש לBenQ ו/או למוצר שלהם, רמת אמינות גבוהה יחסית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמינות זה כמה זמן דבר מסוים מחזיק ולא קורה לא כלום והוא לא הורס לך כלום,

ואצלי הוא עובד כבר שנה וחצי יפה מאוד, תמיד קרא מהר מאוד, אף פעם לא עושה רעשים מוזרים.

אולי תפרט גם אתה מה שאתה רוצה שאני יגיד? על מה אתה מעוניין לדעת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זוהי בערך ההגדרה לאמינות, נכון. אבל אתה לא יכול להכשיל את הAsus במקביל להצלחה של הBenQ שלך.

גם אם היה לך כונן תקליטורים מבית והוא נדפק ועכשיו הBenQ בהרבה יותר טוב, זה לא אומר שום דבר. אמרתי זאת בהרבה מאוד נושאים, זה בולט יותר בHHD, אבל זה נוגע גם לפה. לא יתכן שבן-אדם יכשיל חברה שלמה כי הוא, או לא משנה מהו הגורם, הרס את המוצר שהוא קנה. מאילא אם המוצר הגיע מקולקל. מאילא, אבל עד לכאן, אחי.

זה שנדפק לי HDD של Maxtor והסיבה לא הייתה ידועה לי, זה לא אומר שזה מקובל להמליץ לאחרים שלא לקנות מוצרים שלהם. זה סבבה אם יש עוד טענות, אבל לבוא עם טענת בסיס המפרטת על כך שהוא נדפק? זה לא נכון. כמה שלפעמים נראה שאין סיבה לכך שנדפקים מוצרים, חומרת מחשב, תמיד ישנה סיבה. אני מאמין בהיגיון ואני יודע שלכל דבר ישנה הסיבה.

ובקיצור, אני מאמין לך שכונן התקליטורים שלך, BenQ כאמור, בעל רמת אמינות גבוהה. אני לא אומר שלא. אבל, אל תכשיל את . חוץ מהשם הגדול יותר שלהם, אחרי שAcer החליפו את שמם לBenQ, הם פשוט מצטיינים יותר.אני אמנם לא הבאתי, אבל אני יכול להביא הוכחות, ביקורות של המון כוננים, שיראו כי הAsus מהיר ושקט יותר.

ובקיצור מקוצר עוד יותר, אל תחשוב פעמיים. בחר . (לא, אני לא משתמש מושבע, אלא תומך מצד שלישי..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

!_NIKE_! מה שאני יגיד עכשיו לא צריך לעצבן אותך, זו פשוט דעתי.

זה שראית ביקורות של הסידירום של וראית שהוא מציג ביצועים יותר טובים

מכל כונן אחר, זה נכון, הכונן של הוא המהיר ביותר, אבל איזה הבדלים כבר

קימים בין סידירומים של חברות טובות? הבדל של 10KB לשנייה? עזוב אותך

שטויות, בסידירום אין להסתכל על הביצועים אלא על האמינות והשקט של הכונן,

בזה ה-Benq וה-Liteon לדעתי עוקפים את ה-.

בשוק הסידירומים אין החלטה חד משמעית איזו חברה היא הכי טובה,

כל אחד יקנה מה שהוא רוצה לפי מה שהוא צריך, אז לא צריך להתעצבן

ולהתחיל להתווכח אחד עם השני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, לא עצבנת אותי. לאחר מכן זה ברור, וזוהי טענה טובה לכאלו שקונים מפרט שלם- אבל אם אתה קונה רכיב ספציפי, כמו במקרה שלנו, ואתה רוצה לקנות את הדבר הטוב ביותר בתקציב שלך, אז לא היית לוקח את הAsus? שמע, חוץ מזה, Asus היא אחת החברות הפופולאריות, האמינות והטובות ביותר כיום. פופולארית ואני מניח שגם בעלת תקציב גדול יותר פי כמה וכמה מזה של LiteOn ו-BenQ גם יחד.

אני יודע את זה, וזה באמת נכון. עוד קטעה דומה לזו שלך, היא שתמיד ישנה איזו סיבה להכשלותם של רכיבים מול רכיבים אחרים בהשוואות שונות. יכול להיות שבאותו רגע שבחנו רכיב כלשהו, טמפ' החדר עלתה וביצועי המכשיר ירדו, או שהמעבד היה קצת יותר עסוק מדברים שונים שהפריעו לו, ובכללי- תנאי סביבה. ישנן 1001 סיבות לדברים הללו. בכל אופן אתה צודק, אבל אם הוא בקש המלצות על כונני-תקליטורים, זה ברור שהוא רצה את הטוב ביותר. לא ככה?

יש לי חברים עם כוננים של LG, Samsung ואף BenQ. כולם דיי מהירים והפרשי הביצועים שנספרים במספרים בתוכנות Benchmarking שונות, אותם הבדלים כלל לא נראים לעין. מה שלדעתי עושה כונן תקליטורים לטוב יותר מאחיו, הוא תוספות לביצועים הרגילים. מה שגרם לי להחליט שהAsus טוב יותר (לפחות בגרסאת ה50X 1.4K) בשל התמחותו בניגון תקליטורי Audio.

בכל אופן, מצאתי את ההשוואה הגדולה הזו. ניתן לראות שהAsus כושל במספר מבחנים, אבל אלו לא הפרשים שעוזרים להחליט ותאמין לי שרוב אוכלוסית המשתמשים יעדיפו נגן-תקליטורים עם איכות שמע טובה, מאשר אחד שמעביר קבצים גדולים בקצב מהיר יותר. לפחות רובה. ואני בטוח בזה. הכתבה היא כאן. תהנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...