HDTV בקרוב בארץ! - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

HDTV בקרוב בארץ!

--Shadow--

Recommended Posts

מנכ"ל יס אומר שעוד השנה הציוד יותקן אצלם. הבעיה היא שהתוכן אמור להגיע רק שנה הבאה, וגם אז כנראה שהוא יהיה מאוד מוגבל מבחינת הכמות שלו. כך שלמרות שמדובר בהחלט בצעד גדול קדימה, לרמה של המדינות המתקדמות באמת בנושא הזה עוד לא הגענו :)

Aantoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבאס?! להיפך, אני בא ואומר כל הכבוד. אני בכלל לא חשבתי שיהיה ציוד כזה בשנה-שנתיים הקרובות. כשהם באים ומשקיעים סכומים גדולים כל כך ואומרים לנו שעוד השנה הציוד יותקן, זה בהחלט הישג לא קטן.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוכן מכירות של יס טען בפניי שבעוד כ 3-4 חודשים כל אותם ערוצים שמשודרים/מופקים מהארץ בתצורת 16:9 יעבור ל- HD. נשמע לי כמו קישקוש מקושקש של אינטרסנט, אבל רק הזמן יגיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם הולכים להשקיע פולללל כסף.

גם יעשו את זה (היה ניסוי אבל הופסק בגלל שהחברה HD1 העבירה את השידור לMPEG4 במקום 2 או משהו כזה שהממירים שלהם והצלחוות לא קלטו / פיענחו).

עכשיו דורי מדיה זכו במכרז הסרטים של , ולפי הפרסומים בתחילת 2007 יעלו 3 ערוצים חדשים ובניהם ערוץ HD! :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוכן מכירות של יס טען בפניי שבעוד כ 3-4 חודשים כל אותם ערוצים שמשודרים/מופקים מהארץ בתצורת 16:9 יעבור ל- HD. נשמע לי כמו קישקוש מקושקש של אינטרסנט, אבל רק הזמן יגיד.

ההפקות של הארץ לא מצולמות בHD קודם כול שיהיה פה SD נורמאלי אחרי זה אפשר לדבר על HD.

רוחב פס שידורי הSD בארץ הוא 60% מרוחב הפס המקובל באירופה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יחי יס!!!

ולדובי: מה לעזאזל אכפת לנו מצילומים בארץ?? רוצים לראות סדרות נורמליות כמו גיבורים2 , נמלטים 3, מה עוד? הגיע הזמן כבר שיגיע HD לישראל...

אבל לדעתי יקח יותר משנה... אחריי הכל זו פעם ראשונה וחייב להיות בעיות כלשהם... =S

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...