אוףף אני לא יודע מה לעשוותת - להתנדב לצבא או לא? - עמוד 8 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוףף אני לא יודע מה לעשוותת - להתנדב לצבא או לא?

UltraWaveMUSA

Recommended Posts

שמע זה כבר שיקול שלך, קשה לי להאמין שאם תרצה באמת ותנסה להשיג את מה שאתה רוצה אז לא ייתנו לך, תברר אם זה באמת ככה אם כן אז אל תעשה . לדעתי אתה צריך לבוא ממקום של אני רוצה לעסוק ב- "תחום מעניין" בשנה שאני מקדיש למדינה ומתנדב לצה"ל. ומשם להתחיל לבדוק אם תוכל להיכנס למערכות מעניינות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 148
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

Kill_B7

לא יאומן איזה אנשים חיים במדינה שלי.

סולם הערכה נמוך? על מה אתה בכלל מדבר!? קרבי מבחירה = פאנטי?!!??! המילים האלו ועוד הרבה רק מראות שיש לך השקפת עולם מעוותת למדי ואינך מודע לעולם שמסביבך, להרבה מאיתנו יש אזרחות אך ורק למדינה הזאת, לכן צריך לשרת בצבא ולשמור על המדינה הזאת עד שיהיה פה שלום - גם אם זה ייקרה עוד מילניום שכבר כדוה"א ייתפוצץ! למי שיש אזרחות של מדינה אחרת (ארה"ב, ארצות אירופה) אז הוא זה שצריך לשאול את עצמו פעמיים אם להתגייס או לא כי סה"כ יש לו סיכוי גדול לחיות במדינה אחרת ברמה ואיכות חיים גבוהה יותר משל המדינה שלנו. אני חושב שמי שרואה את עצמו כישראלי ומתכוון להמשיך ולחיות במדינה הזאת אז חייב ללכת לשרת ולעשות כל מה שהצבא יישלח אותך אליו! גם אם תצטרך לעשות קפה בקרייה כל היום! לדעתי אם החברה הישראלית לא הייתה מגיעה למצב שלהשתמט ולהוריד פרופיל בכוונה זה "מובן" ואפילו לפעמים "מגניב" אז כל המערכת הצבאית הייתה אחרת, פחות מייאשת. כל חייל וחיילת מתייאשים ומתעצבנים על המערכת הזאת ומנסים כל הזמן להוציא גימלים ומחפשים לקמבן. לדעתי מתוך אידיאולוגיה צריך לבוא לצבא עם כוונה לשרת בקרבי או אם באמת (אבל באמת) יש לך פרופיל נמוך או שאתה מתמצא בתחום מסויים אז שייקחו אותך ליחידות מקצועיות או לשרת "ג'ובניק" וכאלה. אתה ,KILL, בכלל חושב שלא צריך לרצות קרבי כי זה מסוכן!? יש לך יותר סיכוי למות בתאונה על הכביש מאשר שייתפס לך הגב בדרך הבייתה ב12 אחרי שסיימת להשקות תדשא! תפסיק עם הבולשיט הזה של לאבד רגל לאבד יד לאבד אצבע, זה העולם אז אתה תאבד יד ובגלל זה החייל שמאחוריך ניצל והמשפחה שלו לא התפרקה, בקיצור אחי תשנה תתפיסה הזאת תנסה להבין יותר את המדינה ולמה באמת צריך תצבא הזה. לא צריכים לריב על זה כולנו באותה סירה והיא טובעת,ברצינות, אנחנו אלה שצריכים לעזור לה לשוט... אם אין אני לי מי לי!

כן סולם הערכה עצמית נמוך אם אתה חושב שהחיים/איברים שלך שווים בוי על השורה של "תרומה לבטחון המדינה".

מרוב הקריאה הלקוי של חלק מהאנשים פה איכשהו לקחת את זה שאני נגד גיוס לצה"ל. אז לא אני לא נגד זה אלא אני נגד להתגייס לקרבי.

אם אתה חושב שלאבד עיבר זה כלום יום אחד אולי תבין את הטעות שלך או אולי לא הרי בטח תגיד "זה היה למען המדינה!" כמו פאנט טוב עם הערכה עצמית נמוכה.

אני לא מתכוון להגיע ליום הזה.אתה חושב שקרבי זה רק זה? זה גם לעבוד מאוד קשה+סכנה לחיים ובריאות+להרוג+לראות זוועות,לא תודה. בכל העולם יש אולי 2 מדינות ששוות משהו כזה וישראל לא אחת מהן. כי מה לעשות המשטר פה סוחט את החיים שלך עד שאתה מת בדרך זו או אחרת.

הספינה באמת טובעת ושום דבר לא יעזור לה להמשיך לצוף. מדינה אוכלת יושביה זה באמת התיאור של .

מה לעשות שזה לא ישתנה בגלל העליתות שמחזיקות את המדינה והשלטון עצמו. בלי שיקרה עם זה משהו שום דבר אחר לא יקרה והמצב רק ילך ויהיה רע יותר ויותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה נגד להתגייס קרבי, אלא להיות איזה ג'ובניק בקריה, מי בדיוק יוכל להגן עלייך? אה כן... אנחנו הפראיירים שלך שמשרתים בקרבי.. כן.

תפסיקו כבר עם החרא הזה, עלק מדינות ששוות את זה.. יש לך פרופיל גבוה? תתגייס לקרבי, תטחן את התחת כמו כולם ותבצע את 3 השנים שלך בלי להתפלצף יותר מדי.

המדינה דפוקה, מה לעשות.. אבל אם אתה תמשיך בדרך שלך של סרבנות, או נגד גיוס קרבי אתה תשקע לאט לאט בבוץ.

אני כ"כ שונא את אלה שמדברים יותר מדי ולא את מה שהם צריכים לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם מתוך סקרנות, איזה מדינות כן שוות את זה? (לפי דעתך)

אולי וזה בסימן שאלה גדול מדינה או שתיים מהמדינות הסקנדינביות.

הן לעומת ושאר מדינות העולם באמת עושות הכל אבל אני מתכוון הכל בשביל שלאזרחים שלהן תהיה האיכות החיים הגבוהה בעולם מכל בחינה אפשרית.

אם אתה נגד להתגייס קרבי, אלא להיות איזה ג'ובניק בקריה, מי בדיוק יוכל להגן עלייך? אה כן... אנחנו הפראיירים שלך שמשרתים בקרבי.. כן.

תפסיקו כבר עם החרא הזה, עלק מדינות ששוות את זה.. יש לך פרופיל גבוה? תתגייס לקרבי, תטחן את התחת כמו כולם ותבצע את 3 השנים שלך בלי להתפלצף יותר מדי.

המדינה דפוקה, מה לעשות.. אבל אם אתה תמשיך בדרך שלך של סרבנות, או נגד גיוס קרבי אתה תשקע לאט לאט בבוץ.

אני כ"כ שונא את אלה שמדברים יותר מדי ולא את מה שהם צריכים לעשות.

בהצלחה בso called תטחינת תחת אבל אתה תעשה אותה בלעדי :)

אני לא יעשה מעשים מטופשים כי יש כאלו שכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פחות או יותר באותו מצב כמוך.

אבל החלטתי כבר:

אני מתנדב __רק__ אם אני נכנס לממר"מ\גאמא\קורס כלשהו שקשור למחשבים (או משהו מאוד מכובד שמכליל בתוכו פיזיקה)

עם כמה שיש לי כבוד לצה"ל,ועם כמה שיש לי אהבה למדינה,אני לא הולך להתנדב ולשבת בתור פקיד מסריח באיזה משרד.

עדיף לי ללכת ללמוד,אני אעזור למדינה ככה יותר.

תגיד לצבא מה שאני הולך להגיד: או שמסדרים לי מקום בתפקיד חשוב כלשהו,או שאני הולך הביתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פחות או יותר באותו מצב כמוך.

אבל החלטתי כבר:

אני מתנדב __רק__ אם אני נכנס לממר"מ\גאמא\קורס כלשהו שקשור למחשבים (או משהו מאוד מכובד שמכליל בתוכו פיזיקה)

עם כמה שיש לי כבוד לצה"ל,ועם כמה שיש לי אהבה למדינה,אני לא הולך להתנדב ולשבת בתור פקיד מסריח באיזה משרד.

עדיף לי ללכת ללמוד,אני אעזור למדינה ככה יותר.

תגיד לצבא מה שאני הולך להגיד: או שמסדרים לי מקום בתפקיד חשוב כלשהו,או שאני הולך הביתה.

אני מבין שאתה מסוג האנשים שלא באמת רוצה לתרום למדינה, המלחמה האחרונה עברה לך מעל הראש, וגל הביקורת האחרון בתקשרות על ההשתמטות לא מזיז לך את הקצה של הציפורן.

קצת חבל שהדור של היום (ואני בסה"כ בן 23) כל כך מזלזל במדינה, לא מעריך את מה שיש לנו כאן וכל כך אגואיסטי שהוא מוכן לתת רק בתנאים שלו.

אני לא תוקף אותך אישית, אבל מבטיח לך שאם תבוא אם גישה כזאת לצו ראשון או לראיונות והמבחנים של התפקדים האלה אתה לא תעשה.

ודרך אגב, תפקידי בצבא היה תכנון כ"א - אז אני מכיר קצת תפקידים ומקומות...ויש הרבה יותר בצבא חוץ מאשר גאמא ותוכניתנים. לפני הגיוס זה נראה כאילו זה הדבר היחידי שמעניין, אחרי שנכנסים פנימה רואים כמה זאת טעות. אם אתה מוכשר אתה תקבל תפקיד טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע, שניה... שניה... נו.. אולי זה יקרה...

...

...

...

לא, הביצה הימנית שלי לא זזה :'(

עשית פעם משהו טוב לסביבה מרצונך האישי, בלי שהחוק מחייב אותך?

סתם, מעניין אותי. התשובה מבחינתי ברורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין שאתה מסוג האנשים שלא באמת רוצה לתרום למדינה, המלחמה האחרונה עברה לך מעל הראש, וגל הביקורת האחרון בתקשרות על ההשתמטות לא מזיז לך את הקצה של הציפורן.

קצת חבל שהדור של היום (ואני בסה"כ בן 23) כל כך מזלזל במדינה, לא מעריך את מה שיש לנו כאן וכל כך אגואיסטי שהוא מוכן לתת רק בתנאים שלו.

אני לא תוקף אותך אישית, אבל מבטיח לך שאם תבוא אם גישה כזאת לצו ראשון או לראיונות והמבחנים של התפקדים האלה אתה לא תעשה.

ודרך אגב, תפקידי בצבא היה תכנון כ"א - אז אני מכיר קצת תפקידים ומקומות...ויש הרבה יותר בצבא חוץ מאשר גאמא ותוכניתנים. לפני הגיוס זה נראה כאילו זה הדבר היחידי שמעניין, אחרי שנכנסים פנימה רואים כמה זאת טעות. אם אתה מוכשר אתה תקבל תפקיד טוב.

אני לא רוצה לתרום למדינה? אני ועוד איך רוצה לתרום למדינה. אני פשוט _יודע_ שאני אתרום יותר למדינה אם אני אלמד פיזיקה בטכניון מאשר סתם לשבת במשרד ולא לעשות כלום כל היום.

המלחמה האחרונה כן עברה לי מעל הראש,אבל בצורה קצת שונה ממה שהתכוונת. נפלו לי 5 טילים ליד הבית,אחד מהם כ20 מטר ליד הבית שלי. אני בהחלט חוויתי את המלחמה הזאת על בשרי.

אני מאוד מעוניין לעשות ולתרום למדינה (אחרת לא הייתי מתגייס),אפילו הייתי הולך לקרבי אם הייתי יכול,אבל אני לא הולך לעזור לשום דבר אם ידפקו אותי בתור פקיד.

כמובן שאני אהיה מרוצה מכל תפקיד מועיל,אין לי שום התנגדות להיות בחיל האוויר \ מודיעין או בכל תפקיד אחר - כל עוד זה באמת יעזור איכשהו.

כל מה שאמרתי זה שאם כבר אני מחליט להתנדב אז לפחות שאני אפול על תפקיד טוב,ולא סתם אפסנאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

kill_b7, אני מקווה שכשתהייה באיזה מדינה אחרת איזה חבורה של KKK יצלבו אותך, ואז אולי תבין שעדיף מושחתת מאשר אין בכלל...

Barbos, כשיגיע הזמן שאתה והחברים שלך תמאסו על הפלסטינאים והם יחסלו אותכם, אתה תסכים להיות מוכר בתור "קורבן השלום" ושהמשפחה שלך לא תקבל פיצויים?

תגיד "שלום" :hi:

Ramallah-lynch01.jpg&n=Ramallah-lynch01.jpg&fw=268

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...