חוות דעת על מפרט מסדרת HP dv6500t Special Edition - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוות דעת על מפרט מסדרת HP dv6500t Special Edition

clown

Recommended Posts

Operating System: Genuine Windows Vista Home Premium (32-bit)

Processor: Intel® 2 Duo processor T7300 (2.00 GHz, 4 MB L2 Cache, 800MHz FSB)

Display: 15.4" WXGA High-Definition HP BrightView Widescreen Display (1280 x 800)

Memory: 2GB (2 Dimm)

Graphics Card: 383MB NVIDIA GeForce 8400M GS

Personalization: HP Imprint (Influx) + Fingerprint Reader + Webcam + Microphone

Networking: Intel® PRO/Wireless 4965AGN Network Connection and Bluetooth

Hard Drive: 160GB 5400RPM SATA Hard Drive

Primary CD/DVD Drive: LightScribe SuperMulti 8X DVD+/-RW with Double Layer Support

Primary Battery: 12 Cell Lithium Ion Battery

OS and Recovery Media: System Recovery with Genuine Windows Vista Home Premium (32-bit)

Productivity Software: Microsoft® Works 8.0

Included Accessories: Optical Mobile Mouse (White) and Mobile Stereo Headset (1 pair, White)

המחיר של המחשב הוא 1400 דולר, אני נמצא בארה"ב

המחשב ישמש לפוטושופ, משחקים לא כ"כ כבדים, עריכת אודיו פה ושם, סרטים וכו'

תודה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל סחטיין על המחיר...מעניין מתי הדגם הזה יגיע לארץ,כרגע יש רק עם כרטיס מסך 8400 G החלש ביותר בסדרה הזו.

חוץ מזה מדובר באמת במחשב חזק עם זכרון מספק לויסטה,מעבד חזק,אומנם הכרטיס גרפי הוא החלש ביותר בסדרה 8 של NVIDIA אבל הוא סביר בהחלט לתמיכה בDX10.

כמו כן אני לא יודע אם אפשר לקרוא למחשב זה נייד,עם בטרייה של 12 תאים ובתוספת ה3 קילו שמחשב זה כבר שוקל יהיה לך קצת כבד.

אבל בתור אחד שהתנסה עם הסדרה הזו של אני מאשר שמדובר במחשב מהמם גם מבחינת עיצוב וגם ברמת אבזור,יציאות,גימור - פשוט מעולה.

אני גם מחכה למחשב זה שיגיע לארץ על מנת לחטוף אותו מייד מהחנות...........................מקווה שתבחר בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...