מתי יהייה יבוא רישמי לwii?? - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתי יהייה יבוא רישמי לwii??

Jules Winnfield

Recommended Posts

אה הבנתי...

ויש לי עוד שאלה שלא ממש קשורה,

מה ההבדל בין PAL והגרסה השניה, קראתי את הדיון על זה אבל לא ממש הבנתי, כתוב שם שאם אתה טס הרבה לארה"ב אז תקנה את הגרסה שניה, אם אתה בארץ אז תקנה PAL?? מה זאת אומרת?ומה זה משנה איזה מדינה העיקר מה יותר טוב, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל שילוב של פיראטיות וגודל לא נראה לי שנראה יבוא רשמי של ה WII בקרוב. הבנתי שהולכים להביא משחקים דרך ישראל.

לפי דעתי ההבדל העיקרי בין הWII בגרסת הPAL וגרסת הNTSC (האמריקאית לא ה J ) הוא שהNTSC יותר משתלם בגלל המטבע שצמוד למחיר . בגלל שהאירו בשער של כ 5.9 והדולר בערך ב4.3 ולרוב המחירים של ה PAL ו NTSC זהים מספרית זה גורם למחירים האירופיים להיות כ 30-40% יותר יקרים(הקונסולה האירופית יקרה באמת יקרה ב36% ועולה 360$ אחרי התרגום בזמן שהאמריקאית עולה 250$). המשחקים יכולים לעלות בין 10-40% יותר. באוסטרליה ראיתי גם כמה משחקים שעולים 50% יותר (הם גם PAL) . גם באנגליה זה אותו איזור אבל המחירים בלירה סטרלינג והמחירים גם יקרים. גם הנקודות של הWII באירופה 36% יותר יקרות כי מקבלים 100 נקודות לאירו בזמן שבארה"ב מקבלים 100 נקודות לדולר והמשחקים הישנים עדיין עולים אותו דבר (בנקודות). חוץ מזה יש גם קטע שהמע"מ באירופה יותר גבוה. ויכול להיות שזה גם משפיע על המחירים שם .

חוץ מזה יש רק עניין של אופצית חיבור S-Video בNTSC מול scart באירופי. חוץ מזה גם משחקי פוטבול וביסבול לא תמיד יוצאים על הקונסולה האירופית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא בWII זה קצת משנה , כי האזורים באמת נאכבפים - הקונסולה היא לא REGION FREE.

אבל ON THE GOOD SIDE

בארץ ראיתי גם משחקים אמריקאים וגם אירופאים.

יבואן רשמי אני לא חושב שמעולם היה לנינטנדו בארץ.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה להם לעשות יבוא רישמי לפה בכלל?

יבוא רישמי אמיתי זה לא כמו היבוא של ישפאר

אלה גם תירגום והתאמה של משחקים לאזור \תמיכה רחבה וכו

לדוגמה לנינטנדו יש שרות עזרה במשחקים

תחשוב כמה יעלה להם לעשות שרות כזה בארץ \לעשות תירגומים\פירסומות וכו ובסוף עדיין הרוב יהיו פירטים

כולל הארצות השכנות

אל תשכחו שבתקופת הNES -"המכשיר הבידורי של נינטנדו"

בארץ חנויות מכרו מאגסונים שזה זיופי NES

נינטנדו לא מטומטמת היא רוצה רווחים לא הפסדים ובניגוד לסוני הWII לא עוזר לה למכור טלוויזיות \בלו רי וכו

ובניגוד למיקרוסופט אין לה שאיפות לפחות לא כרגע להכניס מחשב לסלון ושרות הורדת \סרטים בעטיפת קונסולה

ככה שפשוט אני לא רואה אינטרסט להכניס תWII כרגע לישראל רישמית

אולי אם הWII יצליח לאפוך לסטנדרט חברת צד שלישי תכניס אותו לארץ רישמית מה שכרגע חצי קורה

טויס אר אס \באג\KSP מיבאים תחומרה אטרי דואגת לתוכנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...