חיבור DVD לטלויזיה מוגבלת - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור DVD לטלויזיה מוגבלת

Tzion

Recommended Posts

יש לי שיש בה רק כניסת קומפוזיט (הצהובה הזאת) וחיבור סקארט (21 פינים)

ובDVD יש גם קומפוזיט, גם סקארט וגם קומפננט

מה הצורה הכי איכותית לחבר את הDVD לטלוויזיה?

אני מניח שדרך חיבורי קמפוזיט זה הכי איכותי..

אבל אם אני לדוגמא מחבר את הDVD לרסיבר עם חיבורי קומפוננט ואת הרסיבר לטלויזיה דרך חיבור קומפוזיט זה יתן לי איכות תמונה כמו של קומפוננט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך רסיבר עם כניסת קומפוננט ???? (יא חתיכת עשיר , ואם אתה לא - אז אתה כנראה מתבלבל או שיותר מדי זמן לא קניתי רסיבר ).

וגם אין דבר כזה לחבר לרסיבר בקומפוננט ולצאת ממנו בסוג אחר (קומפוסיט או אס וידאו).

בכל מקרה יציאת קומפוננט היא האיכותית ביותר בDVD שלך , הבעיה: טלווזיות עם כניסה כזאת מתחילות בד"כ ב 8000 ש"ח.

הכי טוב בשבילך לחבר את הDVD בכבל SCART 21 PIN , הקומפוסיט (הצהובה) היא הכי פחות איכותית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, אין לי רסיבר עם כניסת קומפננט, וגם אני לא עשיר (היתי שמח להיות..)

אבל למעשה אפשר להשיג כזה בכ-2400 ש"ח...

וכאילו, לא משנה איך אני אחבר את הטלויזה לDVD, עם מתאמים או מה שלא יהיה, הצוואר בקבוק זה הטלויזיה שמגבילה אותי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך רסיבר עם כניסת קומפוננט ???? (יא חתיכת עשיר , ואם אתה לא - אז אתה כנראה מתבלבל או שיותר מדי זמן לא קניתי רסיבר ).

וגם אין דבר כזה לחבר לרסיבר בקומפוננט ולצאת ממנו בסוג אחר (קומפוסיט או אס וידאו).

בכל מקרה יציאת קומפוננט היא האיכותית ביותר בDVD שלך , הבעיה: טלווזיות עם כניסה כזאת מתחילות בד"כ ב 8000 ש"ח.

הכי טוב בשבילך לחבר את הDVD בכבל SCART 21 PIN , הקומפוסיט (הצהובה) היא הכי פחות איכותית.

נו באמת ??? סקארט 21 וקומפוזית זה בדיוק אבל ממש בדיוק אותו חיבור רק עם מחבר אחר !

אין הבדל באיכות

אם היה לו SVIDEO אז סיפור אחר אבל 21 פין וקומפזיט =SAME SAME

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו באמת ??? סקארט 21 וקומפוזית זה בדיוק אבל ממש בדיוק אותו חיבור רק עם מחבר אחר !

אין הבדל באיכות אם היה לו SVIDEO אז סיפור אחר אבל 21 פין וקומפזיט =SAME SAME

התחלנו עוד פעם עם עובדות מגמתיות ? ;) , טוב דבר ראשון סקארט זה לא בדיוק קומפוסייט - זאת חצי אמת להגיד דבר כזה וכמובן יבלבל את כל העולם. אבל לפני שאני מדבר, אין לי תואר ראשון בכבלי סקארט אז כמובן יכול להיות שאני טועה , אבל דבר אחד בטוח סקארט זה לא קומפוסייט - אלא חיבור 21 פין אונברסלי שנועד לגשר בין הכל להכל (בתכלס יצא כישלון מוחלט) כל פין מעביר דברים אחרים , גם קומפוסייט גם אר גי בי , גם אודיו , גם יציאות גם כניסות וכו'.. יכול להיות שהוא לא מעביר אות כפול של SVIDEO אבל אני בכלל לא בטוח שאתה יודע בוודאות שלא , בכל מקרה זה שטותי להגיד שזה "אותו חיבור רק עם מחבר אחר " , אולי הוא נותן את אותה התוצאה בהנחה שאתה צודק אבל החיבור הוא דבר הרבה הרבה הרבה יותר חכם ממה שאתה מתאר (למרות ששוב ,סטנדרט דפוק לגמריי) , טוב זה הזמן להוציא מאיזה חוברת אלקטרוניקה דיאגרמה עם הפינים של סקארט ולבדוק אם ביכולות הווידאו שלו יש רק קומפוסייט ואר גי בי או בנוסף להם גם אס .....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יסבירלך בדיוק למה זה אותה איכות -באותו כבל שיש בו 21 פין רק אחד מהם מעביר את האות של התמונה ולכן זה זהה לחלוטין לקומפוזיט,

יתרה מכך -אם תפתח איזה וידאו ישן תראה שיש פיצול של חוט בין הקומפוזיט לבין אחד הפינים של ה21 פין ,פשוט מאד.

זה לא כמו שS VIDEO זה כבר אות אחר לגמרי שעובר דרך מפענח אחר ובטח ובטח לא כמו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את זה שיש פין בSCART ל קומפוסייט רגיל אני כבר יודע וגם אמרתי זאת , אך ברור לך שהSCART נועד להעביר בכל מיני פורמטים - זה פשוט חיבור אונברסלי, זה שבווידאו X או Y משתמשים בסקארט ל קומפוסייט (כמו שהבאת כאן דוגמה) זה לא אומר ששאר המכשירים עושים רק כך,

אני דיי בטוח שסקארט יודע גם להעביר אות אס (שזה בסה"כ אות כפול לעומת קומפוסייט שהוא בודד) בחלק מהפינים שלו , אבל כמו שאמרתי יכול להיות שאני טועה - עוד לא נכנסתי לתקופת מבחנים בנושא "הפיסיולוגיה של הסקארט" ;) , בכל מקרה אחת הסיבות שרק גורמות לי להאמין שיש בזה משהו היא זאת: - בטלווזיה שלי שיש לה רק כניסת קומפוסייט (AV2) ו סקארט (AV1) בלי שום כניסת אס יש אופצייה בSETUP של הטלווזיה להגדיר את כניסת הסקארט (AV1) כ: 1)קומפוסייט 2) אר גי בי 3) אס ווידאו , עכשיו אם אתה חושב שאתה צודק - איך תסביר עובדה זאת ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב , אז כדי להוסיף קצת נתונים ו"טבלאות פינים של סקארט במצב אס וידאו שאתה טוען שלא קיים בסקארט" לבעיה שנתתי לך ,

הנה לינק לעמוד עם הסברים טכניים ושרטוטים של טבלאות פינים בכל מצב עליו דיברתי - כולל SVIDEO...

הקיצר אני חושב שכדאי שתבדוק טוב טוב את התשובה החד משמעית שנתת כאן ..... (נו באמת....)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שהפינים קימיים זה לא אומר שהם בשימוש ,פשוט מאד.

אין היום שום שימוש בארצינו (ובארה"ב) למחברי הRGB שקימים שם ,שום תקן לא עובע איתו ומה שנשאר לו רק זה הקומפוזית.

אם תחבר ככה או ככה ותגיד לי שיש הבדל בתמונה אז משהו אחר .

אבל יהיה הבדל כי זה אותו חיבור ,וגם בטלביזיה שלך שלך שרשום שאפשר לשנות ל אני בספק אם יש לך בצורה המקובלת היום (כלומר זה בטוח לא באותה איכות -כמו שאמרת טלביזיות עם עולות הרבה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע, אז הסקארט זה חיבור אוניברסלי שמשלב את כולם ובאותה איכות כמו שהם באמת?

וRGB זה קומפוננט?

את זה שיש פין בSCART ל קומפוסייט רגיל אני כבר יודע וגם אמרתי זאת , אך ברור לך שהSCART נועד להעביר בכל מיני פורמטים - זה פשוט חיבור אונברסלי, זה שבווידאו X או Y משתמשים בסקארט ל קומפוסייט (כמו שהבאת כאן דוגמה) זה לא אומר ששאר המכשירים עושים רק כך,

אני דיי בטוח שסקארט יודע גם להעביר אות אס (שזה בסה"כ אות כפול לעומת קומפוסייט שהוא בודד) בחלק מהפינים שלו , אבל כמו שאמרתי יכול להיות שאני טועה - עוד לא נכנסתי לתקופת מבחנים בנושא "הפיסיולוגיה של הסקארט" ;) , בכל מקרה אחת הסיבות שרק גורמות לי להאמין שיש בזה משהו היא זאת: - בטלווזיה שלי שיש לה רק כניסת קומפוסייט (AV2) ו סקארט (AV1) בלי שום כניסת אס יש אופצייה בSETUP של הטלווזיה להגדיר את כניסת הסקארט (AV1) כ: 1)קומפוסייט 2) אר גי בי 3) אס ווידאו , עכשיו אם אתה חושב שאתה צודק - איך תסביר עובדה זאת ?

זה כמו שהצורב החיצוני שלי הוא עד *40, וכשאני בוחר את המהירות צריבה זה מראה לי את כל המהירויות עד *40 אבל בפועל זה צורב *4 כי הוא מחובר בUSB1.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...