תקיעות מוזרות בספלינטר סייל.. - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תקיעות מוזרות בספלינטר סייל..

yot

Recommended Posts

שלום,

יש לי מפרט דיי חזק, (ראה המפרט שלי) והורדתי היום ספלינטר סייל דמו. משום מה, אפילו ברזולוציה הכי נמוכה, מידי פעם יש תקיעות מוזרות (Zה נראה לי כמו תקיעה של טעינה יותר מאשר זה נראה לי שזה תקיעה של חומרה..)

למישהו יש רעיון מה זה, ולמה זה קורה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך GENERALS?

אבל מה הקשר?!?!

לנושא:

המנוע הגראפי של Splinter Cell הוא מאוד חזק וגם די דפוק. אפילו 9700PRO לא ממש יכול להריץ אותו חלק בכיף.

רק לשם הדגמה קלה: היום יצא פאץ' שאמור לשפר קצת את מהלך המשחק ולתת ל9700 להריץ אותו טיפה יותר מהר. כמו כן, AA בלתי אפשרי בנתיים במשחק הזה, לפחות לא עד שיצא פאץ' שני או שלישי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום !!!

יש לי ספלינטר סל עם מחשב הרבה יותר

חלש משלך...(אבל עוד מעט הוא ישודרג)

הכל רץ חלק על רזולציה של

1024*768

והכל על הכי גבוהה

רץ חלק (בלי עין הרע!!)

בקיצור תבדוק ת'תוכנה...ולא חומרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מניסיון קליל שאני עברתי עם קונפיגורציה דומה אני יכול להציע את הדברים הבאים:

- תעיף את כל הרעש והצילצולים של שולחן העבודה של XP (נמצא ב system תחת preformance) זה מכוער נכון אבל לא להאמין מה שזה עושה לחלק מהמשחקים.

- תוודא שבהגדרות המיוחדות של תחת ההגדרות של כרטיס המסך שלך הכל נמצא ב default ולא ב x8 antialiasing לדוגמא.

- כרגיל סגור את כל תוכנות הרקע אבל את זה אתה בטח יודע.

- דרייוורים אחרונים למסך (נדמה לי 41.29? ראיתי כאן).

אני הוטרפתי בזמנו מ gta3 שהיה מעלה ומוריד את ה frame rate כמו משוגע מנייאק בלי קשר לכלום אפילו ברזולוציה של 640X480 ואחרי שעשיתי את 2 הסעיפים הראשונים המצב השתפאר פלאים (לא מושלם אבל סבבה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, זה ספלינטר סל לא ספלינטר למכירה (Splinter *for* Sale)... :bash:

מה שאתה מתאר זה תקיעות שקוראות במשחקים שדורשים הרבה פנימי כמו BF1942, Generals, Mafia אבל המשחק הזה דווקא לא דורש הרבה ככה שזה די מוזר...

מה שכן, ה-FPS מגיע לרמות מאוד נמוכות גם על מערכות מאוד חזקות בשל כך ש(לפי דעתי)האפקטים שהכניסו למשחק הזה לא מסוגלים לפעול חלק עם מנוע משופר של מנוע Unreal שהוא מאוד ישן...!

כאילו המשחק נראה ממש מדהים יחסית למנוע Unreal משופר. הדמויות כל כך אמיתיות, זה די מדהים מה שעשו למנוע הזה.

בכל מקרה, ה-FPS הנמוך לא מאוד מפריע כי בכל מקרה זה משחק שהולך לאט (התגנבויות איטיות) ככה שזה לא משפיע ממש (למרות שהייתי מעדיף שזה ירות על 40fps כל הזמן עם Ti 4200).

נ.ב. אם אין לך כרטיס מסך עם 64 מ"ב אי אפשר להפעיל את המשחק על יותר מ-640x480. זה לפחות מה ששמעתי.

הם פשוט לא נותנים לך אפשרות לראות את המשחק יפה אבל על 1fps :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...