צריך עזרה ועצה בנוגע להמשך הלימודים צבא,השלמות,אונבריסטה או הנדאסים,צבא,עבודה - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה ועצה בנוגע להמשך הלימודים צבא,השלמות,אונבריסטה או הנדאסים,צבא,עבודה

ExploiT

Recommended Posts

אתה מתכוון לפרוייקטנטים?

לא יודע איך זה עם הנדסאי תוכנה אבל אני מניח שזה אותו דבר כמו עם הנדסאי אלק'

בכיתה י"ג עושים מבחן (לפני כן יש כנס פרוייקטנטים) ומי שמתקבל הולך לראיון שם גם שואלים אותו שאלות במקצוע אותו למד,אפשר להתראיין לכמה מקומות,אם התקבלת אתה עושה את פרוייקט הגמר שלך בצבא בהנחית מהנדס(כמובן הפרוייקט שתעשה הוא הרבה יותר איכותי מפרוייקט שתעשה במכללה),ואחרי י"ד אתה מתגייס למקום שאליו התקבלת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע זה נושא מאוד מורכב וחבל שהתחלת להתעניין רק עכשיו.

בעיקרון יהיה לך קשה להכנס עכשיו ליג' כי כמו שאמרו פה כבר כמעט התחילה השנה אבל שמעתי על כמה אנשים שנכנסו ליג' ממש בשניה האחרונה אז אל תתייאש.

נראה לי שאפשר להתקבל לממר"ם גם אם הפרופיל הוא 72 ..אם עושים יג' תקנו אותי -אבל מישהו שמבין לא סתם לזרוק מילים.

עתודה זה לא חרא של דבר. זה אפילו יותר טוב מיג' יד' (בדרך כלל האנשים שלא מתקבלים לעתודה בגלל פסיכומטרי לא מספיק גבוה(כמוני) או ציוני בגרות נמוכים ממשיכים ליג' יד'). אבל זה תלוי גם כמה זמן אתה רוצה להשקיע בצבא כי אתה צריך לחתום קבע ל 3 שנים.אבל במצב שלך לא נראה לי שיש לך זמן לפסיכומטרי, ובעצם המועד האחרון בכדי להתקבל לעתודה היה באפריל אז אין על מה לדבר בכלל.

אבל אם תצליח להתקבל לממרם או אחת היחידות המובחרות האחרות של הצבא זה יהיה אפילו עדיף מאשר סתם לעשות רגיל ואז תואר כי אז יש לך ניסיון ואתה תתקבל לעבודה בלי שום בעיות , יותר נכון יחטפו אותך. (קראתי גם בעיתון פעם ע כמה אנשים כאלה שיצאו מממר"ם עכשיו הם עובדים ומקבלים בסביבות ה 13K כל אחד(מיד שהתחילו לעבוד קיבלו סכום כזה) ורכב וכו' . החברות בהייטק מעדיפים אנשים כאלה עם ניסיון (ועוד ניסיון צבאי זה יותר טוב).

עצה שלי- דבר כבר עכשיו עם הצבא..היום הייתי במיונים לקורס תכנות וזה נראה לי אחד האחרונים שיש. אל תחכה כי אח"כ יהיה מאוחר מדיי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כעיקרון, אני עולה לי''ב, יש לי פרופיל 72, לגאמא, לא קיבלתי זימון בגלל 3 מטמטיקה, אבל קיבלתי לעתודה, ודיברתי עם חייילים משם, והם אמרו שזה חרא, כי דופקים אותך בתור עובד רס''ר,מכין מצגות וככה 5 שנים, ואתה סתם נטחן, ולא צובר שום נסיון

בוא נקח את התרחיש הכי גרוע, אני הולך ליג-יד עושה תואר הנדסאי, בצבא מוצב בתור עובד רס''ר ולא צובר נסיון, האם היה לי ביקוש?

פסדר, אתה יכול להתקשר לגאמא לבקש זימון, אם השלב הראשון עדין לא נגמר.

בקשר למתמטיקה יש לך שנה להשלים יחידה או שתים אם אתה כל כך מבואס...

ממרם - רק יג יכניס אותך לשם.

דעתי? תעשה (רק) יג ותיבחן לגאמא וממרם במקביל בשנה של יג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אומר את זה מנסיון?, האם אתה לומד\סיימתה את הדיפלומה שלך בהנדסאים? מהי המשכורת הממוצעת שלך וחברייך ההנדאסים?

אני לא הנדסאי אבל אני עובד עם הרבה כאלה ביחידה שלי.

המשכורת שלהם בקבע היא 4200 שקל נטו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתכוון בצבא או בחוץ.

בצבא אלה שעשו יג מקבלים תוספת של 900 שקל למשכורת (בקבע כמובן) ויד לא מקבלים תוספת, כמובן מלבד ה900 של היג.

ובחוץ זה לא ממש משנה(ה-יד) אם אתה יוצא ממרם/גאמא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין קשר, זה כמו שתבוא למישהו לעבודה ותגיד לו שיש לך תואר ושיש לך תעודת בגרות מאלה... זה כבר לא מעניין ובטח לא מוסיף(כמובן זוהי רק השוואה מעפנה שעלתה לי לראש).

עריכה:

בוא נגיד ככה אם זה כזה טוב היד למה יוצא שנים שיש רק יד אחד בכל הארץ? (כל שנה בממוצע זה רק כמה בודדים בארץ)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...