בקשה לעזרה בקניית צורב - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקשה לעזרה בקניית צורב

who_Cares

Recommended Posts

:lol:

אני אף פעם לא דיברתי שטויות. אני פשוט התבלבלתי במחיר, זה יותר זול מ360שקל. ובכל זאת לא יהיה שימוש ב52x, כך שעדיף 48x.

אלו שקראו לי 'מדבר שטויות', הם בעצם העניין אלו מדברי השטויות. אתם בעצם לא, אבל למה אני כן? מה הקשר בין מה שאני אמרתי לשטויות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המלצה חמה מבעליו של LITEON *48*12*48

מי בכלל צורב CDRW ?

אני צרבתי פעם .. CDRW אבל די הרבה כוננים ישנים לא ממש מצליחים לקרוא אותם, אותם

כוננים אשר נמצאים על מחשבים ישנים וכו' (כמו ה שלי שהוא ממש זבל אורגני).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בן-אדם, אנשים לא קונים מוצרים אשר מתמחים יותר בהוה, ובמקביל, החברות המייצרות לא חושבות על ההוה.

אנשים רוצים תמיכה מלאה בטכנולוגיות עתידניות. לך תדע אם עד שבוע הבא יכנס טרנד חזק של צורבי 52x אשר צורבים על סיליקון ביתי וחוסכים המון כסף ומשאבים אחרים- כשבניהם, רכישת מדיות לצריבה, ובקושי ימכרו המדיות העכשיות. אז מה הקטע בלקנות צורב, מעבד, לוח-אם וכל רכיב אחר? בלוח-אם למשל, בשביל לחסוך כסף בעתיד, אנו רוכשים לוח שיתמוך בFSB למעבדים חדשים יותר, כי אנו לא יודעים אם יותר מאוחר נרצה לרכוש מעבד חדש, והאם הוא יתמך בכלל ע"י לוח-האם אשר בידינו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

!_NIKE_! צודק, רק חבל שהוא אמר את זה לא ישיר אלא בדרך עקיפה שלא כולם יגידו,

מה שהוא בא להגיד זה שלא צריך לשלול את מדיות ה-CD-RW, יכול להיות שמתישהו הם

יכנסו חזק לשוק ויהיו חובה בכל בית, והוא אומר שלא צריך לשלול אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:

אני אף פעם לא דיברתי שטויות. אני פשוט התבלבלתי במחיר, זה יותר זול מ360שקל. ובכל זאת לא יהיה שימוש ב52x, כך שעדיף 48x.

אלו שקראו לי 'מדבר שטויות', הם בעצם העניין אלו מדברי השטויות. אתם בעצם לא, אבל למה אני כן? מה הקשר בין מה שאני אמרתי לשטויות?

כנראה שהכוכב הרביעי ממש יעשה לך את זה.

אתה לא מבין למה אמרנו שהיציאה ההיא שלך הייתה שטות גמורה?

בכל אופן, למחבר הפוסט, מומלץ לך לייטאון זול אם אתה לא משתמש כבד שמעתיק דיסקים מוגנים של משחקים וכו'.

וגם אם כן, הלייטאון גובר על זה, עכשיו כשאני חושב על זה. וגם הTEAC.

את שאר הכסף אמליץ לך להשקיע במשהו מעשי יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כן מבין. רק שלא מכלילים בן-אדם בתוך קבוצה מסוימת כאשר יש לך טענה מסוימת אחת לגביו, טענה כמובן אשר מכלילה אותו באותה קבוצה. כלומר, אתה לא יכול להגיד שאני מדבר שטויות רק לפי זה, כי אני התבלבתי וזה חד-פעמי. מאילא אם הייתי כותב שטויות בלפחות עוד ת'רד אחד. אבל אני התבלבתי. בכל אופן עדיף הLiteOn. זה סגור ואין על זה ויכוח, לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי מציע לך לקנות צורב שך TEAC. הם כבר הוכיחו את האמינות שלהם.

וכרגע כבר אפשר למצוא אותו ב450 שקל. ככה שהמחיר לא כלכך נורא.

והLITE_ON... לא שמעתי עליו יותר מידיי דברים טובים.

הנה כתובת האתר של חנות בו תוכל למצוא צורב של TEAC ב450 ש"ח

<צונזר...אין פרסום של חנויות בחינם...>

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כן מבין. רק שלא מכלילים בן-אדם בתוך קבוצה מסוימת כאשר יש לך טענה מסוימת אחת לגביו, טענה כמובן אשר מכלילה אותו באותה קבוצה. כלומר, אתה לא יכול להגיד שאני מדבר שטויות רק לפי זה, כי אני התבלבתי וזה חד-פעמי. מאילא אם הייתי כותב שטויות בלפחות עוד ת'רד אחד. אבל אני התבלבתי. בכל אופן עדיף הLiteOn. זה סגור ואין על זה ויכוח, לדעתי.

דבר ראשון,

C_4_4_U, אני ממליץ לך לערוך את ההודעה די מהר. ז"א, תמחק את הכתובת.

וNIKE, עזוב, זה נהיה ספאם, לא דברתי על שם החנות אלא על הקביעה המתוחכמת.

נשאיר את זה מאחור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...