סוף סוף נחשף - MGS-4 הדגמת משחק של 15 דקות שלמות !! - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סוף סוף נחשף - MGS-4 הדגמת משחק של 15 דקות שלמות !!

jacko_il

Recommended Posts

אז הנה הלינק -

http://www.gametrailers.com/player/22703.html

וזה הלינק ל HD - (מומלץ יותר)

http://www.gametrailers.com/player/22702.html

אני מוריד ממש ברגעים אלו . ראיתי כדקה ואז החלטתי להוריד במקום לעשות STREAM .. (נראה מעולה בדקה הזו !)

תורידו ותגיבו בדעות..

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה דיי טוב מבחינה גרפית...

מבחינת משחקיות ה - של האוייב ממש מגוחך ונראה כחלש מאוד עד לא קיים...

כל הקטע שהוא הופך לחבית נראה מוזר ביותר ובכלל זה שהחיילים לא שומעים אותה מתגלגלת אליהם, אוקיי.

all around בהחלט נראה מבטיח מבחינתי למרות שאני יותר מצפה לראות את Killzone 2 על אותה פלטפורמה.

כך או כך הקונסולות היום אוכלות את המחשב לארוחת בוקר בלי התעסקות נפשעת ב - FPS נמוך, המשחקים זורמים חלק ובאיכויות HD על טלוויזיות מאוד גדולות. נכון לרגע כתיבת שורות אלו אין לי לא ולא PS, אני שחקן מחשב כבר הרבה שנים ולפי מה שקורה בזמן האחרון זה עתיד להשתנות בקרוב מאוד :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה דיי טוב מבחינה גרפית...

מבחינת משחקיות ה - של האוייב ממש מגוחך ונראה כחלש מאוד עד לא קיים...

כל הקטע שהוא הופך לחבית נראה מוזר ביותר ובכלל זה שהחיילים לא שומעים אותה מתגלגלת אליהם, אוקיי.

all around בהחלט נראה מבטיח מבחינתי למרות שאני יותר מצפה לראות את Killzone 2 על אותה פלטפורמה.

כך או כך הקונסולות היום אוכלות את המחשב לארוחת בוקר בלי התעסקות נפשעת ב - FPS נמוך, המשחקים זורמים חלק ובאיכויות HD על טלוויזיות מאוד גדולות. נכון לרגע כתיבת שורות אלו אין לי לא ולא PS, אני שחקן מחשב כבר הרבה שנים ולפי מה שקורה בזמן האחרון זה עתיד להשתנות בקרוב מאוד :)

כמוך כמוני. גנבת לי את המילים מהפה - מילה במילה. באתי בדיוק להגיב על הקטע המוזר הזה עם החבית וגם כל הקטע שהאוייבים לא שומעים ולא ממש עושים כלום בשאר במקרים.. אבל תשמע יכול מאד להיות שזה רק בדמו ככה כדי שהוא ייזרום בלי שהוא ייפסל כל שניה, המטרה אחרי הכל היא להראות כמה שיותר אלמנטים שאפשר בזמן נתון.. ייתכן מאד שהמשחק המלא יהיה קשה הרבה יותר - כיאה למשחקי MGS .

גם לגבי KILLZONE 2 - זה בהחלט המשחק שאני הכי הרבה מצפה לראות מה ייצא ממנו (עוד מ E3 - 2005 ) . וגם הוא לפי הסרטונים ששחוררו רחוק מלהיות מושלם . ממש רחוק. יש בו מלא באגים וחוסר שרואים בבירור. KILLZONE ככל הנראה ייצא בסביבות אפריל 2008 - ככה שיש עוד זמן לתקן..(אני מקווה)

וגם אני נכון להיום בעל סביר כבר כמה שנים ופזלתי בזמן האחרון לכיוון הקונסולות החדשות . הסיבה היחידה לכך שעדיין לא קניתי PS3 היא בגלל המחיר הלא שפוי שלא כרגע (וגם בגלל חוסר משחקים מיוחדים)..

אני מאמין שעוד כמה חודשים אני אשקול את העניין הזה מחדש ונראה אז מה יישתלם.. מה שבטוח - לא בא בחשבון. (יש לי מגאסון במגירה)

*ממליץ לאחר שהורדתי את הסרטון של MGS - לא להוריד ! תעשו לו STREAM !! למה ? מפני שאין כתוביות בגרסאת ההורדה וגם האיכות על הפנים.

נ.ב -הקטע בסוף עם המלחמה שם פשוט יפייפה !! כמה אקשן דחוס !! הזכיר לי כבר את BLACK HAWK DOWM עם כל ה RPG שם !!.. :lol:

עריכה = עכשיו שחררו את הסרטון גם ב HD !! נראה לי שזה כבר ייראה הרבה יותר טוב - 370 מ"ב התענוג..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו ראיתי טריילר HD של Gears of War ל - באותו אתר ואני לוקח חלק מהמילים שלי בחזרה..... לטעמי זה בהחלט נראה מדהים *בהרבה* מהאקסבוקס וגם מדווחים על fps גבוהה ברזולוצית HD מה שגורם לי לתהות על איזה מערכת הם מריצים את המשחק בהדגמה :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ספק שמחשב תמיד יהיה חזק יותר מכל קונסולוה מפני שהוא תמיד יהיה מתקדם יותר. מחשב הוא מודולרי מה שאומר שאפשר לעדכן בו תמיד רכיבים ולהתקדם תמיד קדימה ולהשאר עדכני בהתאם לחומרה שיוצאת.. השאלה היא מה המחיר ועד כמה ההבדל בביצועים ? כמו כן , איזה משחקים יש ל PC ואיזה יש לקונסולות ?

ודבר שחשוב לא פחות לפי דעתי - לא רואים יותר בחיים את WINDOWS ולא צריכים לריב עם דרייברים ו/או וירוסים / הגדרות וכן הלאה.. פשוט שמים דיסק ומשחקים.. תכל'ס , כבר פשוט נמאס לי מקריסות של משחקים ב PC באמצע בגלל שאיזה קובץ נתקל בבעיה ועליו להסגר וכל הבעיות הדומות..

תוסיף לזה גם שה PS3 הוא נגן ה בלו-ריי הזול ביותר בעולם כיום (עד כמה שידוע לי) .. זה עדיין לא ממש חשוב לאנשים אבל בעתיד זה יילך וייתחזק.. בדיוק כמו שהיה עם ה PS2 וה פעם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...