הארי פוטר ורוחות המוות [הארי פוטר 7] - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הארי פוטר ורוחות המוות [הארי פוטר 7]

Tomerb1

Recommended Posts

^^

איך הספר?עונה על הציפיות?

לא.. היא עושה כל מאמץ לסיים אותו כבר. ניכר בכתיבה שלה שהיא מחפשת בכל דרך אפשרית למרוח אותו בזמן שהיא רק רוצה לסיים איתו כבר ולהרוג את כולם.

ובכלל הכתיבה של רולינג מרוחה ומאולצת החל מהספר הרביעי ואילך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ראיתי את ההפצה הזאת של מישהו שצילם את כל הספר ראיתי שהיה שם 756 עמודים או משהו כזה...

אין מצב 607 :S

בבקשה לא סופיילר!@!@!@

אני יודע כבר כמעט את כל הספר בגלל אנשים מציקים שחייבים לפרסם את זה!!! אין רחמים :(

מישהו תירגם את 2 הפרקים הראשונים של הספר אני ישאל אותו עם הוא מרשה לי להעלות את זה לפה.

תרגום פשוט מצויין אני חייב להודות :) קראתי את שני הפרקים זה ניראה אחד הספרים הטובים! אני מקווה שהספר יצא מהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק קניתי את הספר בצומת ספרים בדיזינגוף סנטר - זה הBloomsbury Editon, והוא 607 עמ', זה לחלוטין לא תפיחה, זו אפילו ירידה דרסטית במספר העמודים לעומת הספר הקודם(800 ומשהו אם זיכרוני אינו מטעני).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המממ, המידע הזה קצת מטעה כי הוא גורם לקורא אותו לחשוב שבגירסא האמריקאית יש "בונוסים" בסיפור או משהו בסגנון... שבעצם כל ההבדל נובע מבך שבגירסא האמריקאית הפונט יותר גדול והדפים עצמם יותר קטנים(Soft Cover).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימתי אתמול את הספר. מאוד נהניתי! הספר הכי טוב בסידרה, ללא ספק, לדעתי.

גדול.

יאללה, מי רוצה לפתוח דיון שכן כולל ספוילרים ולדון על טיב הספר? :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח dimax לך על זה :)

אבל מישהו כבר גילה לי את כל מי שימות וכאלה רק שהוא שכח להוסיף את עצמו לרשימה.

איזה מבאס זה.

אני עדיין מחכה לגירסא העברית בנתיים יש לי רק 2 פרקים בעברית [תרגום מצויין של איזה אחד מפורום אחר אני מחכה לתשובה שלו ועם הוא יסכים אז אני יעלה לכאן].

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימתי אתמול את הספר. מאוד נהניתי! הספר הכי טוב בסידרה, ללא ספק, לדעתי.

גדול.

יאללה, מי רוצה לפתוח דיון שכן כולל ספוילרים ולדון על טיב הספר? :)

רק דימה בבקשה תציין בגדול שזה ת'רד של ספויילרים, תודה :xyxthumbs:

חח dimax לך על זה :)

אבל מישהו כבר גילה לי את כל מי שימות וכאלה רק שהוא שכח להוסיף את עצמו לרשימה.

איזה מבאס זה.

אני עדיין מחכה לגירסא העברית בנתיים יש לי רק 2 פרקים בעברית [תרגום מצויין של איזה אחד מפורום אחר אני מחכה לתשובה שלו ועם הוא יסכים אז אני יעלה לכאן].

אני גם מחכה לגרסה העברית ורק בגלל שכל ששת הספרים שלי הם בעברית ולכן אני פשוט אשלים את הסדרה, ולא 6 עברית ו1 אנגלית :-\

----

אגב למי שמעוניין לקרוא את 6 הספרים באנגלית:

Harry Potter eBooks 1-6- Torrentleech

העלאה נהדרת :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Tomer1, תן למי שהרס לך את כל הספר ע"י כך שגילה לך מי מת(והספר מציג לפנינו בית מטבחיים, לא פחות ולא יותר) כאפה כזאת מצלצלת, שהוא יעוף ויבור את העף מהפגיעה שלו בעץ.

ככה להרוס למישהו את כל 8 השנים שחיכה מהספר הראשון?! עד שהסידרה מסתיימת הוא הורס לך את כל הספר ע"י גילוי המתים! מרגיז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק קניתי את הספר בצומת ספרים בדיזינגוף סנטר - זה הBloomsbury Editon, והוא 607 עמ', זה לחלוטין לא תפיחה, זו אפילו ירידה דרסטית במספר העמודים לעומת הספר הקודם(800 ומשהו אם זיכרוני אינו מטעני).

בספר החמישי היו 800 ומשהו, בשישי היה בערך אותה כמות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...