מה יותר טוב XBOX360 או PS3? - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה יותר טוב XBOX360 או PS3?

Born2Kill

Recommended Posts

כמה שאלות....

1) כמה משתמשים יש בכל קונסולה בעולם?

2) למי יש גרפיקה יותר טובה?

3) מה הם מציעים כל אחת מהקונסולות?

אני פחות או יותר חדש בתחום הקונסולות, אז אם אפשר קצת לפרט אני אשמח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי שכל השאלות שלי הולכות לטובת ה-XBOX360,

אז עוד שאלות....

יש לי טלויזייה רגילה (לא LCD אלא עבה עם זכוכית) בגודל 29" האם זה שווה לי לקנות את ה-XBOX360 לטלויזייה כזאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם התפשרת על כל הבעיות בXBOX (אמינות , BANים וכול זה) , והמשחקים הם לטעמך , כן אם אתה הולך להחליף מסך באיזשהו שלב.

ליביו (שמשחק על ועל PS3 על מסך רגיל בינתיים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומתי יוציאו את הגרסה של ה-XBOX360 הלא מתחממת?

צאו כבר מהקונספציה המפגרת הזו. כל ה360 מתחממים ויתחממו גם אם יעברו ל65NM (אם יעברו בכלל). זה לא הבעיה שגורמת לRRoD, ולפחות על פי MS כבר נעשו השינויים על מנת למנוע את הRRoD (ולראיה, גירסאת הElite סובלת מהתופעה הרבה הרבה פחות מהשאר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעלית גם דווח על התופעה וחוץ מיזה העלית כרגע נמכרת בכמיות זניחות

כדי לדעת באמת כמה זה רווח שם

אומנם כל העלית שמיוצרים כרגע נימכרים אבל היצור הנוכחי מאוד קטן וזניח מול הפרימיום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

PS3 לא רלוונטי כל כך בגלל שאין לו פריצה עדיין

Wii רק אם אתה אוהב את המשחקים... יצא לי לשחק בו אתמול כשעה~ על LCD37 והוא נורא כיפי במשחקים מסויימים כמו גולף\טניס שהשלט של הWii יכול להשתלב בו אבל משחקים אחרים השליטה דיי מעצבנת ולא מדווייקת (יכול להיות שזה עיניין של תירגול) ומשחקי מכות זה בכלל מוזר... אחד הדברים היותר מצחיקים זה לראות מישהו שמשחק במשחק מכות ב Wii

מה שמשאיר לך בעצם את ה 360 , פרוצה עם הרבה משחקים ומחיר בינוני אבל מצד שני הרבה בעיות

*מבחינה גרפית ה360 והפוסי 3 דיי דומות למרות שלפוסי יש סיכוי טוב לעבור את ה360 לאחר שהמפתחים ילמדו לנצל אותו יותר טוב לWii בכל אופן יש גרפיקה בין זוועתית לסבילה תלוי במשחק... משהו כמו פוסי2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעלית גם דווח על התופעה וחוץ מיזה העלית כרגע נמכרת בכמיות זניחות

כדי לדעת באמת כמה זה רווח שם

אומנם כל העלית שמיוצרים כרגע נימכרים אבל היצור הנוכחי מאוד קטן וזניח מול הפרימיום

מדובר על אחוזים, ככה שלכמות שנמכרה אין משמעות. לא אמרתי שהיא לא קיימת בElite, אמרתי שהיא צומצמה דרסטית, ובכל מקרה זה לא בגלל התחממות כזו או אחרת, אלא בגלל בעיה פיסית בכמה רכיבים (שככל הנראה MS התקמצנה עליהם וקנתה זולים....)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...