BioShock -הדיון הראשי�(ציונים ראשונים -10/10, 95/100 ,5/5 ,96% ,3X10/10 כבוד !) - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

BioShock -הדיון הראשי�(ציונים ראשונים -10/10, 95/100 ,5/5 ,96% ,3X10/10 כבוד !)

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 964
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לפי הטריילרים המשחק נראה מבטיח, מה שלא אהבתי ומה שכנאה יהיה במשחק זה שהדיבור יחזור על עצמו (come on, lets go! של הילדה), האויבים נראים כולם אותו הדבר והעולם לא יהיה ממש מגוון (כמו בדום 3), אולי אלה לא סמטאות חשוכות של חללית אבל זה אותו עקרון...

האמת האוייבים יכולים לשפצר את עצמם עם כל היכולות שיש לך+נשקים בצורת שתלים

ובעיקרון כולם בני אדם אז אני מניח שיהיה איזהשהוא הבדל ביניהם... זה לא כזה מסובך לעשות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב מולטיפלייר, ב- System Shock 2 היה Cooperative Multiplayer.

אומנם לא הצלחתי לגרור את השותף שלי לדירה ליותר משעה משחק רצוף, אבל עדיין נראה לי שהיה לזה פוטנציאל מטורף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת האוייבים יכולים לשפצר את עצמם עם כל היכולות שיש לך+נשקים בצורת שתלים

ובעיקרון כולם בני אדם אז אני מניח שיהיה איזהשהוא הבדל ביניהם... זה לא כזה מסובך לעשות

אם תשים לב בטריילר, כל SPLICER שתקף אותך, או שמצאת אותו מת היה אישה, צבע שיער שחור, שמלה ירוקה, ספידרמן. FACT

אני ממש מצטער אבל עם עובדות אתה לא תתווכח...

ואם הציפיות שלי נכונות לגבי מה שתגיד, אז נכון, אתה צודק, המשחק עוד בשלבי ויש למה לצפות, אבל אם זה ישאר ככה, אז אין לי מה להגיד :-X

ו אגב Cooperative Multiplayer זה כזההההה מדליק.... אם היה בOBLIVION..... ואיי ואיי ואיי מה הייתי עושה למשחק הזה (דיבור של מחורמן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ח"ח :xyxthumbs:

אנשים בכלל לא מבינים עד כמה המשחק הזה (אם יקיים את ההבטחות) מתוחכם ואינטילגנטי.

יש טוענים שהוא עשוי להפוך למהפכני ולהשפיע על ה- בכל משחקי ה FSP שיבואו אחריו.

ימים (ספורים) יגידו ;D[br]פורסם בתאריך: 22.07.2007 בשעה 16:11:25

ירוץ על המחשב שלך כמו גדול.

לא על הגדרות ULTRA אבל ירוץ חלק בהגדרות בינוניות/גבוהות

Minimum System Requirements:

CPU: Pentium 4 2.4GHz Single processor

System RAM: 1GB

Video Card: Direct X 9.0c compliant video card with 128MB (NVIDIA 6600 or better/ATI X1300 or better, excluding ATI X1550).

Sound Card: 100% direct X 9.0c compatible sound card

Hard disc space: 8GB free space

שמע, אם לוסט פלנט וגוסט רקון 2 רצים ב1024X768 (אולי המצאתי פה רזולוציה) עם הרוב על LOW, אני כלל לא בטוח

מה גם שהמינימום זה ג'יגה ראם T__T

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בספק.

עד לפני מספר שנים מאוד מועט 800 על 600 עוד הייתה הרזולוציה הכי פופלארית, אז כבר עשו קפיצה ל1024x1280?

אל תשכח שכאשר מדברים על הרזולוציה הפופלארית ביותר, לא מדברים רק על משחקי מחשב, אלא גם על המשתמש הממוצע(Icy Tower במקרה הטוב) שמשתמש במחשב בסביבת בלבד.

כמו כן, גם הקונסולות משתמשות(אולי חוץ מהPS 3 האימתנית) ב1024x768, אך אינני בטוח בקשר לכך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OT בואו נחזור לדיון .

שימו לב שעידכנתי בראש הדיון את הבחירה של עורכי IGN למשחק המצופה ביותר לשנת 2007

אתם כבר מנחשים מי במקום הראשון?

רמז-זו לא ה"אחות הבוכיה" :lol:

http://pc.ign.com/articles/757/757572p1.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...