בעיה קוקסאלית - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה קוקסאלית

Tzion

Recommended Posts

למרות שאני עדיין רחוק מלקנות רסיבר, וכרטיס קול, אני חושב על זה המון וגם על איך לחבר אותם...

מרבית הרסיברים (ממש כמעט כולם {חוץ מאלה הממש יקרים}) הם בעלי כניסה דיגיטלית קואקסלית 1.

עכשיו הDVD שלי יש לו רק יציאה קוקסלית אחת (בלי אופטית) וכדי להתחבר לרסיבר הוא צריך לנצל את הכניסה הקוקסלית היחידה שיש בו...

בנוסף לDVD שיהיה מחובר, גם המחשב יהיה צריך להיות מחובר בצורה דיגיטלית לרסיבר. וכדי שאני אוכל לחבר את המחשב והDVD באותו זמן לרסיבר אני צריך להשתמש בכבל אופטי אבל כבל אופטי הוא הרבה יותר עדין וכדי להתחבר הוא צריך לעשות שני עיקולים (אחד בחיבור למחשב ואחד לרסיבר) שאני לא חושב שהוא יעמוד בזה. בנוסף לזה כבל אופטי הוא הרבה יותר יקר...

אז חשבתי להשקיע עוד 300 שקל ולקנות GTXP עם פנל שיקצר את אורך הכבל האופטי וגם יתן לי כניסות ויציאות קוקסליות לכל מקרה..

עכשיו, חשבתי על לחבר את היציאה הקוקסאלית בכרטיס קול אל הכניסה הקוקסאלית ברסיבר, ומהDVD לשלוח כבל קוקסאלי לכניסה בכרטיס קול. ואז כאילו האות שיוצא מהDVD יעבור דרך הפנל של הכרטיס קול אל הרסיבר.

האם הדבר אפשרי?

ואם זה אפשרי, האם המידע יוכל לעבור גם כאשר המחשב מכובה?

ועכשיו off-topic

1) יש כרטיס קול שיש בו גם חיברים אופטים וקאקסלי שעולה יותר זול המGTXP (אודיג'י?)

2) בקשר לGTXP, ראיתי האתר של הרקולס שיש שני דגמים- אחד 6.1 עם אריזה ירוקה, ואחד 7.1 עם אריזה כחולה?

מה ההבדל בינהם? חשבתי שכל הGTXP זה 7.1?! ???

ואיזה דגם מוכרים בארץ?

3) בתמונות של הרק האחורי של הGTXP (הורדתי מהאתר של הרקולס) יש חיבורים לזוג קדמיים, זוג אחוריים, סנטר וסאב ואין חיבורים לעוד שני ערוצים (של ה7.1) לאן הם נעלמו?

4) יש בארץ מוצרים של M-AUDIO? ראיתי שיצא להם כרטיס קול7.1 שעולה 100$

5) האם יש בחיבור האופטי הבודד בפורטיסימו, אפשרות לכניסה אופטית (בנוסף ליציאה)

6) למה משמשת יציאה אופטית ברסיבר?

אני מצטער על כמות השאלות הרבה מאוד, אבל אני מניח שזה עדיף מאשר לפתוח הרבה נושאים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתחיל מה OFF TOPIC

1 לדעתי לא

2 כולם אותו דבר זה הבדל של דריברים ,הם החליפו אריזה בכדי לחדש את המוצר.

3 שתני היציאות הנוספות זה מהשקע של האזניות זה הופך להיות 7.1

4לא יודע

5 יש למיטב ידיעתי גם כניסה אופטית ויציאה אופטית (יכול להיות שאני טועה)

6 נניח שאתה רוצה להטליט למיני דיסק אז משתמשים ביציאה האופטית .

לשאלות שלך :

בהרבה מהרסיברים (אלה שעולים 3000 שח ומעלה) יש יותר מכניסה דיגיטלית אחת (אלה המגברים המומלצים לדעתי)

הקומבינה שלך של הכבלים לדעתי תעבוד וזה אפילו רעיון יפה.

אבל זה יעבוד רק כאשר המחשב דולק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתחיל מה OFF TOPIC

1 לדעתי לא

4לא יודע

לשאלות שלך :

בהרבה מהרסיברים (אלה שעולים 3000 שח ומעלה) יש יותר מכניסה דיגיטלית אחת (אלה המגברים המומלצים לדעתי)

הקומבינה שלך של הכבלים לדעתי תעבוד וזה אפילו רעיון יפה.

off-topic

2) כאילו האריזה הכחולה (המחודשת) זה בא ישר עם דריברים ל7.1 ובאריזה הירוקה (הישנה) צריכים להוריד דריברים ל7.1 דרך האינטרנט?

איזה מוצר מוכרים בארץ? והאם המחיר של שני המוצרים הוא זהה או שלוקחים על האריזה המחודשת יותר כסף?

3) אז אי אפשר להשתמש גם באוזניות וגם ב7.1?

4) לא משנה

5) טוב..

6) אהה צודק ;D

ד"א, האיכות הקלטה מרסיבר יותר גבוהה מהאיכות הקלטה ממחשב (בשימוש ביציאה אופטית)

ובקשר לשאלה-

ברסיברים האלה יש באמת יותר מכניסה דיגיטלית אחד בעיה היא שאין יותר מ2 כניסות דיגיטליות קוקסאליות. יש בד"כ מספר כניסות אופטיות, יציאה אופטית וכניסה קוקסאלית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2 אותו כסף למיטב ידיעתי ,וכן פשוט צריך להוריד את הדריברים העדכניים.

3 בזמן השימוש במערכת 7.1 אין צורך האוזניות במידה ואתה רוצה לשמוע באוזניות את מגדיר את הרמקולים כ 5ץ1 ומחבר שם (אם היית בעלים של GTXP היית יודע שזה לוקח בדיוק 0.5 שניות בכדי להגדיר את הסיפור)

6 -הרבה יותר טובה !

לשאלה - בRXV800 שהיה לי היו 4 כניסות דיגטליות(קואקס) ועוד 2 אופטיות ויציאה אחת אופטית ויציאה אחד דיגיטלית(קואקס) וכניסה אנלוגית (5.1 אנלוגי)

בחדש (RXV 630) יש 6 דיגיטליות(קואקס) 3 אופטיות ! יציאה אופטית ואחת דיגיטלית(קואקס) ושוב כניסה אנלוגית של 6.1 .

כל המגבר הזה הוא ל6.1 !

אני ממליץ לך כן ללכת לכיון מגבר באזור ה3000+ שח בשביל השקעה ארוכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2 אותו כסף למיטב ידיעתי ,וכן פשוט צריך להוריד את הדריברים העדכניים.

3 בזמן השימוש במערכת 7.1 אין צורך האוזניות במידה ואתה רוצה לשמוע באוזניות את מגדיר את הרמקולים כ 5ץ1 ומחבר שם אוזניות (אם היית בעלים של GTXP היית יודע שזה לוקח בדיוק 0.5 שניות בכדי להגדיר את הסיפור)

6 -הרבה יותר טובה !

לשאלה - בRXV800 שהיה לי היו 4 כניסות דיגטליות(קואקס) ועוד 2 אופטיות ויציאה אחת אופטית ויציאה אחד דיגיטלית(קואקס) וכניסה אנלוגית (5.1 אנלוגי)

בחדש (RXV 630) יש 6 דיגיטליות(קואקס) 3 אופטיות ! יציאה אופטית ואחת דיגיטלית(קואקס) ושוב כניסה אנלוגית של 6.1 .

כל המגבר הזה הוא ל6.1 !

אני ממליץ לך כן ללכת לכיון מגבר באזור ה3000+ שח בשביל השקעה ארוכה.

2) וזה בדיוק בדיוק אותו כרטיס?? בכל זאת אם זה אותו מחיר עדיף את האריזה הכחולה..

3) אבל בכל זאת, אין אפשרות לשמוע גם ב7.1 וגם באוזניות בדיוק באותו זמן

6) באמת? זה משנה? הרי הרסיבר לא משנה את המידע שיוצא מהכרטיס קול

לפי שני מקומות (12) כתוב שם שיש ב630 ארבעה כניסות אופטיות (1 קדמית) ויציאה אופטית אחד וכניסה קוקסאלית אחת.. וגם לפי תמונה אחורית (איכות לא משהו) רואים שיש כמו שכתוב...

אתה מתבלבל- אתה חושב שהחיבורים הצהובים האלה (במרכז פחות או יותר ) הם חיבורים קואקסלים והם לא (לא יודע מה הם)

יש לך ברסיבר 4 כניסות אופטיות (אחת קידמית) יציאה אופטית אחת וכניסה קוקסאלית אחת...

נ.ב

הפנל הקדמי של הרסיבר (איפה שהווליום וכל הכפתורים) עשוי מאלומיניום או פלסטיק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2 לדעתי בארץ יש רק את ה5.1 אבל לי זה באמת לא חשוב.

3 אמת, אבל שוב אם היית מכיר היית יודע שזה לא בעיה.

6 אני מדבר על אות שמגיע נגיד מסידי או משהו אחר לא בהכרח מחשב ואז האיכות של המגבר היא יותר טובה מראש !

בהקלטה ממחשב עדיף בהרבה להשתש היציאה אופטית של הכרטיס קול (בהנחה שיש כזאת יציאה)

לגבי ה 630 אני הוספתיעוד שתי יציאות ,לא יודע למה -סליחה (לדעתי התבלבלתי עם הקומפוננט ועשיתי סלט )

בכל מקרה הוא מפוצץ בכניסות ויציאות ולא יחסר לך כלום .

הפאנל אלומיניום לא ראיתי אצלי אף מגבר שעשוי מפלסטיק -זה לדעתי עלוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2 לדעתי בארץ יש רק את ה5.1 אבל לי זה באמת לא חשוב.

3 אמת, אבל שוב אם היית מכיר היית יודע שזה לא בעיה.

6 אני מדבר על אות שמגיע נגיד מסידי או משהו אחר לא בהכרח מחשב ואז האיכות של המגבר היא יותר טובה מראש !

בהקלטה ממחשב עדיף בהרבה להשתש היציאה אופטית של הכרטיס קול (בהנחה שיש כזאת יציאה)

לגבי ה 630 אני הוספתיעוד שתי יציאות ,לא יודע למה -סליחה (לדעתי התבלבלתי עם הקומפוננט ועשיתי סלט )

בכל מקרה הוא מפוצץ בכניסות ויציאות ולא יחסר לך כלום .

הפאנל אלומיניום לא ראיתי אצלי אף מגבר שעשוי מפלסטיק -זה לדעתי עלוב

6) אז בהקלטה ממחשב, האיכות הקלטה של היציאה בכרטיס קול היא יותר טובה?

ב630 יש באמת הרבה מאוד כניסות ויציאות של מלא דברים...

אבל אני מדבר על הכניסות והיציאות אודיו דיגיטליות שגם פה יש הרבה אבל יש כניסה קוקסאלית אחת כמו ברוב הרסיברים...

הלוואי שיהיה לי אחד כזה :jump: :jump: :jump: :jump:

וזה שהוא עשוי מאלומיניום זה עוד נקודה לאיכות שלו, כי לא להרבה רסיברים יש פנל שעשוי מאלומיניום (בהרבה הוא עשוי פלסטיק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתחיל מה OFF TOPIC

1 לדעתי לא

4לא יודע

לשאלות שלך :

בהרבה מהרסיברים (אלה שעולים 3000 שח ומעלה) יש יותר מכניסה דיגיטלית אחת (אלה המגברים המומלצים לדעתי)הקומבינה שלך של הכבלים לדעתי תעבוד וזה אפילו רעיון יפה.

מגברי עולה 1800 ש"ח יש בו 5 כניסות אופטיות יציאה אופטית וכניסה קואקסיאלית ואם אני לא טועה יש בו גם יציאה קואקסיאלית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתחיל מה OFF TOPIC

1 לדעתי לא

4לא יודע

לשאלות שלך :

בהרבה מהרסיברים (אלה שעולים 3000 שח ומעלה) יש יותר מכניסה דיגיטלית אחת (אלה המגברים המומלצים לדעתי)הקומבינה שלך של הכבלים לדעתי תעבוד וזה אפילו רעיון יפה.

מגברי עולה 1800 ש"ח יש בו 5 כניסות אופטיות יציאה אופטית וכניסה קואקסיאלית ואם אני לא טועה יש בו גם יציאה קואקסיאלית

בכל מגבר יש יותר מכניסה דיגיטלית אחת.

הוא בטח התכוון ליציאה דיגיטלית, שאם יש אז זה בד"כ יציאה אחד ובודדת שהיא אופטית... (כמובן שיש את היותר יקרים)

ד"א איזה מגבר יש לך?

נשמע מעניין שהוא כזה זול ויש בו כל כך הרבה כניסות אופטיות.. ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתחיל מה OFF TOPIC

1 לדעתי לא

4לא יודע

לשאלות שלך :

בכל מגבר יש יותר מכניסה דיגיטלית אחת.

הוא בטח התכוון ליציאה דיגיטלית, שאם יש אז זה בד"כ יציאה אחד ובודדת שהיא אופטית... (כמובן שיש את היותר יקרים)

ד"א איזה מגבר יש לך?

נשמע מעניין שהוא כזה זול ויש בו כל כך הרבה כניסות אופטיות.. ???

JVC RX-8012P

ויש בו גם כניסת איתה אתה לא צריך כ.קול

אני יודע שזה אוכל משאבים אבל תחשבו על זה מישהו שרוצה מערכת בייתית בכל מקרה יקה רסיבר אז למה לא הרסיבר הזה והוא יחסוך את ה 300-1200 ש"ח של הכרטיס קול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על טעם וריח ...... בלא בלה

זה דעתי .

אני חושב שמגבר שעולה 1800 שח לא סתם ,בארץ שלנו אם אפשר היו לוקחים עליו יותר (בארה"ב זה מגבר של 99-159 דולר)

לא שהימאהה הרבה יותר יקר אבל זה דרגה מעל (299 דולר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...