מפרט ב 5000 ש"ח +- ללא ציוד היקפי - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט ב 5000 ש"ח +- ללא ציוד היקפי

Gil Baer Hunter

Recommended Posts

אני יתחיל בזה שהגעתי למפרט הזה לאחר המון התלבטויות , התייעצות , שינויים ולמרות זאת אני לא שלם ב100% ואני זקוק לחוות דעת מאנשים מקצועיים כמו שאפשר למצוא בפורום הזה . אני מבקש שתתנו את המילה שלכם על כל רכיב שלא ניראה לכם ותעזרו לי לסגור כבר על המפרט לפני שאני מזמין אותו .

אז ככה , מטרת המחשב מוכוונת בעיקר לגיימינג אינטרנט וסרטים , הלכתי על רכבים טובים וטיפה יקרים , למרות שבנושאים מסוימים יש לי קו אדום שבחרתי לא לעבוד מבחינת תקציב . התקציב כרגע עומד על 5000 פלוס מינוס בלי ציוד היקפי ( מסך , מקלדת , עכבר , ראוטר ורמקולים ) .

Intel 2 Due E6750 Box ¤ 1140מעבד

GIGABYTE GA-P35C-DS3R לוח אם 880 ¤

OCZ II 2048MB (1024MBx2) 800Mhz CL4 זיכרון 640 ¤

Gigabyte NVIDIA GeForce 8600GTS 256MB PCIe כרטיס מסך 1050 ¤

Seagate ST3250620AS 250GB 16mb SATA II ¤ 310דיסק קשיח

LG GSA-H62N X18 צורב 190 ¤

זקוק להצעות למארז ב300 ¤ פלוס מינוס

Enermax librity 400w ש"ח 410 ספק כוח

arctic cooling silver 5 ש"ח 35קירור למעבד

מעבד : את המעבד שיניתי במפרט רק היום (תכננתי במקור על ה6600 )אחרי ששמעתי שהורידו את המחיר של ה6750 .

לוח אם : בחרתי בלוח אם הזה ספציפית כי הוא טוב ויוכל לתמוך לי בעתיד בDDR3 ( מי יודע מה יהיה ) , וזה אחד הדגשים העיקריים שלי , אני לא מתכוון לשדרג את המחשב ב2-3 שנים הבאות ואני רוצה שהוא יהיה רלוונטי לתקופה רצינית .

זיכרון : בזיכרון RAM החלטתי להשקיע , יש מצב שאני בסופו של דבר ילך אפילו על הKingston .

בעיקרון אני רוצה להתחיל בOC יום אחד , אם למקרה ששמתם לב שהכנסתי רכיבים שמעידים על כך , כרגע אני לא מתכן על פתרונות קירור לעניין .

כרטיס מסך : אני גיימר סביר אבל לא כבד ואין לי כסף להוציא יותר מ1100 ¤ על הכרטיס מסך , מה שגם אמרו לי שה8600GTS סביר + בביצועים שלו ושהוא יספיק לי , הדגש הנוסף עמד על כך שהוא תומך בdx10 ביחס למתחרים באותו מחיר וזה חשוב .

דיסק קשיח : בחרתי בדיסק הקשיח הזה בעיקר כי אמרו לי של Seagate יש שיטת קריאה טובה יותר .

צורב : ובצורב הבנתי שאין יותר מידיי מה להסתבך , אמרו לי להשים דגש עם החיבורsata , בהתחלה אמרו לי Liteon , אבל רב המקומות עובדים רק עם .

מארז : המארז הוא הפער הגדול שלי , אין לי מושג מה לבחור ואיפה להתחיל , בכללי אני צריך מארז בסביבות ה300 ¤ שיראה נחמד ( לא לבן רגיל-מגעיל כזה ) ושיענה על צרכי של המפרט שלי .

כרגע אחרי שעשיתי סקר שוק בכמה מקומות טובים , החלטתי לבחור באמינות ולקנות אצל חנות מחשבים של איזה טכנאי שאני מכיר שעושה לי מחיר נחמד , אומנם הוא לא עובד עם כל החברות והרכיבים בעולם , אבל הוא אמין וקרוב ונותן שירות אישי ולי ולאבא שלי זה דיי חשוב . כרגע חריגה מהתקציב לא נלקחת בחשבון .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה 8600GTS יריץ לך משחקי DX10 כמו בטטה על כסא גלגלים.

עדיף יהיה לקחת 1950XT שנותן ביצועים הרבה יותר גבוהים מ 8600GTS במשחקי DX9.

מקסימום בעתיד כשיגיעו כרטיסי ה G90 שיריצו הרבה יותר טוב משחקי DX10 מי סדרת ה 8XXX

תוכל להשיג אחד בסביבות 1000-1400.

בסביבות ה 300-400 יש את המארזים האלו:

ENERMAX CHAKRA

RAIDMAX SAGGITA

NZXT TRINITY

NZXT APOLLO

COMPUCASE 6A19B

לכול אחד יש את היתרונות והחסרונות שלו, אבל כולם נחשבים למעולים מבחינת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...