מה ההבדל בין רמקולים למחשב(ATP5 לדוגמא) לבין רמקולים רגילים - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה ההבדל בין רמקולים למחשב(ATP5 לדוגמא) לבין רמקולים רגילים

edoson

Recommended Posts

??? חבר שלי טוען שATP5 הם בעלי מגבר פנימי ולא מתחברים לרסיבר.

מה עדיף? לחבר את הקול לרסיבר ומשם לרמקולים רגילים או לקנות מערכת כמו ATP5.

בבקשה תפרטו, אני ממש בור בנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, ופה אתה צריך לשים גם בוחטה של כסף....

בוא נגיד רסיבר דנון או יותר טוב במחיר של כ2000+- ש"ח + מערכת סטליסטים 5.1 כוללת סאב בכעוד 2000 ש"ח (בסה"כ 4000 ש"ח)

לבין ADA890 של אלטק שעולה כ-2300 ש"ח או לרמקולים למחשב של קליפש שעולים הרבה יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מה להשוות...

שים איזה אונקיו עם זוג b&w וסאב איכותי של סרווין וגה ואתה מפורר תבית

למה להוסיף סאב לB&W ? ? ?

( אולי בשביל לפורר את הבית - כי הסאונד כבר מסודר :P )

אוקיי B&W רמקולים ממש טובים אבל שוםשום לעולם לא יחליף סאב איכותי!

אם כבר, אז למה להוסיף סאב של סרווין וגה לרמקולים של b&w

שגיא ענה על שאלתך...

הבאס!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נגיד רסיבר דנון או יותר טוב במחיר של כ2000+- ש"ח + מערכת סטליסטים 5.1 כוללת סאב בכעוד 2000 ש"ח (בסה"כ 4000 ש"ח)

לבין ADA890 של אלטק שעולה כ-2300 ש"ח או לרמקולים למחשב של קליפש שעולים הרבה יותר...

מה דעתכם?

מה נשמע יותר טוב?

לדעתי אין כמו מערכת אמיתית של רסיבר וסט רמקולים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה דעתכם?

מה נשמע יותר טוב?

לדעתי אין כמו מערכת אמיתית של רסיבר וסט רמקולים

ולדעתי צריך לשמוע :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי ולחבר פה וויכוח עצבני... אני צריך חוות דעת אובייקטיבית, ולא בגלל שכולם פה פריקים של מחשבים. (כמוני ;))

חבר שלי מעולם לא שמע רמקולים למחשב, ומפקפק באיכות ובעצמה שלהם, הוא טוען , ובצדק, 23 WAT לSUB ו7 WAT לסראונד זה כלום, ואיכות הרמקולים מתבטאת גם בעצמה. אני מבהיר, אנחנו לא מחפשים רק עצמה, אבל חשוב שיהיה אפשר לשמוע חזק ונקי, ורצוי שיהיה אפשר לשמוע כך גם באמצע הסקאלה (מבלי להביא את הרמקולים לEDGE).

הוא אומר שכדאי לי לקנות סאב ולשמוע 2.1 (עם 2 רמקולי מדף BOSE 30R.M.S שכבר יש לי) מאשר באותו מחיר לקנות לדוגמא ATP5, ולשמוע 5.1.

אז מה באמת עדיף? איך האיכות של הATP5? ולמה הR.M.S כל כך נמוך??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככה ,

ל-ATP5 יש 80 וואט RMS........לעומת מה שהצעת שזה 60 וואט RMS , תעשה חשבון :)

יש להם איכות ה-ר-ב-ה יותר טובה משל הרמקולי מדף של BOSE בדוק !

עוד משהו ATP5 זה לא 5.1 אלא 4.1.....שהוא כמובן עדיף על 2.1 או 2....

העוצמה שלהם באמת נמוכה יחסית למערכות גדולות כי הם בכל זאת קטנים שמיועדים למחשב...העוצמה שלהם מספקת.

אם בא לך להרעיד את הבית , הם לא בשביל זה.

אבל אם אתה סתם אוהב לשמוע חזק ובאיכות.....הם יתאימו.

אני הייתי מעדיף את ה-ATP5........ודרך אגב אני מקווה שוב לראותם ב-650 ש"ח כי אני רץ לקנות.....אין לי תקציב 1000+...:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע אין אפילו מה להשוות בין הדברים כי זו רמה שונה לגמריי, זה גם תלוי מאוד איך אתה שומע איך הראש שלך תופס אותה וכמה אתה באמת "מתלהב" מהמוזיקה (אם סבתא שלי לדוגמא תאזין - אני מאמין שלא ממש יהיה אכפת לה) , בעקרון ברור שעדיף מערכת נפרדת של מגבר טוב ורמקולים נורמאלים ומעלה (יעני הכי זול ממש לא הולך כאן - אלא אם כן אזנייך יגידו לך אחרת בחנות סטיראו) , אבל הכל תלוי בך ובצרכך בנושא (בדיוק כמו כאלה שלא ממש מבדילים בין מסך למסך לעומת כאלה שפשוט לא יכולים לעבוד מול מסכים מסוימים), אבל אתה בכלל לא משווה את אותו טווח מחירים אז מה בכלל אתה מצפה לשמוע ? שזה אותו הדבר וכל מי שקונה מערכת חלקים טובה הוא סתם פראייר ;)

בכל מקרה מה שאני כן יכול להגיד לך , אם מאוד חשובה לך המוזיקה, הדינמיות והעצמה שהסאונד חודר דרכך (לא מצאתי ביטוי יותר טוב ::) ) אז לך על מגבר וסאב (שרק זה עדיין יוצא הרבה יותר יקר , אבל שוב מדובר בליגות אחרות) , אם לא ממש חשובה לך וכל האודיופיליות לא מזיז לך ואתה דווקא משחק המון - לך על הATP , נראה לי יותר משתלם במקרה כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...