מדריך לשדרוג Alcatel PRO ל Alcatel 510 - עמוד 3 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מדריך לשדרוג Alcatel PRO ל Alcatel 510

Refael Azi

Recommended Posts

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני אחזור ואומר, לפני שעדכנתי ל510 היו לי בעיות של קפיעת החיבור ל10-20 שניות פעם בכמה זמן ששיגע אותי, מאז שעידכנתי זה פשוט לא קורה! אם יש לך את הבעיה הזו, זו סיבה מעולה לשדרג.

כמו כן שליטת הWEB של ממש נוחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרבה יותר מוגבלת כי יש את קובץ ה .INI המכיל את כל ההגדרות הנחוצות, עם קצת ידע אפשר לערוך אותו כך שיהיה ניתן להתחבר עם המודם באמצעות PPTP, למי שהבעיה עם Generals, לדוגמא, ממש מפריעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרבה יותר מוגבלת כי יש את קובץ ה .INI המכיל את כל ההגדרות הנחוצות, עם קצת ידע אפשר לערוך אותו כך שיהיה ניתן להתחבר עם המודם באמצעות PPTP, למי שהבעיה עם Generals, לדוגמא, ממש מפריעה.

ואיפה אפשר להשיג את הידע הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Hello,

I saw you reffered to my website about the Alcatel Speedtouch Home in combination with SIP Spoofing. Since I cannot read anything you wrote, I thought you may have troubles with reading Dutch..

If someone could tell me (preferably in English) what the question is, I could maybe help him or her with it.

Jelmer

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

תודה, אז ככה...

דבר ראשון שצריך לעשות הוא לגשת עם תוכנת FTP (אני השתמשתי ב FlashFXP) ולמחוק את כל תכולת הספריה DL במודם.

לאחר מכן, לכבות את המודם ולהפעיל מחדש, להמתין מספר שניות עד שהוא יחזור לפעול (ייקח קצת יותר זמן מהרגיל, כי הוא מכין עותק של 721 לספריית ה DL).

לאחר מכן, יש להכנס לממשק ה WEB של המודם ולראות שב Upgrade מופיעה גירסה 721 גם באקטיב וגם בפסיב.

לאחר מכן, יש להסיר באמצעות ממשק ה WEB את הגירסה הפסיבית.

לאחר מכן, רצוי להגדיר ססמא למודם, ללחוץ Apply ו Save All.

בשלב זה ניתן לסגור את הדפדפן.

עכשיו יש להעתיק את הקבצים GV8BAA3.281 + Active.flg לספריית (כדי שתוכלו להעלות אותם לאחר מכן באמצעות ממשק ה FTP של , הכי בטוח).

עכשיו יש לגשת למודם באמצעות ממשק הFTP של , בדיוק כפי שכתוב במדריך עם הססמא שהגדרתם למודם קודם לכן.

בספריית ה DL אמור להופיע קובץ user.ini, עכשיו תעלו במצב הבינארי את שני הקבצים - GV8BAA3.281 + Active.flg, כפי שרשום במדריך.

עכשיו גשו לטלנט, ופעלו לפי הוראות המדריך בשלב 3, גירסה 281 אמורה להופיע בפאסיב, אז אין צורך להשתמש בפקודה setpassive, אלא לדלג לשלב אחרי.

הקלידו את הפקודה switch וזהו, הפעם המודם יחזור לגירסה הישנה, כמו שצריך.

עשיתי את כל זאת אך עדיין הוא נשאר ב510 והACTIVE הוא עדיין ה721 :-\ (בפאסיב נשאר ה281)

איך לחזור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי אני אכתוב תוכנה שעושה המעבר מהום לפרו ומפרו ל510 אוטומטית. בתקווה אצליח גם לעשות את המעבר מ510 לפרו (זה בעייתי בתוכנה, כי המיקום בהקס משתנה ממודם למודם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי אני אכתוב תוכנה שעושה המעבר מהום לפרו ומפרו ל510 אוטומטית. בתקווה אצליח גם לעשות את המעבר מ510 לפרו (זה בעייתי בתוכנה, כי המיקום בהקס משתנה ממודם למודם)

מאוד בעייתי גם כי יש כמה גירסאות של מודמים שכשהופכים אותם לפרו אז לפעמים ההאקס הוא לפעמים 8604 ולפעמים זה 8704..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...