מדריך לשדרוג Alcatel PRO ל Alcatel 510 - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מדריך לשדרוג Alcatel PRO ל Alcatel 510

Refael Azi

Recommended Posts

נשמע מעניין מאד. מעניין לעוד מה אפשר יהיה לשדרג אותו? ;D

ועכשיו ברצינות, שמישהו יגיד שיש דרך בטוחה ובדוקה להחזיר את המודם למצב הקודם שלו, אז אני אנסה. כמובן שלי משודרג לפרו אבל זה נשמע יותר מסוכן.

ועוד דבר, לכל מי שיש לו מודם מושכר מבזק אני מאד מאד מאד לא ממליץ לעשות את זה כי לא בטוח שאפשר להחזיר את זה עדיין (אם תחזירו את זה לבזק אי פעם), אבל נראה מה אנשים יגידו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אצלי הוא מושכר ... Who gives a shit .

עכשיו דווקא אני מתחרט שלא קניתי אותו כי הוא אצלי מעל לשנה ועדיין משלמים דמי שכר , הוא כבר מזמן יכל להיות קנוי אבל זה לא חשוב .

דרך עגב NetMeeting עובד כמו גדול עכשיו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

YEA BABY!!!

Back to the old & quality .281!!!

המדריך שהם כתבו לא מושלם, אבל בהחלט בכיוון הנכון... צריך לעשות עוד כמה שלבים מאוד מסויימים כדי לגרום למודם להכיר בגירסה 281 ורק אז להחליף אותה עם ה721.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, אז ככה...

דבר ראשון שצריך לעשות הוא לגשת עם תוכנת FTP (אני השתמשתי ב FlashFXP) ולמחוק את כל תכולת הספריה DL במודם.

לאחר מכן, לכבות את המודם ולהפעיל מחדש, להמתין מספר שניות עד שהוא יחזור לפעול (ייקח קצת יותר זמן מהרגיל, כי הוא מכין עותק של 721 לספריית ה DL).

לאחר מכן, יש להכנס לממשק ה WEB של המודם ולראות שב Upgrade מופיעה גירסה 721 גם באקטיב וגם בפסיב.

לאחר מכן, יש להסיר באמצעות ממשק ה WEB את הגירסה הפסיבית.

לאחר מכן, רצוי להגדיר ססמא למודם, ללחוץ Apply ו Save All.

בשלב זה ניתן לסגור את הדפדפן.

עכשיו יש להעתיק את הקבצים GV8BAA3.281 + Active.flg לספריית (כדי שתוכלו להעלות אותם לאחר מכן באמצעות ממשק ה FTP של , הכי בטוח).

עכשיו יש לגשת למודם באמצעות ממשק הFTP של , בדיוק כפי שכתוב במדריך עם הססמא שהגדרתם למודם קודם לכן.

בספריית ה DL אמור להופיע קובץ user.ini, עכשיו תעלו במצב הבינארי את שני הקבצים - GV8BAA3.281 + Active.flg, כפי שרשום במדריך.

עכשיו גשו לטלנט, ופעלו לפי הוראות המדריך בשלב 3, גירסה 281 אמורה להופיע בפאסיב, אז אין צורך להשתמש בפקודה setpassive, אלא לדלג לשלב אחרי.

הקלידו את הפקודה switch וזהו, הפעם המודם יחזור לגירסה הישנה, כמו שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע, שווה לנסות, אם זה לא הולך, נסו לפי השלבים שלי.

פשוט בהתחלה ניסיתי לחזור, ראיתי שזה לא עבד, ניסיתי להסיר את 281 ולהעלות מחדש ולא הצלחתי. מאז הייתי תקוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב יפה ...

אני לא יודע למה בכלל אתה עשית את השדרוג ,הרי אתה עם מחשב אחד ?

האמת ה510 מאוד מוגבל , חוץ מה UPnP שום דבר לא טוב שם .

וגם אחרי כל עידכון במודם עם ini יש לעשות Reboot למודם שזה סתם ביזבוז זמן, ובPRO אפשר לעשות הכל ידנית בלי שום Script ללא צורך בreboot ...

אולי בעתיד יהיו גרסאות יותר מתקדמות של הראוטרים החדשים של אלקטל ... נחכה וניראה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מהאנשים שנורא מגרד להם כשהם לא מנסים משו חדש, מה לעשות, אני לוקח סיכונים ואוכל אותם בשביל האחרים.

דבר אחד אני יכול לומר בוודאות, העדכון הזה שלא כמו העדכון ל PRO, מחרפן את האלקטל, אבל לחלוטין. מחרפן אותו בצורה מספיק חמורה עד כדי כך שכרטיס הרשת לא ידע מה זה בכלל והציג את ההודעה Network Cable Unplugged בקצב של 400 היבהובים לדקה.

היום על הבוקר חשבתי ללכת לרכוש את הסמסונג בנזק סטור, אבל ככל הנראה שלא אזדקק להוצאה נוספת של כ300 ש"ח. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...