המודם של בזק התקלקל, מחפש חדש. - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המודם של בזק התקלקל, מחפש חדש.

Ghosthunter

Recommended Posts

היי,

המודם של התקלקל לי(פינג ל10.0.0.138 לא נותן תוצאה).

אני רוצה לעדת על איזה מהמודמים שבזק מחלקת אתם ממליצים? כרגע יש לי את הAZTECH. חשוב לי שהוא יהייה גם ראוטר ויהייה בו UPNP.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב חיפשתי. הבעיה כנראה נוצרה כתוצאה מלחיצה חוזרת על SAVE ALL.

בכל מקרה, זה סדר העדיפויות שלי למודמים(לפי המלצות בדיונים האחרים):

SPEED TOUCH 510

AZTEC 600E

ECI 312

RTA 1320A

אם יש הערות ביחס לבחירה שלי, אודה אם תרשמו אותן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מיטב ידיעתי ב RTA1320A

שמחלקים היום, יש אופצית UPNP(מעולם לא השתמשתי בה, אגב).

לגבי שאר המודמים, תשכח מהם...זה מה שמחלקים היום בבזקסטור- RTA1320A.

במזל ייפול לך 312\600E וה510...אל תצפה לזה, אפילו עובדי משתוקקים למודם הזה

ולא תמיד משיגים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, קיבלתי את המודם החדש. הוא סוג של 600E, עם FIRMWARE משודרג ל108.56.3-004 (הממשק שונה לגמרי).

עכשיו גיליתי בעיה - אני לא מצליח להפעיל את הupnp. אני חושב שהבעיה היא בקוד הHTML שיש שם:

<select onchange="uiDoSelectLAN(value)" id="uiViewUpnpLAN" style="width: 150px;>

הם פשוט שכחו לסגור שם את ה".

בכל מקרה, רציתי לדעת אם אתם מכירים מקום שאפר להוריד ממנו FIRMWARE מתוקן, או מקום שאפשר להוריד ממנו עורך FIRMWARE כדי שאוכל לסגור את התג הזה, ואולי לפתור את הבעיה.

חיפשתי פתרון לזה בכל הרשת, ולא מצאתי. הדבר היחידי שמצאתי הוא:

http://www.techarp.com/showarticle.aspx?artno=374&pgno=0

אולי זה יעזור לי.

תודה לכל מי שעוזר,

אופיר.

עריכה:

אני לא בטוח שכלל שהמודם הזה תומך בUPNP. במפרט באתר של AZTEC לא רשום שהוא תומך בטכנולוגיה הזו. הבעיה היא שהאפשרות הזו קיימת בממשק של המודם, והיא עבדה טוב גם בממשק הקודם. אני לא חושב ששינוי לFIRMWARE החדש יותר אמור למנוע את השימוש בUPNP.

http://www.aztech.com/prod_adsl_dsl600e.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטער על ההקפצהף עברו מספר ימים ואף אחד לא נתן לי פידבק.

אני שלחתי אימייל לתמיכה של AZTECH לבדוק אם הם מכירים את התקלה.

בכל מקרה, אודה לכם אם מי שיש לו את המודם הנ"ל עם אותו FIRMWARE(108) יבדוק אם גם הוא נתקל באותה בעיה(בסך הכל צריך לנסות להפעיל את הUPNP).

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בינתיים הגדרתי את הDMZ, אך גם איתו יש בעיה. משום מה כל חצי יום זה מתאפס - ניסיתי לעשות APPLY מספר פעמים ולעשות SAVE SETTINGS מספר פעמים וזה עדיין מתאפס פעם בחצי יום בערך.

היתרון של המודם הזה הוא הממשק הנוח שלו(לא צריך לדעת הרבה כדי להפעיל את הNAT והDHCP). החסרון הוא שיש בממשק הרבה באגים.

אני מקווה שAZTECH יחזירו לי אימייל עם FIRMWARE כמו שצריך. בינתיים אני מחפש אנשים עם המודם הנל כדי לבדוק אם הבעיה היא בדגם או במוצר הספציפי שקיבלתי. אני צריך לדעת אם אני צריך להחליך לדגם אחר, או רק למכשיר אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...