אני וחברים לפני גיוס מחפשים מקום טוב לחופשה בחופי הים התיכון. יוון, קפריסין,וכו. - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני וחברים לפני גיוס מחפשים מקום טוב לחופשה בחופי הים התיכון. יוון, קפריסין,וכו.

X_Dror

Recommended Posts

700$ יכול להספיק לכל הטיול כולל המלונות? לכמה ימים 700$ יספיקו?

עדיין לא בטוח שאנחנו טסים לאיה נאפה. יש מצב עוד לקוס ולבודרום, אחד מהשלושה.

חלק מהחברים שומרים תשעה באב או מה שזה לא יהיה וצריך לחכות שזה יסתיים (אח"כ המחירים בטח יעלו, אבל לא נורא).

מבחינת שיט, זה גם יכול להיות נחמד וחשבנו על זה, אבל אם אתה נתקע בספינה עם אנשים מעפנים אתה תקוע איתם לאורך כל הטיול :P

הבנתי שבאמת המחירים באיה נאפה מאוד יקרים, השאלה היא אם הם שונים בבודרום או בקוס? כמה יותר זול שם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת שיט, זה גם יכול להיות נחמד וחשבנו על זה, אבל אם אתה נתקע בספינה עם אנשים מעפנים אתה תקוע איתם לאורך כל הטיול :P

אאממ.... בספינה יש מלא אנשים, אתה לא תקוע עם אף אחד. וכל ערב עוגנים בארץ אחרת, ושם יש אנשים אחרים ומסיבה אחרת.. :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם חשבנו על זה, למרות שכסף זה לא ממש בעיה, הבעיה היא שאנחנו 8 איש + וקצת קשה למצוא דילים בדקה ה-90 לכמות כזו של אנשים.

חשבנו יותר על קטע של מלון, יש לכל אחד לפחות 500$ להכל בטיול (לרובנו יש יותר- בסביבות ה-800$).

אפשר להשיג עכשיו דילים של מלון דירות ב-288$ לשבוע, אם מוסיפים קצת יותר אפשר להשיג דילים דומים גם למלונות בזמן הזה לחצי פנסיון.

למה התכוונת כשהזכרת חדר משפחתי בשביל פרטיות? את מתכוונת למשהו בסגנון 'מלון דירות'? איזו פרטיות? (אנחנו רק בנים ככה שלא יודע אם אנחנו ממש צריכים אם לכזאת התכוונת)

יש דבר כזה מלון דירות, על בסיס לינה בלבד. שבוע אחרון מילאתי חבילה לאחד כזה. הכי טוב, תתקשר לדקה 90 ותסביר להם את המצב, אולי הם יוכלו להרכיב לך דיל מיוחד בשביל זה.

למה לא צרייך פרטיות? אם הרמת איזו שוודית בחוף הים, איפה אתה מתכוון לזיין אותה? בסמטה של הפחים של החדר אוכל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אגיד לה שככה עושים את זה בקזחסטאן. :smile1:

עכשיו ברצינות, כמה אנשים אפשר להכניס בחדר כזה ואיך זה נותן יותר פרטיות? זה ממש מחולק לחדרים? כמה דבר כזה צריך לעלות לשבוע?

אני לא רוצה לשמע קמצן (כי אני לא) אבל באמת יש לי רק איזה 700$+ בשביל הטיול הזה והבנתי שאם מתקשרים יש דבר כזה שנשמע דמי סוכן.

לא רק, כמה חברים מתחילים לרדת מהרעיון (איזה באסה זה כשיש חברים כבדים\חברים כוסיות), ואני מבין שככה זה יוצא יותר יקר בקבוצות קטנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...