האם בשויץ מחירי ה PS3 הם כשאר אירופה? - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם בשויץ מחירי ה PS3 הם כשאר אירופה?

badtoyboy

Recommended Posts

אם אנ י קונה בשוויץ -

א. החוברות הדרכה יהיו גם באנגלית?

ב. האם אני אוכל להריץ דברים של NTSC (כמו שבאמריקאית אפשר להריץ PAL)

ג. שמעתי שבגסרת PAL, אין תאימות מלאה למשחקי PS2, לעומת גרסת NTSC (אמריקאית) ששם אפשר.. ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי המחירים - לא יודע

אבל :

א. יהיו חוברות שיש להם גם אנגלית.

ב. תוכל להריץ משחקי PS3 אמריקאים , לא תוכל להריץ סרטים / משחקי PS2 / משחקי PS1 אמריקאים.

ג. התמיכה היא דרך אימולציה , בקונסולות האמריקאיות הראשונות היה צ'יפ של PS2 לאימולציה , לפי ידיעתי כבר לא המצב בחדשות וכולן מריצות בעזרת אימולציה

(יש אפילו COMPETABILITY PAGE באתר של US כמו באירופה) , מה שאומר שרוב המשחקים פועלים טוב , חלקם הקטן מאוד לא פועל.

המצב בגירסא 1.82 הוא לא רע בכלל מהבחינה הזו וממצב שאף משחק לא פעל לי בהתחלה כמעט - כולם עולים ורצים מושלם (למעשה בFRAMERATEים גבוהים יותר ועם אופציה לUPSCALE)

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב. תוכל להריץ משחקי PS3 אמריקאים , לא תוכל להריץ סרטים / משחקי PS2 / משחקי PS1 אמריקאים.

ג. התמיכה היא דרך אימולציה , בקונסולות האמריקאיות הראשונות היה צ'יפ של PS2 לאימולציה , לפי ידיעתי כבר לא המצב בחדשות וכולן מריצות בעזרת אימולציה

(יש אפילו COMPETABILITY PAGE באתר של US כמו באירופה) , מה שאומר שרוב המשחקים פועלים טוב , חלקם הקטן מאוד לא פועל.

המצב בגירסא 1.82 הוא לא רע בכלל מהבחינה הזו וממצב שאף משחק לא פעל לי בהתחלה כמעט - כולם עולים ורצים מושלם (למעשה בFRAMERATEים גבוהים יותר ועם אופציה לUPSCALE)

ליביו

בקשר לב. זאת אומרת שבגרסא האמריקאית זה הפוך? כלומר אני אוכל להריץ משחקים PS3 גם אירופאים, אבל אני לא אוכל לשחק משחקי PS2/1 אירופאים?

ב. ובתכלס תוכל רק להגיד לי - האם חוץ מהתמיכה של אזורים שונים למשחקי עבר - האם יש עוד הבלדים בין גרסא אמריקאית לארופאית או שזה ההבדל היחיד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן כן , כל קונסולה תוכל לשחק משחקי עבר ולנגן DVDים וBLUERAY רק מהZONE שלה , בעוד המשחקים של הPS3 עצמו (והדמויים) הם REGION FREE.

חוץ מזה לא ידוע לי על עוד הבדלים.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...