יצאו סרטונים ל NBA Live 08 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יצאו סרטונים ל NBA Live 08

Ido.G

Recommended Posts

היי,

כידוע, ישנן 2 סדרות עיקריות אשר מפשרות לנו, הגיימרים, להנות מ"סימולציה" של משחק כדורסל רגיל (לא רחוב):

- NBA 2KX

NBA Live 0X

משנה הבאה (08) סדרת 2k תצא אך ורק ל PS3 ול Xbox 360- קונסולות הדור הבא. בעבר היא יצאה גם לקונסולות הדור הקודם.

עם זאת, לצערנו הרב, היא מעולם לא יצאה למחשב.

מה שמשאיר את שחקני המחשב עם סדרת Live של EA. מי שעוקב יודע שהחל משנת 2003 אין בכלל על מה להסתכל בסדרה. המצב הידרדר עד כדי כך שהגרסה האחרונה, 07, זוועתית עד כדי כך שזה פשוט סבל לשחק בה. הרבה חנויות לא מוכרות אותה בכלל לקונסולות (שם יש את 2K המוצלחת ואין שום סיבה לקנות את לייב) ומוכרות את הגרסה למחשב במחיר מוזר (99 שח).

כרגיל, גם השנה אנו מקווים לגירסה מוצלחת של NBA Live, מה שיתן לשחקני המחשב משחק טוב סוף סוף ויותר מגוון לשחקני הקונסולה.

השנה היא תצא לקונסולות הדור הבא (לא תהיה גרסה ל PS2) אך גם למחשב.

היום ראיתי שיצאו טריילרים ל NBA Live 08. הטריילרים הם מגרסת ה 360, אך סביר להניח שגרסת המחשב תהיה דיי זהה לה בסופו של דבר.

הלינק: http://media.xbox360.gamespy.com/media/900/900780/vids_1.html

צפיתי בסרטונים ולצערי התקוות שהיו לי למשחק כדורסל טוב התחילו להתבדות. התקווה קטנה יותר עכשיו.

שוב, לדעתי, EA עושה את אותה הטעות שהיא עושה כל שנה מאז 2003: במקום לעשות משחק כיפי וטוב הם מתמקדים בפיצ'רים טיפשיים שאינם תורמים בכלום ולא מעניינים אף אחד. שוב, כמו בעבר, ראיתי שיש התמקדות בתנועה מיוחדת של כוכבים. בעבר זה נקרא "superstar move"- ויושם בצורה נוראית. הסופרסטאר מוב הרס לדעתי את האיזון במשחק. ניתן היה לקלוע עם שחקן בינוני מלא נק' כאשר התפעל את התנועה המיוחדת שלו. האמת- קשה לי להאמין שהם באמת יצליחו ליישם את זה טוב מהסיבה הפשוטה: לפי הסרטנים המנוע נראה דיי דומה ושוב כנראה שהם מנסים למחזר את אותו הזבל.

פיצ'ר נוסף הוא ה" Hot Spots". עוד בולשיט. נראה לי טיפשי לחלוטין שמסומן לך מאיפה השחקן יודע לקלוע טוב. זה הורס את השטף של המשחק. זה מאוד לא טבעי.

שוב- ניתן לראות את החוסר טבעיות בתנועה. שוב- הטבעה אינה גוררת תזוזה של הסל (לעומת 2K).

אני ממש מקווה לא להתאכזב, אך לדעתי זה יקרה שוב.

שחקני הקונסולות- שוב צפו לסדרת 2K. שחקני המחשב- תמשיכו לשחק Live 2003.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי הרבה זמן בNBA2003 ולפני כחודש חשבתי לעשות קפיצה "קטנה" ולהתחיל לשחק בNBA2007.

לא ראיתי שיפור משמעותי בגרפיקה,נכון המשחק יותר יפה ויותר כבד אבל....המשחקיות עצמה,חופש תנועה....הדברים שעשו את גרסת 2003 לכל כך מיוחדת,פשוט נעלמו,והוחלפו בדברים מטומטמים :bash:

בקיצור,אני לא מצפה להרבה מהמשחק הבא.

חבל... >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שלא הבנתי זה למה הם לעזעזל הורידו את זווית המצלמה הרגילה?

כאילו... כולם אהבו את זה, למה לעזעזל להוריד את זה לגמרי? מה היה רע לעזעזל? :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...