מחפש התרשמויות והמלצות על ה-PSP ואם כדי בכלל - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש התרשמויות והמלצות על ה-PSP ואם כדי בכלל

EMAN

Recommended Posts

היי ח'ברה

אני מחפש המלצות/ ביקורות של משתמשים לגבי הPSP.

בגלל ירידת מחירים כלשהי באמריקה חשבתי על זה, ואז נזכרתי שזה גם סוג של נגן ווידאו ומוזיקה. למרות שהבנתי שאפשרויות ההמרה של הווידאו עושות בעיות.

וגם שמעתי שאפשר להתחבר איתו לאינטרנט. יכול להיות?

בכל מקרה אני אשמח לשמוע קצת עליו מאנשים שאולי יש להם, על זמן הסוללה ואביזרים מומלצים ובכלל חוויות שימוש.

אולי כדי לחכות לגרסאות המיוחדות שסוני הבטיחה, או שמה, היא רק הבטיחה.

תודה אנשים :xyxthumbs:

אגב, אל תמליצו לי על DS בבקשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב , אז קודם כל - קנה DS :)

ועכשיו ברצינות,

המכשיר יכול לשמש גם כנגן מוסיקה (לא פרקטי) וכנגן (לא רע בכלל לכיוון הטוב מאוד אפילו)

החיי שלו במשחקים מדיסק הם סביבות ה5 שעות (עוצמת מסך בינונית , ווליום מינימלי , בלי WIFI) ומטה.

ניגון - סביבות ה4 שעות

משחקים שרצים מהכרטיס (לא חוקי) יצרכו פחות חשמל מניסיוני.

ההמרה של הוידאו בFIRMWAREים הראשונים ובגירסאות תוכנות חינם הראשונות היתה גרועה בעיקר עם בעיות של סינכרון צליל.

עכשיו היא מצוינת ואין שום בעיה (חוץ מזמן שלוקח לעשות את התהליך וקצת מרגיז.

היתרונות בגירסא החדשה הם:

א. זמן ארוך יותר

ב. משקל קטן יותר

ג. עובי קטן יותר

ד. (והוא היתרות הרציני באמת) אופציה ליצא למסך - יתרון עצום ששווה לדעתי את ההפרש (20-30 דולר) לגירסא הזו

חסרונות:

"מגירת" הדיסקים נראית לי בעיתית ושברירית מאוד בעין , אבל מעולם לא החזקתי אחד.

בקשר למכשיר בכלליות, אני קצת חלוק בדעתי.

מצד אחד המשחקים שלו נראים לא רע בכלל (בין PS1 לPS2 ויזואלית - שזה מרשים מאוד למשהו שיושב לך בנוחות בכף יד או בתיק)

הHOMEBREW (תוכנות ביתיות) מצוינות וכוללות אופציות לשחק במשחקים קלאסים כמו של לוקסארטס , EMULATORים כמו MAME ומשחקי PS1 (גם בצורה חוקית)

החסרונות?

מחסור בכותרים חזקים שמשאירים אותך מרותק.

ופה בנושא הזה הוא (לדעתי) נופל מהDS.

כדי שלא תגידו שאני איזה חולה או שאני לא יודע על מה אני מדבר:

אני מחזיק PSP מהיום הראשון להשקה האירופאית , וDS LIGHT מקצת אחרי ההשקה בארה"ב

למרות שהתקופה שאני מחזיק את הDS היא פחות מחצי מהתקופה של הPSP - אני בטוח שהDS ראה יותר פעילות (בתחום משחקים , בPSP גם השתמשתי כנגן וידאו) וקניתי לו יותר כותרים.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רוצה לחשוב בכיוון של DS. אני מחפש מכשיר שיראה נורמלי ויהיה פונקציונלי.

אמנם הPSP רחוק מלהיות מושלם, אבל אני לא רואה את עצמי יושב בבית\תחנת אוטובוס וצופה בסרט\שומע בDS. איך אפשר לראות על זה? המסך עלוב ביותר..

התנסתי בDS. מכשיר מעולה למשחקים אבל, ואני יודע שזה נשמע מטופש, אני לא מחפש קונסולה רק למשחקים. וגם רצוי שהמראה יהיה נעים לעין. ולעזאזל..זה נראה כמו גיימבוי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

EMAN - הימור פרוע , ראית וניסית DS רגיל ולא DS LITE - תעיף מבט על הLITE - אתה תופתע - הוא מדליק ביותר.

ואני קצת לא מבין את הסתירה שכתבת במשפט השני שלך, אתה רוצה או לא רוצה להשתמש בזה לסרטים וכו?

איך אפשר? בקלות , כשהייתי הולך לדוגמא לחדר , במקום לראות בטלוויזיה סדרות מעפנות וחדשות הייתי מוריד דברים לPSP בזמן שאני רץ.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק תיקנתי.

בכל מקרה לא התכוונתי לזה. התכוונתי לאיך על מסך כזה אפשר לראות סרטים(DS). לגבי הPSP אין שאלה אפילו. המסך מרהיב.

אתה לא אומר לי שבאמת ראית על הDS..כאילו צריך לפתוח אותו, ופתאום נעלמת הקומפקטיות, והנוחות בשימוש..

לא רואה שום דרך לראות בDS בציבור ועדיין להחשב בן אדם נורמלי.. :nixweiss:

בכל מקרה. אמרתי שאני לא רוצה שזה יגרר להיות דיון על הDS.בכל מקרה. ליביו, אם יש לך PSP , ותוכל לספר לי מה טוב בו ומה פחות, אני אודה לך מאוד :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב חבוב , ראית את הDS הרגיל ולא הLITE , ללייט יש מסך עדיף בהרבה לראות (התאורה האחורית שלו לוקחת בסיבוב את הPSP בלי להרגיש) בתנאים של בחוץ על אף הרזולוציה והגודל הנחותים.

חשבתי שדי סיכמתי את זה אבל בא נרביץ שוב:

טוב בו:

* מכשיר מאוד ורסאטלי - חוץ מקפה - עושה הכל , , , , מוסיקה ובאיכות לא רעה בכלל - מעיף את כל שאר הגאדג'טים

* תוכנות ביתיות מצוינות (אם זה אמולטורים , רדיו , משחקונים וכו)

* תמיכה מדליקה עם PS3 (למי שיש :) )

* משחקים בעלי גרפיקה לא רעה בכלל

חסרונות:

* לא מספיקה לנסיעות ארוכות

* חלשות

* מסך משתקף שלא מתאים לשחק או לראות בחוץ כמעט

* כמות המשחקים הטובים נמוכה

אם אתה רוצה לדעת דברים ספציפים - תשאל.

ובקשר לדעתם של אנשים בציבור :) אני הדביל שמשחק בקונסולה והם אלו שמשתעממים ומסתכלים עלי.

אולי לא נורמאלי - אבל בטוח נהנה יותר מהם.

ליביו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיראו הDS לא נועד בכלל לסרטים ומוזיקה

יש תוספות של חברות צד שלישי שמאפשרות לו להריץ סרטים\"גיבוים" וכו

אבל אם סרטים זה מה שמעניין אותך הPSP אמור להיות עדיף בזה אבל גם הוא רחוק מלהיות מושלם

(אני לא מדבר מנסיון אלה מביקורות ברשת)

בעניין משחקים אין ספק שכרגע רוב החברות צד שלישי הגדולות תומכות בעיקר בDS

והPSP מקבל כרגע תמיכה בעיקר ממישחקי צד ראשון

וזה לא אומר שהוא לא מקבל משחקים מחברות צד שלישי בכלל הבעיה שרובם זה פורטים פשוטים

ורימקים פשוטים בלי הרבה דברים רצינים

ככה שצריך לעשות שיקול אם קונים כמכשיר מולטימדיה או מכשיר משחקים

אם העניין זה בעיקר משחקים עדיף DS אם העניין בעיקר מולטימדיה היתי קונה בכלל נגן מולטימדיה רציני

לPSP אין ארד דיסק או פלאש וצריך לקנות כרטיסי בניפרד והם של סוני ויקרים יותר מהכרטיסי הנפוצים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין , אני מסכים ולא מסכים.

א. ענין המשחקים לPSP אכן מבאס , התמיכה היא הרבה יותר נמוכה ממה שאני ציפיתי ויחסית ליכולות של הקונסולה והזמן בשוק.

ב. אכן הכרטיסים יקרים ואין דיסק קשיח (יש תוסף ד"א שנותן) , אבל אלא אם כן אתה מתכנן על הרבה נסיעות - כרטיס 4 גיגה יחזיק גם 2 משחקים וגם שעתיים שלוש של בקלות.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אל תהיה נעול על PSP

היה לי DS רגיל קרוב לשנה מכרתי אותו וקניתי PSP

לסרטים ומשחקים הוא בסדר גמור אבל הוא גדול מידיי וכל דבר בו יקר ממשחקים ועד תוספות כמו כרטיס זכרון

מגיני מסך ונרתיקים והבטרייה הספיקה לי ל 3.5 שעות בערך

אחרי חצי שנה מכרתי אותו וקניתי DS LITE עם SUPER CARD ו SUPER KEY ו 2 כרטיסים של 2 GIGA

מוסיקה שומעים בו מצויין יש לי אוזניות של AKG והוא לא נופל מכל נגן בשוק באיכות השמיעה ובטח ובטח בקלות השימוש

יש מאות תוכנות להורדה מיומן ועד אלבומי תמונות ועוד ועוד מסך המגע הופך את התוכנות הללו לקלות לשימוש כמו כל

מחשב כף יד בשוק (מקלדת וירטואלית במסך התחתון)

כרגע אני רואה בו את העונה הראשונה של הרובוטריקים וזה בהחלט נהדר המסך בהיר ברמות שלא הכרתי

אבל בסרטים אני לא צופה בו בכלל אבל גם בסוני לא צפיתי למרות היתרון הענק שלו בתחום זה

לא הכל מושלם ב DS המכשיר חלש משמעותית מה PSP ולכן משחקים ב 3D מובהקים פשוט לא נראים מספיק טוב

אבל אני משתדל לקנות משחקים שאני אוהב (יש לי 14 משחקים כבר) ובכולם אני עדיין משחק

מה שאי אפשר להגיד על הPSP שגם משחקים שקניתי לא את כולם סיימתי ואלו שסיימתי לא נגעתי בהם עוד פעם

ומה שאני לא ממש אוהב אני משחק קצת ומוחק .

בסך הכל חוץ מהנינטנדו 64 שהיה לי לא נהנתי כל כך מקונסולה או מחשב והיו לי לא מעט

(PS2,PS1,XBOX,GENESIS,,MEGASON,ADVANCE,COLOR)

ככה שאל תהיה נעול על הPSP לא כל הנוצץ זהב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן ולא

הDS גדול מידי ולא נוח כמו נגן איכותי

אבל הוא כן יכול לנגן וקיבצי מולטימדיה אם "מכשיר גיבוים"

העניין שצריך לקנות כרטיסי לחוד

במילים אחרות גם הPSP וגם הDS לא אופטימלים למולטימדיה ויש מכשירים עדיפים בהרבה לזה

הDS מצוין למשחקים נידים וזה הכל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו חבר'ה,

אני מחפש יותר מכשיר מולטימדיה מאשר משחקים. ולמרות כל היתרונות הבולטים של הDS\DS LITE אני די בחרתי כבר בPSP.

הסיבה היא העיצוב וכמובן הנוחות. אני לא צריך מסך מגע בשביל . זה טוב אולי למשחקים אבל לא לשאר הפונקציות.

מהם החסרונות של הPSP? שאני אדע איך לשקול את הקנייה במידה ואם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יתן לך תחסרונות מול מכשירי מולטימדיה ולא נגד הDS

1-זמן בטריה שגם בחדש קצר

2-גדול מידי לMP3 ויקר מידי לזה -אין ארד דיסק לסרטים\סדרות

3-ממשק לא נוח כמו במכשירים יעודים

4-לא תומך בפורמטים מסוימים

זה מה שאני זוכר

אין לי נסיון אם המכשיר אבל דיברו מקודם על המסך שזה גם יכול להיות חיסרון במקומות פתוחים לאור יום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...