האם קיימת תוכנה שמעתיקהHDD שלם אל HDD אחר?? - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם קיימת תוכנה שמעתיקהHDD שלם אל HDD אחר??

ZacNaboot

Recommended Posts

יש לי HDD עם חיבור IDE בגודל של 40 GB והבאתי היום HDD בחיבור SATA בגודל של 80 ג'יגה ואין לי כח לפרמט כי פירמטטי בדיוק לפני שבועיים והוינדוס נכון לעכשיו פועל מצויין

כל מה שאני צריך זה להעתיק את כל התכולה של הHDD שלי מהישן לחדש כולל הBOOT שלו

ואם יש דרך לסדר את זה?!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כן.

וזה כולל הכל - Registery, boot, fav/. הכל.

אפילו את הצורה של הסקטורים שיושבים בהארד דיסק הוא מעתיק (אם הוא לא מאוחה - הוא ישאר לא מאוחה)

Norton ghost

ואל תתן לאף אחד להגיד לך להשתמש בתוכנה אחרת כי זאת התוכנה ששולטת בלי עוררין על הענף הזה של העתקת הארדיסקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AcronisTrueImage :xyxthumbs:

ואל תתן לאף אחד להגיד לך להשתמש בתוכנה אחרת כי זאת התוכנה ששולטת בלי עוררין על הענף הזה של העתקת הארדיסקים

יש לך משהו שמגבה את זה שזו התוכנה הכי טובה בלי עוררין ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר יש דיסק בוט של גוסט 2003 עם תמיכה ב USB

לא עובד בהרבה מקרים, במיוחד לאפטופים. Acronis, מניסיוני, יותר גמיש בהרבה. אני מחזיק סידי בוטבל של שניהם בכל מקרה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיי דיי עוד מעט תגיד לי שgspace הכי טוב כי לגוסט אין אפשרות לגבות את המידע באינטרנט.

הוא ביקש משהו למטרה מסויים והוא קיבל אותה,

טוב שלא אמרת לי שהוא בכלל צריך M16 כי איך הוא יגן על עצמו במחסום עם ghost?

תהיה קשור למה ששאלו, למטרה שהוא רוצה זאת התוכנה הכי מקובלת ושכולם סומכים עליה (תשאל אנשים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא צריך לשאול אנשים. אני רואה סביבי איך לאט לאט כולם מתחילים לעבוד עם Acronis כי בכל זאת קשה להפיל מתחרה חזק... גוסט עושה את העבודה למי שבעל דרישות מאוד בסיסיות, Acronis עושה אותה הרבה יותר טוב ומיועדת למי שיש טעם משובח בתוכנה. זה ההבדל.

http://www.fresh.co.il/vBulletin/showthread.php?t=263766

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, לא מכיר את התוכנה הזאת ואני מעדיף לעבוד עם משהו שאני בטוח איתו שעובד ושיש לי נסיון איתו.

מי שרוצה לצאת להרפתקאות שיהיה. לי אין צורך בזה כשאני רוצה להעתיק תוכן הארדיסק X להארדיסק Y.

יכול להיות שאותה צודק (וקרוב לוודאי שכן - אולי יש לתוכנה יותר פיצ'רים) אבל לפעמים כמו שאומרים מה שעובד טוב לא צריך להחליף, ולמטרה פשוטה כמו להעתיק הארדיסק לא צריך תוכנה מטורפת מדיי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שיש בה יותר פיצרים היא פשוט יותר קלה למשתמש הביתי

טכנאים ואנשי מקצוע לא מחפשים אייקונים יפים ואנימציות

גוסט 2003 תוכנה יותר מהירה ומותאמת לעבודה עם מקלדת דבר שהרבה יותר יותר קשה עם. Acronis

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...